Jump to content

Novi Comander Broli


Recommended Posts

imo prvog koje izasho i josh mi je zao sto sam ga prodao.

 

megu najvecim i najvisim od brolija,sada mnogo bolji materijal i dodatno ojacanje,josh bolji patent patos,samo sto je i mnogo skuplji

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da je predhodni model mnogo bolji kojeg sam imao.Ovaj novi mi deluje mekano i puno plastike.Bojim se da ce buduci vlasnici morati da menjaju te plasticne delove na metalne kako im se sator nebi raspao.Ako ga neko poseduje daj da ga rasklopi kako bi se uverili da su delovi stvarno plasticni. Pazite kad ga rastavljate da se nedodiruju delovi jer se trosi jako, to neko zna samo nece da stavi na forum.Broli je lep nema sta ali je nekad bio mnogo kvalitetniji ????????????
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

A kako mislis da ce da imaju nizu cenu od toga? Moze samo biti visa ili ista,nikako manja. + uvoz. Ne vidim kako moze biti jeftinije.

 

francuska je uvjek bila medju najskupljim zemljama,a carpologija je uvjek bila jeftinija.tako da kad dodje onda cemo znati cjenu.ja jedva cekam da dodje

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da je predhodni model mnogo bolji kojeg sam imao.Ovaj novi mi deluje mekano i puno plastike.Bojim se da ce buduci vlasnici morati da menjaju te plasticne delove na metalne kako im se sator nebi raspao.Ako ga neko poseduje daj da ga rasklopi kako bi se uverili da su delovi stvarno plasticni. Pazite kad ga rastavljate da se nedodiruju delovi jer se trosi jako, to neko zna samo nece da stavi na forum.Broli je lep nema sta ali je nekad bio mnogo kvalitetniji

:rofl:

 

Svaka slucajnost sa drugom temom je iskljucena :give_rose:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nikad necu razumeti ljude koji komentarisu negativno stvar koju nisu videli - dodirnuli .

Tehnologija napreduje , materijali se usavrsavaju , nadam se da cete to najzad skapirati . Nemora sve da bude od metala da bi bilo dugovecno . Uostalom plastika se najteze razlaze u prirodi , dok za metal to nebi se moglo reci ...

Link to comment
Share on other sites

Nikad necu razumeti ljude koji komentarisu negativno stvar koju nisu videli - dodirnuli .

Tehnologija napreduje , materijali se usavrsavaju , nadam se da cete to najzad skapirati . Nemora sve da bude od metala da bi bilo dugovecno . Uostalom plastika se najteze razlaze u prirodi , dok za metal to nebi se moglo reci ...

baca ajde nemoj da se ljutis...procitaj jos jednom taj post od Dax-a i ovaj tarikov na kraju bice ti sve jasno :) ahhahhahhhha

Link to comment
Share on other sites

Ma neljutim se , samo nedam na prologica :D

Koliko sam shvatio Daxa, on je sa svojim postom samo radio parodiju na postove od Janeta i nije nista htio od prologica da omalovazi. 

 

Ja sam to tako shvatio. 

Link to comment
Share on other sites

Naravno dobro si svatio,nemam ja nista protiv prologica naprotiv koristim dosta njihovih stvari,ali ono sa xtd shimano masinicama Jane ga pretera bash u fullu.Malo parodije neskodi nikom

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Naravno dobro si svatio,nemam ja nista protiv prologica naprotiv koristim dosta njihovih stvari,ali ono sa xtd shimano masinicama Jane ga pretera bash u fullu.Malo parodije neskodi nikom

hihihi ako je parodija onda povlacim sve sto sam rekao :)

Link to comment
Share on other sites

Jane,kako moze biti tamo tako skupo a kod nas jeftinije? Nema logike

Marza, i troskovi koji uticu na cenu nisu svuda isti tako da je logicno da se cene u razlicitim zemljama razlikuju...

 

Francuska i Italija su ubedljivo najskuplje za kupovinu ribolovackog pribora.

Link to comment
Share on other sites

Svaka roba ima svog kupca.kako neko zeli marketing.meni odgovara ovakav broli.brz stabila nezauzima prostora ni u autu ni u camac ni na mjestu a dovoljno velik da stanu dva kreveta po potrebi .dovoljno visok da se ne saginjem ko ludi englezi I najvise kompletno zqsticen od buba I zmija tamo gde idem.

 

da pise trakker.nash onda bi bio 600 eur.iako ih ista fabrika radi :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

to pitaj u carpologiji :)

zanima me tvoje vidjenje,Makedonci I Bugari se razumeju u Srpsko trziste pa mozda imas ideju kako kod nas da bude jeftinije? Covek bi pomislio da uvoznik sam sije
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...