Jump to content

Shimano Ultegra Xtd 14000


Recommended Posts

Posto je 90% napisanog od doticne osobe vezano za Ultegru XTD bas glupost i taj nekakav marketing kojeg samo on razumije i koji je samo njemu znan, plus na to sve jer taj covjek bukvalno ne zeli da razumije niti da cita bilo sta od onog sto argumentovano pobije njegovu ispraznu pricu, ja obecavam da necu napisati vise ni jednu jedinu rijec na temu Ultegra XTD, ako ta tema uopste bude vracena.

Covjek jednostavno boluje od toga da mora svakodnevno da ima paznju i to radi na veoma smijesan nacin.

Ne dajem mu paznju na temi o Ultegri vise nikako.

Mozete da me banujete slobodno ako bilo sta napisem na tu temu!

 

Link to comment
Share on other sites

Posto je 90% napisanog od doticne osobe vezano za Ultegru XTD bas glupost i taj nekakav marketing kojeg samo on razumije i koji je samo njemu znan, plus na to sve jer taj covjek bukvalno ne zeli da razumije niti da cita bilo sta od onog sto argumentovano pobije njegovu ispraznu pricu, ja obecavam da necu napisati vise ni jednu jedinu rijec na temu Ultegra XTD, ako ta tema uopste bude vracena.

 

Covjek jednostavno boluje od toga da mora svakodnevno da ima paznju i to radi na veoma smijesan nacin.

 

Ne dajem mu paznju na temi o Ultegri vise nikako.

 

Mozete da me banujete slobodno ako bilo sta napisem na tu temu!

 

 

 

:rofl:

:rofl:

izdrzo si dugo da nista ne kazes  :yahoo:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jesi procitao ono na kraju recenice, a kaze ovako: ako ta tema bude uopste vracena!

Nisi jel da?

To znaci, da kad tema bude vracena u prvobitno stanje, ja tu prestajem da pisem jer mi se ne da raspravljat sa covjekom koji nije upravu i koji tupi samo svoju pricu i namece je drugima kao jedinu relevantnu! A ovo sad, pa sad se ionako nista pametno ne pise!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...