Jump to content

Shimano Beastmaster 7000Xta


Recommended Posts

  • 1 month later...
Поздрав свима,могу ли се ове Шимано xsa 6000/7000 поредити са Окуминим distance dtx ili dts ? Када би се поредили да ли би било неке битне разлике међу њима ?
Link to comment
Share on other sites

Od prosle godine koristim beastmaster na spod stapu i zadovoljan sam sa njom. Ima dosta snage, lepo namotava najlon i celokupan utisak je pozitivan. Za sada, jednu godinu korišćenja, imam sve pohvale za nju, ne mogu nista da zamerim na rad.

Link to comment
Share on other sites

Shimano nisam koristio a nešto sam zapeo za ovaj model da probam,sad su nešto i pristupačniji cenom. Okumine dts koristim 3 godine i nisam ne zadovoljan ali mi se dešavalo prošle godine da kod naglih drilova ne prokliže kočnica a pri tome nije stegnuta do kraja. Ne tvrdim da je beastmaster idealna zamena ali mi je to neki cenovni rang,koji dinar manje- više. 

Link to comment
Share on other sites

Поздрав свима,могу ли се ове Шимано xsa 6000/7000 поредити са Окуминим distance dtx ili dts ? Када би се поредили да ли би било неке битне разлике међу њима ?

Dcarp dodji u subotu na kafu u So da vidis Beastmaster XSA 7000  8)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jedno pitanje, jel ove Shimano Beastmaster XSA "mogu" da se koriste i za pecanje ili samo za spod?

One su za pecanje i namenjene druze ,neko ih koristi za spod(kao sto bi koristio i neku drugu masinu).

 

Послато са Lenovo P1ma40 уз помоћ Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

vazi, hvala...pitam za svaki slucaj, vidjao sam neke slike da ljudi pecaju ali opet da vidim neko ko se razume bas da mi kaze :)

Moj stric peca vec 4 god na Beastmaster xta,nikakav problem nije imao ,a koliko sam shvatio izmedju xta i xsa ti je samo razlika u boji i sto xta ima beit u spulni.

 

Послато са Lenovo P1ma40 уз помоћ Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...