Jump to content

Dot Spod


Recommended Posts

imao sam priliku da vidim Dot i da probam....i sve ove price oko otvaranju su cista glupost...krajnje dobra stvar i prakticna...leti kao strela to sam primetio...i pod jakim vetrom...ni jednom se nije otvorio...dok kod spomba nekad zna da se desi...daleko da je spomb los...samo nekad neka sitna zrnca stanu sa strane a ni ne vide se...i kad zamahnes otvori se nad glavom..eto jednog od primera samo....a koliko sam skontao dot se ne puni da preliva jako bitna stvar...lepo ima oznaceno dokle se puni...tako da samo treba pratiti sta i kako... vraca se bez problema...o tome ne treba trositi reci...mozda jedino sto Srdjan kaze napraviti neki Mega Giga velicine da moze vise da stane ali o tome otom potom....a ovaj Beli izgleda bas perverzija... :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ili cak i manji.Licno samo koristim Dotove i mali spomb ali je to vec stvar potrebe i izbora.Meni bi odgovarao i manji.Ima situacija kad samo sa njim radim a dobra varijanta da se ne prljaju ruke,pribor...A I dosta brza operacija.

Link to comment
Share on other sites

20 godina kupujem svašta nešto englesko, od stopera do šatora i evo dočekah da Englezi kupuju neki naš proizvod. ☺️

A proizvod je odličan počev od idejnog rešenja pa do kvaliteta materijala.

Sve pohvale za Carp sistem.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

To je EU. Kod nas nece biti promene i prodavace se i dalje ista sivo-crvena.

Sto se tice Nash,a u ponudi su crno-plava i bijelo-plava kao noviteti i maloprodajna cjena je poslana kao sto sam vec napiso 14,95€,dok ovdje konkretno u austriji za standard Dot crveno sivi traze 19,95€!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Paponja znam ja vrlo dobro sta je u ponudi i po kojoj ceni i u kojoj boji. :) mnogo mnogo pre vecine drugih

Nisam druze ni sumnjo u to.Neznam koja je cjena u Srbiji,a vidim da se ljudi brinu da nece doc do promjene cjena dole,zato i pisem kakvo je stanje iskljucivo ovdje u AT!!!Misljenja sam da je cjena od 19+ € previsoka i da je to ratzlog slabe prodaje,sad sa novom cjenom uz marketing Nash 14,95€ mislim da ce doc do porasta prodaje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nove boje su lijepe, vidio sam uzivo kako izgleda prije ove zvanicne vijesti za Nash.

Veliki korak naprijed za carp system i drago mi je da su svojim trudom i radom nasi ljudi uspjeli da se probiju u svijet saranskog ribolova.

Dot je definitivno kvalitetan proizvod i samo hejteri ce reci drugacije.

Da ima nekih sitnih mana to vjerovatno, ali ima ih i spomb, fox i svi drugi proizvodi u industriji saranske opreme.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Za koji klinac ne sredite više ovaj forum?

Slike se ne mogu postaviti uopšte! 

Pokušavam staviti sliku i ne ide nikako, a nisam jednom to radio ranije pa da ne znam.

Htio sam pokazati da DOT za EU nije isti kao ovaj za prostore Exyu drzava. Ne znam koji je to klinac ali dizajn nije isti, i ne znam jel ima nekih prednosti ovaj iz EU dizajn i ovaj koji se prodaje kod nas. 

Inače, DOT ne može daleko da leti kod hranjenja lakšom hranom. Sama pšenica i sitno zrnevlje bez kukuruza i ako je iole suho i da nije vodenasto , može samo da sanja o izručivanju na 120+m, a i velika je mogućnost da će se sam DOT otvoriti. Meni se kod takve vrste hrane jako otvarao. 7 od 10 puta sigurno. Provjeravao sam da nije mozda zbog toga sto je sitnije zrnevlje pa da ne blokira bravicu medjutim ne, nije to razlog jer sam pokusavao i sa ociscenim tim dijelom i rezultat je isti.

To je mana DOT-a koju sam ja primjetio. 

Link to comment
Share on other sites

Ali ako mislis da je lagan sadrzaj uvek mozes lagano pre zabacaja da malo zagnjuris dot-a i letece tamo gde hoces(dokle mozes da dobacis[emoji16])

 

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Joooj. Tare kakva crna EU verzija. Bila je prva varijanta bez krilaca i ukrucenja sa unutrasnje strane i ona se prodavala na pocetku ali vec jako dugo se prodaje svugde ojacana verzija sa krilcima. Svugde. To sto si ti bacao je sigurno prva verzija a ona nije u prodaji vec dugo dugo. Ovo sa otvaranjem mi nikako nije jasno. Meni se za dve godine bacanja nije toliko puta otvorila kao vama za 10 zabacaja.
Link to comment
Share on other sites

Za koji klinac ne sredite više ovaj forum?

 

Slike se ne mogu postaviti uopšte!

 

Pokušavam staviti sliku i ne ide nikako, a nisam jednom to radio ranije pa da ne znam.

 

Htio sam pokazati da DOT za EU nije isti kao ovaj za prostore Exyu drzava. Ne znam koji je to klinac ali dizajn nije isti, i ne znam jel ima nekih prednosti ovaj iz EU dizajn i ovaj koji se prodaje kod nas.

 

Inače, DOT ne može daleko da leti kod hranjenja lakšom hranom. Sama pšenica i sitno zrnevlje bez kukuruza i ako je iole suho i da nije vodenasto , može samo da sanja o izručivanju na 120+m, a i velika je mogućnost da će se sam DOT otvoriti. Meni se kod takve vrste hrane jako otvarao. 7 od 10 puta sigurno. Provjeravao sam da nije mozda zbog toga sto je sitnije zrnevlje pa da ne blokira bravicu medjutim ne, nije to razlog jer sam pokusavao i sa ociscenim tim dijelom i rezultat je isti.

 

To je mana DOT-a koju sam ja primjetio.

Rekao ti je Kiki ovo za dizajn.

Kazes da ne moze da leti 120m i dalje sa iole suvom hranom?

Dodji u Lamince jedan vikend da ti pokazem kako leti preko 120m a sa vlaznom tj.tezom hranom i preko 150m ????

Link to comment
Share on other sites

Rekao ti je Kiki ovo za dizajn.

Kazes da ne moze da leti 120m i dalje sa iole suvom hranom?

Dodji u Lamince jedan vikend da ti pokazem kako leti preko 120m a sa vlaznom tj.tezom hranom i preko 150m

Sa suhom ga neces poslat na 120+m garantujem. Za vlaznu nije problem jer ima onda tezinu. 

 

 

 

Joooj. Tare kakva crna EU verzija. Bila je prva varijanta bez krilaca i ukrucenja sa unutrasnje strane i ona se prodavala na pocetku ali vec jako dugo se prodaje svugde ojacana verzija sa krilcima. Svugde. To sto si ti bacao je sigurno prva verzija a ona nije u prodaji vec dugo dugo. Ovo sa otvaranjem mi nikako nije jasno. Meni se za dve godine bacanja nije toliko puta otvorila kao vama za 10 zabacaja.

Ja to kod nas barem nisam vidio niti sam vidio kod Hrvata u Cro. A vidjam to po EU. Odatle i zakljucak da je za EU trziste i ovamo razlicito.  Znaci moja greska. 

 

Sto se tice otvaranja, ja se iznenadio, jer se ni meni nije do tada otvarala i tvrdio sam i cak se smijao Limaru da mu se otvara previse puta. Koji *** je bio u pitanju, ne znam. 

Link to comment
Share on other sites

Ma sta zna taj Kavin Nash o saranskom ribolovu pa dosao da saradjuje sa C.S. Trebao je da konsultuje nekog limara, molera , dundjera ili tako nekog ko zna sta je dobro , a sta ne. O DOT-u samo dve reci ( + vezica ) SVETSKO a NASE !!!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...