-
Posts
1,040 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
88
Content Type
Profiles
Forums
Events
Gallery
Posts posted by vasil
-
-
Katran synaps neon je top najlon probaj sa njim
Ово је ЈЕДИНИ најлон који сам користио и имао пар пута одвезивање најлона од предвеза и губљење лепих риба. Када сам питао увозника зашто се то дешава, одговор је био да треба намотати више при везивању, нешто које никада нисам радио са другим најлонима.
Одма је отишао out of order
-
Захваљујем, живи и здрави били

-
Gardner-SurePro purple!
Da napisem nesto o njemu da se jos neko ne bi zeznuo kao ja.
Годинама користим Гарднерове најлоне, користио сам све што су пласирали , ове сам године хтео да намотам овај о коме пише колега.
Спречио ме је сам увозник , иначе мој добар пријатељ да не купујем тај најлон. Он је на све своје машине намотао и након другог риболова бацио.
Иначе за све друге Гарднеове моделе немам примедбе
А пошто је и цена добра, сваке сезоне пецам са новим најлоном
-
1
-
-
-
http://i68.tinypic.com/ns58n.jpg
http://i63.tinypic.com/2r61b21.jpg
Следече недеље један путује за Србију

-
2
-
-
http://i66.tinypic.com/2mmia6c.jpg
Нешто што сам урадио за себе и један за колегу из UK
-
7
-
-
Ja se ove godine dvoumim izmedju katrana neon ili gamakatsu g line fluo
Пецао прошле године на Неона и никад више та фирма. За први пут да ми се деси неколико пута да ми риба развеже предвез и оде, није кидање у питању.
Када сам питао такозваног увозника зашто се то дешава , објашњење је било: ако си досад при везивању мотао рецимо пет путау чвору, сад мотај десет да не би најлон проклизавао.
А и некако ми био тврд
-
1
-
-
J..o ga rukopis ko god je pisao.
http://i66.tinypic.com/264t7cz.jpg

-
Samo stapovi serije SU imaju karike od 50mm, Vi pitate za sasim drugi stap. Podatke koje sam napisao su sa Century kataloga i obuhvaceni su svi NG modeli.
Kako i da je , ako se tebi taj stap dopada-kupuj, mislim da neces pogresiti
PS. Ja vec desetak godina lovim njihovim stapovima , ali modelom NCS
Pozdrav
-
Century NG 12.6 ft,3.25 lb prva karika 50 mm...
NG 12275 3.65 м 2.75 lb 40 mm
NG 12300 SU 3.65 м 3.00 lb 50 mm
NG 12325 3.65 м 3.25 lb 40 mm
NG 12350 3.65 м 3.50 lb 40 mm
NG 12375 3.65 м 3.75 lb 40 mm
NG 12' 6 325 3.83 м 3.25 lb 40 mm
NG 12' 6 375 3.83 м 3.75 lb 40 mm
NG 13300 SU 3.96 м 3.00 lb 50 mm
NG 13350 3.96 м 3.50 lb 40 mm
NG 13375 3.96 м 3.75 lb40 mm
Jeste li sigurni da ta karika nije promenjena od vlasnika tih stapova?
Ovo je sa sajta oficijalnog uvoznika Century stapova za Bugarsku
-
Zahvaljujem

-
A zasto na PP?
Kolega otkud tebi informacija da je neko u svadji sa savezom, pre bih reko da je procuta Balkansa zavist u pitanju.Sto se jezera tice, lepa voda koja je slabo bila cuvana, sada cujem da se prave napori da se uradi nesto od te vode, sta ce biti vreme ce pokazati
-
http://i68.tinypic.com/35hjzx1.jpg
for new season
PS. dolazak Zime je ocigledan

-
Ne namecem svoje misljenje, pisem iz iskustva, ne jednom sam bio u situaciji da pola dana provedem u razvlacenju
Da ne govorim od dva i vise udara u razmaku od par sekundi
-
Velika je greska ici tamo po dvoje u ekipi !
-
1
-
-
Koje komponente čine parfem ?

Osnovni sastojak 50Eura

-
1
-
-
Djaba tabele Gorane, katastrofalno svetsko prvenstvo
Izgleda da je celnicima vazno uzeti pare za ucesce od raznih drzava, a dali ima ribe ili ne, ko ih sisa
Nek gledaju nudiste
PS. i nemoj sad neko da me ubedjuje da tamo ima ribe, samo treba znati kako da se upeca, to ne prolazi
-
1
-
-
Milance moj post nije bio sa namerom da kudim Delkim, licno mislim da koliko da je skup jedan signalizator ne postoji ta sila kpja ce gubiti vreme da se zajebava da meri osetljivost , jacinu zvuka, ton i sl. na signalizatorima.
Moze na dva potenciometra da pise da su od 10K.oma, mislis li da ce u istom polozaju dati istu vrednost?Ja mislim da nece
I jos jedno pitanje, zasto na Miki baza Delkima ne radi , t.e. "radi"sa smetnjom?
-
Nikada se nisam setio da i na ovo obrnem paznju, valjda od preteranog ulova pa nemam vremena za to

Ma pecajte bre ljudi
-
2
-
-
30 hiljada isporučenih i prodatih Nash DOT-ova
Daj fakturu da vidimo

-
1
-
-
-
Za mene je vazno da je platno prihvaceno lastikom za konstrukciju.To omogycuje lako skidanje I pranje tog materjala. Osim toga prijatnije I za sjedanje
-
1
-
-
Komentar mi je bio na osnovu cene sa sajta proizvodjaca
A tamo nisam video aluminijumska- nealuminijumska
Nije mi bila neka losa namera, jednostavno sam pomislio da kupujete po drugim cenama, nesto tako
PS. evo vidi , kolega preporucuje predjes granicu , vrate ti porez i to
-
Da ne ispadne da nekome pravim anti-reklamu pitaj Kristijana kad ga vidis za moj slucas sa big daddy stolicom....
Ovo mi postaje interesantno
Da nisu pukli drzaci za naslon, dole kod velikih srafova za regulisanje

Torbe Za Stapove
in Štapovi i mašinice
Posted
Имао сам високо квалитетну holdall торбу, када је напуниш опремом иди па је носи, морш имати тачно опредељено место у ауту где би је ставио.
Продао то и купио пет комада јединачних Тракер футрола, никада више заједничку не бих купио