Jump to content

Plum Shellfish


Recommended Posts

U subotu sam uzeo u autosportu aromu MG plumshellfish i mogu vam reci da mirise fenomenalno :) Inace covjek koji radi mi tvrdi da arome dobijaju iz Engleske direktno iz stare fabrike SBS-a, a ovde samo prepakuju....tako da sam uzeo da probam to i attract natural! Mislim da nece biti greske, dovoljno je da samo pomirisete bocicu i da vec znate da sa njom nece biti greske :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

jedno je kad pomirises u bocici drugo kad se to razgradi u smesi. i razlika je velika arome od svakog mixa. ja bi voleo da cujem ko je pravio plum shell sa tom aromom iz as i da mi uporedi sa sbs-om. jel jaci koncetrat od sbs-a posto meni i sbs vise nije ko sto je bio pre 7-8 god ili su moji receptori otupeli ...
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako Bog da pravicemo uskoro pa cu ti napisati, ali iskreno mislim da je dobra nakon prvog utiska...a juce sam dao da pomirise jednom starom iskusnom sarandziji koji kaze da je to kao nekada miris starog sbs-a....kaze : Mirise na pobjedu :)

Link to comment
Share on other sites

i ovaj danasnji sbs nije los ali mi se cini dosta slabiji nego ranije ilu sam ja ko i saranibna tim kimercijalama sto im otupeli receptori pa i meni isto pa mislim da je ranije bio jaci....
Link to comment
Share on other sites

Ako Bog da pravicemo uskoro pa cu ti napisati, ali iskreno mislim da je dobra nakon prvog utiska...a juce sam dao da pomirise jednom starom iskusnom sarandziji koji kaze da je to kao nekada miris starog sbs-a....kaze : Mirise na pobjedu :)

ok a mozes i izbalansirati sa jednim jajetom cisto da probas bar ja tako radim kad prvi put koristim neku novu aromu.
Link to comment
Share on other sites

G-din Mills je preko 20god. bio glavni tehnolog u SBS-u u vreme dok je ta firma bila na vrhuncu. Nekako u isto vreme je napustio SBS kad je i Meleg prestao da ga uvozi. Boravio je u Srbiji vise puta. Zajedno su radili i Vision. Inace, covek je u poznim godinama i nije vise toliko aktivan. Imao sam cast upoznati ga i ne bih se slozio da je varalica.

Koliko ja znam,Toni je i dalje u kontaktu za Zoranom Melegom(25 god saradjuju) i zajedno su i bili u SBS.Noviteti kod Meleg bait su iz''kuce'' Tonija Milsa kao i Melega samog.Toni je tehnolog poznatog glasa u svetu.

Nisam ga upoznao ali ako dodje u Srbiju sigurno cu.

Mnogo vise znaci imati tehnologa u timu nego prepakovati aromu iz velike flase u manje.Neko je trgovac neko proizvodjac i u tome ima puno razlike kao sto i svaka roba ima svoga kupca.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

jedno je kad pomirises u bocici drugo kad se to razgradi u smesi. i razlika je velika arome od svakog mixa. ja bi voleo da cujem ko je pravio plum shell sa tom aromom iz as i da mi uporedi sa sbs-om. jel jaci koncetrat od sbs-a posto meni i sbs vise nije ko sto je bio pre 7-8 god ili su moji receptori otupeli ...

Ja pecam na Mesaroseve arome neke,pravim i SBS i moje zapazanje je da MG mnogo bolje vata ribu,Plum,Plumselfis,cokolada i frankfurtska.....covek ne pretace iz velike kante u malu nego kako kazu kupljena receptura SBSa.........ko je onda pecao na SBS zna o cemu je rec.

Link to comment
Share on other sites

Ja pecam na Mesaroseve arome neke,pravim i SBS i moje zapazanje je da MG mnogo bolje vata ribu,Plum,Plumselfis,cokolada i frankfurtska.....covek ne pretace iz velike kante u malu nego kako kazu kupljena receptura SBSa.........ko je onda pecao na SBS zna o cemu je rec.

ja sampecao i znam o cemu je rec i probacemo polako cekamo prolece
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...