Jump to content

Shimano Ultegra Xtd 14000


Recommended Posts

Nagrada je ono bas ubedljiva da se smrznes. Po izboru magazina sto bi reko zika pavlovic sve za pare prijatelju.

Ma shimano je smece bjelosvjetsko!

 

'ta ce Angling centre?  Boris, pardon, danko rekao da je to smece! 

Link to comment
Share on other sites

Ima li neko ko koristi ove masinice neka kaze svoje. Neka kaze kakve su. A simano i daiwa su top sto se tice masinica. Tako da neverujem da je simano izbacio nesto bezveze i to posebno u klasi ultrege.

Neka daju ocenu oni koji su je koristili a ne oni koji je nisu ni videli.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ne samo u ovom slucaju Tarik za koga si ti vezan vec u svim ostalim slucajevima vise se gleda ko daje nagradu nego ko dobija.recimo Nobelova nagrada za mir dodeljena Obami.da je nagradu dao neko drugi ceo svet bi se digao na noge a ovako pssst.sto znaci da je bitniji koji daje
Link to comment
Share on other sites

Ima li neko ko koristi ove masinice neka kaze svoje. Neka kaze kakve su. A simano i daiwa su top sto se tice masinica. Tako da neverujem da je simano izbacio nesto bezveze i to posebno u klasi ultrege.

Neka daju ocenu oni koji su je koristili a ne oni koji je nisu ni videli.

Oni koji koriste su dali svoje misljenje ali tema je obrisana zbog zucnih rasprava i o temi i o stvarima koje nemaju mnogo veze sa istom. Modeli pod imenom Ultegra i ne mogu biti svi u istoj klasi ako uzmemo u obzir da je cena najskupljeg modela xtb skoro duplo veca od ovog npr. Normalno je da taj model mora da pruzi vise. Sto se tice reklamacija one postoje uvek i uvek ce ih biti. Ja licno posle pola godine koriscenja i 15tak pecanja nisam imao nikakvih problema sa masinama. i svoje misljenje naravno gradim prema svom iskustvu. Sto se drugih tice oni znaju sta i kako i necu u to da ulazim. Masinica po meni zadovoljava kriterijume u skladu sa svojom cenom. Ja nisam sujetan zato sto se radi o mojim masinama i ako ikada budem shvatio da su djubre ja cu se javno izvinuti i reci da sam se zaje.....Nije mi to problem....Takodje je jasno i to da je sve vezano za saranski ribolov dobrano naduvano sa cenama pa se tesko moze reci koliko  realno vredi. Sto se tice nagrade ona se dodeljuje na osnovu ankete citalaca (medju njima naravno i korisnika pomenute masine), nije neko priznanje poput Nobelove nagrade koja se pominje ali to su iskustva ljudi koji su je koristili duze od nas. Opet svako ima pravo na svoje misljenje i ne mora da veruje ako ne zeli

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

ne samo u ovom slucaju Tarik za koga si ti vezan vec u svim ostalim slucajevima vise se gleda ko daje nagradu nego ko dobija.recimo Nobelova nagrada za mir dodeljena Obami.da je nagradu dao neko drugi ceo svet bi se digao na noge a ovako pssst.sto znaci da je bitniji koji daje

Da li ti humorista sa crnim i neshvacenim humorom znas na osnovu cega Angling Times (i ne samo on nego svi ostali)  u engleskoj daje ovakve nagrade, odnosno kako uopste proglasava nesto najbolje u necemu? 

 

Organizuje se anketno glasanje otvorenog tipa i daje se pravo svima da glasaju! 

Na osnovu toga se saberu rezultati i proglasi se pobjednik!  

 

Stoga, pobrkao si loncice, sjedi 1! A mo's i pssst, od volje ti! 

Link to comment
Share on other sites

svi Ultegra modeli su u istoj klasi i svi imaju priblizno istu cenu! Ti spominjes XTB i verovatno mislis na CI4 XTB, to je visa klasa. Sve Shimano masinice sa telom CI4 su visa klasa od modela bez te oznake. 

Znam to, zato sam i napisao da nisu sve Ultegre iste klase

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ne. Ni sa jednima. Jbg. To proklizavanje spulne u drilu je trebala da bude revolucija. Tj da kada dovuces ribu do meredova i dril ti je malo jace stegnut i ona napravi nagli beg da kocnica sama otpusti, ali to ocigledno nije naslo primenu u stvarnim situacijama pa se mnogi zale na to i da propusta i kad treba i kad ne treba. Jeste da je oko 13e set washera po masini ali kad to zameni imace vrh masinu za solidne novce :)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...