Jump to content

Novi Pursuit


Recommended Posts

Izvinjenje drugovi. Hteo sam da postavim klip Nash Pursuit sa youtube stranice Nash Italia,ali mi nije uspelo. Inace Nash je vratio za 2017 god stap Pursuit. Nekadasnja perjanica K.Nash-a kotirala se u sam vrh saranskih stapova. Videcemo sta kaze novi model.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 month later...
Imam ja i mogu ti reci da su odlicni .Ne spada riba ,gumirana ojacanja oko sprovodnoka .Bacacki stapovi .Celicna kiglica na kraju stapa.Spada u kategoriju srednje savitljivosti.Sve u svemu odlican.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Izvinjavam se sto ovako kasno odgovaram.Stap kosta 153eur.Stap je ceo pleten ,sa 100grama olovom iz mesta bacam120metara.Stap ima titanijumske karike I za nijansu su sire od standardnih 50.Sve sto vas bude interesovalo pitajte.Ja sam sa stapom odusevljen.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Da li neko koristi Nash Pursuit od 13" 3.5lb? I da li je probao sa njim da lovi na malo vecim daljinama? 140m i dalje?

kupio drug i prvo pecanje puko . Ja ih gledao malo mlatarao njima meni nista ne vrede sem dizajna i lepih sprovodnika . Pre bih uzeo stare centuri ili shimano nove generacije jer nevrede te pare .posle onog ato sam vido kako je puko nisam smeo da zapinjem ali nisu za daljine sigurno
Link to comment
Share on other sites

Ja long range opremu imam :) ovo me drug zamolio da pitam. Ni meni bas ne ulivaju neku sigurnost iako sam ih samo u radnji video, na vodi nisam kod nikoga

ja sve preko 110 met racunam long a 140 je vec ozbiljna daljina i nisu nikakonza tu daljinu .450 e je mnogo mnogo za te stapove pre bi uzeo velocity daleko cvrsci ....
Link to comment
Share on other sites

Bila akcija u m&r mackle shopu velocity za 72 evra. Sa dostavom (doduse za Hrvatsku) me izaslo 237 evra. Mislim da povoljnije nece nigde naci

jel ima jos i kako doci do njih za te pare ja bi izeo pa nek sede upotrebice se negde . Ali ozbiljno jel ima negde u hrvatskoj ili kako vec doci do njih za te pa i nesto vece pare?
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Mozete da pisete sta hocete,stapovi Nash Pursuit su odlicni ,i bacaju kolko hoces,3.5 lb special....Nemojte pricati ako niste pecali...Stap moze da ide ladno do 140 metara...Provereno!!!Jos jedan dokaz da mnogi pisu a pojma nemaju!Nemoj niko da se uvredi,samo moja konstatacija i konstatacija mnogih,sa foruma!
Link to comment
Share on other sites

Ja sam Ganicev ,drug stap jeste pukao ,ali nije u bacanju,vec sam ga ja jako nategao da bi proverio stap,jer mi pri zabacivanju upao najlon u spulnu,pa sam jako bacio i olovo od 90 hr je lupilo u blvrh stapa...Zato je pukao!Za te pare stapovi su odlicni!!!A na ribi mekani!!!Sta vise treba!Uz duzno postovanje prema mom drugu Ganicu koga privatno mnogo volim i postujem i mnoge stvari sam naucio od njega!Ali stapovi nisu losi u opste!
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...