Jump to content

Dot Spod


Recommended Posts

Sta to znaci zavisi kakav je miks?

Iskreno meni svejedno, zadnji put sam lovio na zig rig, transportirao onu corbu, najvisi najebo moj globus

PS.jedina prednost spomba onog crnog je sto ga napadaju somovi pri izvlacenju, valjda misle da je neka patka, znam li

Link to comment
Share on other sites

Sta to znaci zavisi kakav je miks?

Iskreno meni svejedno, zadnji put sam lovio na zig rig, transportirao onu corbu, najvisi najebo moj globus

PS.jedina prednost spomba onog crnog je sto ga napadaju somovi pri izvlacenju, valjda misle da je neka patka, znam li

Pa ako ima skroz sitnih cestica, npr iz praskaste koje se uz to I lijepe, onda se zna zalijepiti za zub I zbog toga zub slabije drzi I zna se otvoriti, ali oni koji znaju to lako to otklone...

 

Spomb jedino za skroz tecniji spod koji treba brzo izbacati...

 

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo da dodam i ja koju,da se razumemo spomb je ok i koristimo ga svi godinama.Ali vidim da ovde niko nije spomenuo mozda i najbitniju stvar,nije bitno da li ce Dot odleteti kojo metar vise ili da li ce se vratiti za koji sekund brze,mi smo bre fizikalci i navikli smo da radimo na pecanju.Glavna stvar i po meni revolucija u Dotu je sto KAD SI SAM, SVE MOZES DA URADIS BEZ DA PRST ISPRLJAS I SA JESNOM RUKOM.Sto ce mo, hteli priznati ili ne sa ni jednom drugom raketom nije moglo sa uspehom da se radi. Zakljucak-kada si sam na vodi ne postoji bolja naprava za plasiranje hrane od Dota.Toliko.

 

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije bitna kantica sa vodom nego sto ne mozes sa jednom rukom(levom) da napunis spomb,dak za isto vreme u desnoj drzis stap.

 

 

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Evo i ja da kazem koju o dot-u... prvi utisak iz ruke je bio da ce da se raspadne pri prvom udaru u vodu... da se premalo otvara da bi se bez muke jednom rukom pokupila hrana... posle malo vise koriscenja mogu da kazem da iako deluje krhko raketa je izdrzljiva maksimalno... ne samo da trpi bez posledica stotine udaraca u vodu vec i brojne udarce o platformu... leti jako mirno i precizno... vraca se lagano... puni se vrlo jednostavno jednom rukom... za boile, pelete i secerac je savrsen, sitan spod ume da se zaglavi u zub pa nece lepo da se zatvori ali i ni to nije u znacajnoj meri koliko sam se mozda bojao... otvaranje u letu kao i ne otvaranje pri udaru o vodu je minimalno, manje nego kod spomba... jedina mana je sto staje malo manje hrane za pocetno hranjenje ali bez obzira na to dot mi je postao prvi izbor
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Jedino u Becmenu i bacaju,hahahhaa,tu dolaze u belim patikama na pecanje pa da se ne flekaju puno :-D

Prestonica Dota i dalje vidim sam 1 Dot kako leti,verujem da ekipe imaju po beksevima jedno 100 Spombova :-D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Neko rece da se DOT lakse vraca! Cista provala!

Samo ukoliko spomb se ne okrene, sto nazalost zna da se desi, tu je DOT "lakse" vadit van, a kad se upraksas sa spombom, jako velika razlika kod vracanja spomba i DOT-a i to osjetno prednost na strani Spomba.

Link to comment
Share on other sites

Sa DOT-om ne treba da se praksas. Kad je vetar spomb se skoro stalno prevrce zbog talasa koji ga potapaju. Sve u svemu dobri su i dot i spomb pa ko sta vise voli
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

pre_1529333668__white_dot_spod.jpg

Carp System je potpisao ugovor sa kompanijom Nash tackle koji su posle višemesečnog testiranja proizvoda ponudili da budu distributer i ovlašćeni prodavac proizvoda u celom svetu. DOT će se od sada proizvoditi i prodavati u beloj i crnoj varijanti sa plavim vratima (na zahtev Kevina lično). Podatak o koliko se ozbiljnoj firmi radi je to da su oni dot testirali i koristili punih 9 meseci pre nego što su prvi put kontaktirali bilo koga, a posle toga su usledili pregovori koji su doveli do konačnog dogovora koji je odličan za obe strane a i za krajnje korisnike u celom svetu. 

  • Like 18
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...