Jump to content

Dot Spod


Recommended Posts

  • 4 months later...

Kupio Dot,od 11 zabacaja 10 puta se otvori,automatski jak zamah o zemlju da se ne nerviramo ubuduce sa djubretom

:rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl: 

 

Meni jos nijednom se nije otvorio, pa se pitam kako se otvara kod vas ? Nisam meni tu nije jasno.  Meni DOT sasvim ok. JBg.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kupio Dot,od 11 zabacaja 10 puta se otvori,automatski jak zamah o zemlju da se ne nerviramo ubuduce sa djubretom

Treba da kazes Bojanu da ti posalje upustvo za upotrebu,posto se ocigledno samo tebi otvara

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni se to desilo kada smo pretovarali dot. Kada se onako skroz uroni u hranu i zatvori. Zrnevlje ulazi u luft izmedju fiksnog dela i dela koji se otvara. Inace super spravica,kod mene je pobrao simpatije.ps:otvaranje se desilo u dva slucaja,od ukupno 50+ 'ispaljenih' raketa.
Link to comment
Share on other sites

Au Limare druze. Nemoj da se ljutis ali negde si grdno pogresio kod koriscenja jer ovo sto si napisao je prosto nemoguce. Meni se otvori jednom u 100 zabacaja na 160m!

P.s. dok sam je testirao punio sam je zemljom, ni tada se nije otvarala

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Znaci da se otvara u letu je nemguce cisa fizaka al to su nasa Srpska posla da sve sto je nase nevalja. Dakle DOT je revolucionarna raketa sto ce se svi uskoro uveriti. Zbogom Spomb.

 

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Sa moje tacke gledista da dodam na ovu raspravu jedan dogadjaj od pre par dana. Bacali smo u isto vreme spomb i dot moj kum i ja, menjali se i uporedjivali. Dot je svaki put isao dalje od spomba i preciznije,lakse i brze se vraca. Za sada dot bolji.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kupio Dot,od 11 zabacaja 10 puta se otvori,automatski jak zamah o zemlju da se ne nerviramo ubuduce sa djubretom

Ja cu tebe odrobijati majke mi moje, iako smo zemljaci  :sorry:

Link to comment
Share on other sites

Spomb bolji,veliki i srednji...Brze puni i vise staje...Dotu trebash molitvu da ocitash da 'zabravi'...Tachno je da vise leti,brze vraca,pri padu u Vodu otvara 99% al za sitan spod je smrt za zhivce...Spomb je zakon... Ovom prilikom ga menjam za srednji spomb
Link to comment
Share on other sites

Ja ne pecam za vas da bih se pravdao sta i kako,ovaj DOT shit je otisao u komadice jer se non stop otvarao,nikad vise!

Xaxaxa

 

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Spomb bolji,veliki i srednji...Brze puni i vise staje...Dotu trebash molitvu da ocitash da 'zabravi'...Tachno je da vise leti,brze vraca,pri padu u Vodu otvara 99% al za sitan spod je smrt za zhivce...Spomb je zakon... Ovom prilikom ga menjam za srednji spomb

hocu ja . Ako hoces imam srednji spomb ridjinale prdi u torbi vec dobru godinicu . Meni se svidja dotarica bolje mi lezi od spomba 

Link to comment
Share on other sites

Prema mom iskustvu glas ide za dot. Dalje leti, lakse se otvara, puni se jednom rukom. U njega stane vise nego u srednji spomb. I opet sve zavisi kakav je spod mix, ukoliko u njemu ima mnogo sitnih cestica za zub dota se nekad uglavi neko zrnce, tad prosto ako se ne ne.zatvara od prve prodjem noktom po zubu I problem rijesen. Isto tako kod zatvaranja blagi pokret palcom lijevo desno I ocisti se zub sam... Pored toga uvijek ga protresti da se hrana slegne na glavu I nikakvih problema onda. Bacio sam sa jednim preko 20 kanti jupola sigurno na.daljinu preko 100 metara, spadao mi je I klip I udarao sam drugu obalu I dalje sve radi besprijekorno.

 

Treba ga definitivno imati u arsenalu I probati ga sa pobjerenjem, ne kao sto je Limar probao 10 puta ne gledajuci u cemu je problem.

 

 

 

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

ja sam ga bas koristio i bacao sam kao lud sa njim ni jedan jedini put mi se nije otvorio u letu . Precizan , lepo leti , nekako sam opusteniji sa njim nego sa spombom . Meni se bas svidela . Nisam je koristio za neke velike daljeni ali tu do 70m mi je perfektna

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...