Jump to content

Svetsko Prvenstvo U Lovu Sarana Francuska 20-25.09.2016


Recommended Posts

Pa da svi imaju vece sanse,svakako si u jednom sektoru samo ali umesto da se boris sa 26ekipa ti se boris sa 13,pa je samim tim i situacija u ukupnom plasmani mnogo tesnija,naprimer da je staro bodovanje u ovoj listi od 8 sati jutros rumuni bi bili 10 u A sektoru i sigurno ne bi bili prvi u ukupnom plasmanu..
Link to comment
Share on other sites

Sektor A je podijeljen na 2 sektora. Evo recimo A1 i A2. U svakom od tih podijeljenih pod sektora mozes biti prvi, drugi ili treci. Od tih 6 ekipa (prva tri mjesta u oba pod sektora) se na osnovu njihove medjusobne uspjesnosti biraju prve tri pozicije u A sektoru u konacnici. I tako u svakom sektoru. I onda tek na kraju ide 1,2 i 3 i dalje na osnovu tih konacnih rezultata iz sektora. 

 Vlado evo ti objasnjavao sam....

Link to comment
Share on other sites

katastrofa je svake godine sve gore i gore.mislim na organizaciju i muvanje

 

pokusao sam da dobijem info al niko nece da zucne sta se desava sa vama.

 

bodovanje zonsko je katastrofa.daje odredjenim zemljama da kotiraju puno bolje nego sto treba,al eto i to se desilo

 

nije mi jasno jedno kako jedino frnacuzi pecaju ko ludi u A sektor

Link to comment
Share on other sites

katastrofa je svake godine sve gore i gore.mislim na organizaciju i muvanje

 

pokusao sam da dobijem info al niko nece da zucne sta se desava sa vama.

 

bodovanje zonsko je katastrofa.daje odredjenim zemljama da kotiraju puno bolje nego sto treba,al eto i to se desilo

 

nije mi jasno jedno kako jedino frnacuzi pecaju ko ludi u A sektor

Sta pricas gluposti? Na fejsu prodajes jednu pricu, a ovdje drugu. Zonsko bodovanje je extra upravo iz razloga da se prednost da svima i da svi imaju sanse i da smanjis faktor srece da ona odlucuje o plasmanu. Neku noc si pisao kako mrzis to sto sreca odredjuje puno, a sad furas spiku kako je ovo shit.

Nidje veze ti je prica.

 

Zonsko pecanje je extra.

 

Jedino ostaje dilema i upitnik nad glavom, kako francuzi imaju tako dobre ronioce i kolike su im boce sa kisikom dole na dnu u A sektoru. Mamu im, pa samo oni pecaju u A sektoru, a svi ostali ni trt kako treba.

Link to comment
Share on other sites

katastrofa je svake godine sve gore i gore.mislim na organizaciju i muvanje

 

pokusao sam da dobijem info al niko nece da zucne sta se desava sa vama.

 

bodovanje zonsko je katastrofa.daje odredjenim zemljama da kotiraju puno bolje nego sto treba,al eto i to se desilo

 

nije mi jasno jedno kako jedino frnacuzi pecaju ko ludi u A sektor

 

Jane na sta mislis ne razumem,sta se desava sa nama?

Zasto ne pecaju dobro,ili je neka svadja medju ekipama ili sta?

Link to comment
Share on other sites

ajde nadji i kopiraj gde sam napisao da je zonsko bodovanje bolje,bash obrnuto kao i ovde,

pripazi na recnik jer si prekoracio svaku normalu....

Psovao si SP na kojem sreca odredjuje! Nisi psovao zonsko pecanje! Ne muljaj, nisam glup! Ovako sreca je iskljucena u velikoj mjeri i treba da radis u sva tri sektora i upravo ovakvo bodovanje daje i drugim ekipama sansu za medalje.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sta pricas gluposti? Na fejsu prodajes jednu pricu, a ovdje drugu. Zonsko bodovanje je extra upravo iz razloga da se prednost da svima i da svi imaju sanse i da smanjis faktor srece da ona odlucuje o plasmanu. Neku noc si pisao kako mrzis to sto sreca odredjuje puno, a sad furas spiku kako je ovo shit.

Nidje veze ti je prica.

Zonsko pecanje je extra.

Jedino ostaje dilema i upitnik nad glavom, kako francuzi imaju tako dobre ronioce i kolike su im boce sa kisikom dole na dnu u A sektoru. Mamu im, pa samo oni pecaju u A sektoru, a svi ostali ni trt kako treba.

Ti neznas sta pricas a tvoje ponasanje je za strucno razmatranje,siris negatvnu energiju.

Kako moze da bude dobro i fer kad primera radi u B sektor ekipe koje imaju ulov imaju vise negativnih poena od B podsektora gde su 5 ekipi ostali bez ulova.

Kokretno tvoja Bosna sa nulom je bolje plasirano od Srbije i Makedonije koje imaju ribu.

Link to comment
Share on other sites

Ti neznas sta pricas a tvoje ponasanje je za strucno razmatranje,siris negatvnu energiju.

Kako moze da bude dobro i fer kad primera radi u B sektor ekipe koje imaju ulov imaju vise negativnih poena od B podsektora gde su 5 ekipi ostali bez ulova.

Kokretno tvoja Bosna sa nulom je bolje plasirano od Srbije i Makedonije koje imaju ribu.

Konkretno moja Bosna je imala ribu 14+ i nije dakle nula.

Srbija je 19. a mi 20. Nabavi sebi naocale pa onda pisi.

Moje ponasanje je kao kod kameleona. Sa normalnim pricam normalno. Sa prevrtljivcima pricam onako kako zasluzuju. Sa govnima od ljudi sam jos vece govno. Pa svima po zaslugama. Znaci, ako ti se ne svidja, produzi dalje. Prodji me se.

 

Kad se ohladis, mozemo da pricamo o bodovanju, jer vidim da boli to sto onako slaba BiH koja u svojim redovima ima covjeka koji ima na 3 SP-a NULU, je vama predala fenjer ove godine!

 

A vi ste se nama rugali prosle godine na defileu u Caspeu, kada je jedan iz vase delegacije izjavio: evo Bosne, necemo da budemo zadnji! Da mi je bio blize, otkinuo bih mu labrnje!

 

Zato ove godine smo vama dali fenjer da nosate i nosajte ga do sledece godine u Madjarskoj. Ne zaboravite da ga ponesete u Madjarsku, mozda se zamjenimo opet.

 

Aj sad pun gas i produzi dalje....

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...