Jump to content

Qd Spulne Na Entoh Masinicama


Recommended Posts

tn_gallery_3343_417_493244.jpgtn_gallery_3343_417_1032875.jpg

Evo brate nekako sam ubacio slike pa ako nešto budeš video treba samo malo hrabrosti jer i ja sam gledao na internetu kako tip to radi. Ako je šraf sličan ovo je od Emblem pro sve rupe su bile zalivene. Prvo obeležiš flomasterom poziciju da možeš da vratiš kako je bilo jer je bitno da dobro legne na isto mesto gde je bio. Uzmeš burgiju koja odgovara zalivenim rupama i polako sa aku bušilicom jer ona može polako da vrti bušiš svaku zalivenu rupu ali samo po malo oko 1mm. Kad ih sve polako izbušiš probaš polako kroz ove dve slobodne rupe pažljivo da odvojiš. Ako ne ide opet ideš u krug sa burgijom ali samo malo. Ovo je bitno kada vraćaš onda samo legne kao da škljocne i drži skoro samo bez super lepka. Kada skineš poklopac izvadiš oprugu i na postojeći šraf možeš staviti odgovarajuću maticu koja može da uđe a da nije višlja od federa, može da bude i za par milimetara niža od federa. Ja sam na jednoj stavio i radi kao i druge dve koje sam uradio sa prohromskom cevčicom istih gabarita kao opruga. Kada si ubacio postojeći šraf i maticu umesto federa vratiš poklopac na obeležene linije i polako stisneš da legne na svoje mesto. Možeš isprobati kako radi ako si zadovoljan uzmeš super lepak i pažljivo napuniš ruice koje si bušio. Žao mi je što nisam slikao postupno kako sam radio ali se nadam da će ti i ovo koliko toliko pomoći. Ako imaš nekih pitanja odnosno ako se rešiš kao ja da sam uradiš ti se javi. Živio i srećno :good:  :yahoo:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

idi kod srkija i nek ti uradi..

 

ovo nije isti poklopac kao na entohu.na entoh lako se lomi onaj unutrsnji deo i mozes sam da sjebes celu kocnicu.bolje nek ti uradi neko koji se razume u to stvari

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...