Jump to content

Pomoc Oko Futrole..


Vukovi sa Uvca

Recommended Posts

Iz iskustva pojedinačne torbe Daiwa infinity 30 eura komad

 

 

Covek rece treba mu 3+3?!

Kako god odlucio, Daiwa mu ne gine...  :good:

 

Ova sto je ja napisah gore, stvarno ispunjava sve uslove!

Dobro uradjena, odlicna ispuna, odlicno sasivena, odlicne rucke, materijal, rajsferslusi... komotna za pakovanje stapova sa masinicama, i onih bez-naravno, staje i sipka za meredov, i meredov, i suncobran... i sta god ti jos treba, samo ako posle mozes da je podignes i nosis!

Ja je koristim 5-6 godina, pomerila se nije!

I mislim da sad ne kosta vise od 100 eur, a znam da sam je ja platio 70-ak...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

NASH Apache Speed 5

Staju 5 štapova sa mašinama+3 bez mašina+2 ogromna džepa.

Tu sve staje. Od rod poda, meredova, kobri, garderobe.

Nema potrebe da nosiš više torbi. Sve je na jednom mestu

Možeš torbu sa solitera da baciš i garantovano se štapovima ništa neće desiti.

Meni je dva puta pala sa automobila, a jedanput sam je i vukao kolima, neznam koliko.

Prodao sam je nakon 11 godina.

Topla preporuka, ako je negde iskopaš

Link to comment
Share on other sites

Drugari,hvala na predlozima.Ova moja prologic koju trenutno imam je za mene idlicna futrola,jako kvalitetan materijal i rajfeslusi.Jedina mana je sto masine LC simano jako tesno staju u nju i moram da "mikerim" da ih smestim u onaj zazdepak,popustam kocnicu ili u krajnjij nuzdi da otvorim preklopnik.Posto masinice necu menjati dokle god mogu da se vrte  :rofl: ,lakse mi je da zamenim futrolu.Nebih uzimao pojedinacne futrole.Bilo bi lepo da se javi neko ko ima masine kao moje i ima stapove 12 fita i da da neki predlog.

,

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Daiwa Infinity torba je koja meni sluzi itekako dobro! Nikad ni jedan jedini problem sa stapom niti sa masinicom nisam imao sa njom. Ja ne znam da li ima u verziji 12', moja je 13'  i u nju moze da stane 6 stapova sa masinama namontiranim + 3 stapa bez masina.

Sve preporuke za tu torbu!

Link to comment
Share on other sites

za mene osobno dvije najveće značajke  pojedinačnih torbi.

lakše ih rasporediti u prepun auto ,zauzimaju manje prostora.

Štapovi se ne trljaju jedan o drugi jel mi se dešavalo rijetko kada da 3+3 torba stane u automobil kao što bi trebala tj da je negdje malo ne savijem uzdužno itd.

Ako baš turbo nema mjesta uvijek se može pojedinačna torba slagati jedna kontra druge .

 

Zapravo možda mi treba veći automobil.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Da li neko poseduje ili je video ovakvu Carp zoom futrolu za jedan stap, imam vec futrolu veliku a ovo mi treba za drugi komplet nista preterano, zanima me kako je postavljena iznutra i kakav je kvalitet? carp-zoom-_Double-_Rod-_Sleeve-_Dvojkomo

Koristio sam ih dve godine,imam samo reči hvale za njih. Cibzari i kaiševi su izuzetnog kvaliteta, tanko je postavljena ali dobro štiti štap i mašinicu. Unutra ima mesta da se stavi još kobra ili nešto te veličine. Jedina mena je dužina,nisu baš iste nakon izrade. Može da se desi da štap 3,9 m viri centimetar a ostali stanu bez problema.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ništa,za to sluźi forum. Zaboravio sam napisati da je dužina futrole 205 cm za štap 3,9m dužine. Treba proveriti dužinu rasklopljenog štapa pa videti da li se uklapa. Ako može stati,vredi kupiti futrolu.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...