Jump to content

Nick Revolution


nesa

Recommended Posts

http://im4.freeforumzone.it/up/40/27/1454478201.jpgPecali smo u Cetvrtak na poziciji 1 i 2,sjajno smo se proveli ali to je manje bitno od ovoga sto zelim da uradim.Pred polazak kuci pakujuci stvari pronasao sam plocicu na kojoj pise ime rod poda kao na ovoj slici,dakle identicna je kao ova na slici.Ako je neko pecao predhodnih dana na tim pozicijama i ostao bez nje neka se javi da mu vratim istu posto znam koliko bih popizdeo da je meni ispala.


 


065 6107462 


  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Da li je moguce da neko zarobi 700 i vise eura na jednu ovakvu igracku i onda je nosa po komercijalama gdje mu i obicni manji rod pod desetinama eura jeftiniji, zavrsava posao? 

Link to comment
Share on other sites

Cef cenu nema, ko ima i moze kupice!

Po meni sigurno najbolje tehnicki uradjen rod pod

To stoji nema sta. Samo sto ovaj rod pod nije dizajniran za bare i komercijale i nastao je sa razlogom i to debelim. 

Italijanska firma nije dzaba napravila ovako robustan i jako stabilan rod pod. Kod njih se peca 90% ribolova na velikim i divljim jezerima. Vecina tih jezera se susrece sa velikom promjenom vremena gdje je vjetar jedan od glavnih razloga zasto je nastao ovakav proizvod. Jednostavno je trebalo napraviti nesto sto bi stapove razvucene na 200 i cesto i duplo vise metara drzalo na jednom mjestu i u slucaju vjetra da to ne ode u tri materine. 

Na takvim mjestima i u takvim uslovima pecanja ovaj rod pod ima logike. Sve drugo je po meni jako promasena investicija koja je itekako lagano zamjenjiva.

Al' ajde de.....  

Link to comment
Share on other sites

Svako precnjuje za sta ce da ulozi svoje pare, gde peca i kako peca je ilerevantno

Vazno je da se peca

PS. inace tema je o plocici koja je ispala

Cek, i samo o plocici smijemo pisat Vasile? Da li me zafrkavas? 

 

Naziv teme Nick Revolution ukoliko me oci moje ne varaju!?!

Link to comment
Share on other sites

Imao sam par sezona Ugo 200 inox. Jednu sezonu imam Nick. Dovoljno da zakljucim da je Ugo neuporedivo stabilniji rod pod i daleko kvalitetniji. Nick je svakako vrhunski pod ali nikako ne opravdava svoju cenu. Mislim da samo ko nije imao Ugo 200 inox moze za Nicka da kaze da je najstabilniji pod. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Imao sam par sezona Ugo 200 inox. Jednu sezonu imam Nick. Dovoljno da zakljucim da je Ugo neuporedivo stabilniji rod pod i daleko kvalitetniji. Nick je svakako vrhunski pod ali nikako ne opravdava svoju cenu. Mislim da samo ko nije imao Ugo 200 inox moze za Nicka da kaze da je najstabilniji pod.

 

Svaka cast !!!

 

Cist marketing !!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...