Jump to content

Dot Spod


Recommended Posts

raketa leti izrazito mirno i precizno. Punjenje jeste prakticnije od spomba jer moze da se puni i zatvara jednom rukom vrlo lako a to puno znaci onome ko lovi sam. O daljinama ne bih da pricam jer je nisam bacao uporedno sa spombom ali daljine koje sam postigao su sasvim solidne.  Idem za koji dan ponovo da bacam pa cu poneti i jedan spomb da uporedimo. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

raketa leti izrazito mirno i precizno. Punjenje jeste prakticnije od spomba jer moze da se puni i zatvara jednom rukom vrlo lako a to puno znaci onome ko lovi sam. O daljinama ne bih da pricam jer je nisam bacao uporedno sa spombom ali daljine koje sam postigao su sasvim solidne. Idem za koji dan ponovo da bacam pa cu poneti i jedan spomb da uporedimo.

Hvala Kristijane.

 

Послато са Lenovo P1ma40 уз помоћ Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Bas me interesuje kakvo je to cudo? Ako je ko xplode onda puno hvala

To nije bio proizvod carp sistema. A nova raketa je kompletno uradjena i osmisljena od strane pomenute firme.

 

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Link to comment
Share on other sites

raketa leti izrazito mirno i precizno. Punjenje jeste prakticnije od spomba jer moze da se puni i zatvara jednom rukom vrlo lako a to puno znaci onome ko lovi sam. O daljinama ne bih da pricam jer je nisam bacao uporedno sa spombom ali daljine koje sam postigao su sasvim solidne.  Idem za koji dan ponovo da bacam pa cu poneti i jedan spomb da uporedimo. 

Mene osobno zanima približna veličina ,bit če ih više veličina ili?

Link to comment
Share on other sites

Samo sam kulturno odgovorio što me pitao Shoga.

Ko tebe tera da čekaš promociju ?

Niko vala. Ne smatram da trebam cekat bilo sta i za svoje pare kupujem kad me volja i sta me volja. 

I ja sam tebi samo fino odgovorio na tvoju konstataciju. Ne razumijem ljude kao tebe koji sebi ne daju reci nista i odmah se nadju uvrijedjeni ako im se obratis? 

Link to comment
Share on other sites

Ja cu vala sa ne strpljenjem da je cekam. Meni je dovoljno sto vidim Kristanovu pohvalu, ne verujem da ima problem vracanja kao x-plod, nema razloga onda da je promovisu.Tako da jedva cekam da je probam cim izadje. Malo led da razbijamo...

 

Послато са Lenovo P1ma40 уз помоћ Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ljudi tema je Dot Spod. Manite se Xplode. Ima vec na forumu tema xplode pa pisite tamo. Majke mi nije mi jasno kako neko moze da nadje za shodno da kudi i prigovara za nesto sto nema sanse da je video. Cak ni na slici jbt!!!

Ovom temom sam hteo da vam prenesem vest koja je ekskluzivna. Objavljena pre nego bilo gde drugde osim na fb stranici CS. Da jednom i mi nesto imamo prvi. A ne da se u novitetima uvek pise o necem sto smo svi vec videli, makar na slici ili youtube ili ne znam ni ja gde. Stvarno neverovatno...

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Gde će biti prezentacija i hoće biti organizovana neka proba na samoj vodi???

 

Sent from my SM-G531F using Tapatalk

Koliko znam Bojan ce ovih dana da napravi video prezentaciju i klip. Da li ce biti neka bas na vodi prezentacija to stvarno ne znam. Ako si blizu Novog Sada javi se kad god hoces pa mozemo otici na Dunav da je sam sebi prezentujes :) samo bez slikanja. Ahahaha
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...