Jump to content

Dot Spod


Recommended Posts

Ma sta zna taj Kavin Nash o saranskom ribolovu pa dosao da saradjuje sa C.S. Trebao je da konsultuje nekog limara, molera , dundjera ili tako nekog ko zna sta je dobro , a sta ne. O DOT-u samo dve reci ( + vezica ) SVETSKO a NASE !!!

Warning: Error while sending QUERY packet. PID=26660 in /home/exyucarp/public_html/forum/ips_kernel/classDbMysqliClient.php on line 234

 

Miko iz leskovac svako ima pravo na svoje misljenje

 

 

 

 

 

www.exyucarp.com Driver Server Level Error

 

body,div,dl,dt,dd,ul,ol,li,h1,h2,h3,h4,h5,h6,pre,form,fieldset,input,textarea,p,blockquote,th,td { margin:0; padding:0; }

table { border-collapse:collapse; border-spacing:0; }

fieldset,img { border:0; }

address,caption,cite,code,dfn,em,strong,th,var { font-style:normal; font-weight:normal; }

ol,ul { list-style:none; }

caption,th { text-align:left; }

h1,h2,h3,h4,h5,h6 { font-size:100%; font-weight:normal; }

q:before,q:after { content:''; }

abbr,acronym { border:0; }

hr { display: none; }

address{ display: inline; }

body {

font-family: arial, tahoma, sans-serif;

font-size: 0.8em;

width: 100%;

}

 

h1 {

font-family: arial, tahoma, "times new roman", serif;

font-size: 1.9em;

color: #fff;

}

h2 {

font-size: 1.6em;

font-weight: normal;

margin: 0 0 8px 0;

clear: both;

}

a {

color: #3e70a8;

}

 

a:hover {

color: #3d8ce4;

}

 

a.cancel {

color: #ad2930;

}

#branding {

background: #484848;

padding: 8px;

}

 

#content {

clear: both;

overflow: hidden;

padding: 20px 15px 0px 15px;

}

 

* #content {

height: 1%;

}

 

.message {

border-width: 1px;

border-style: solid;

border-color: #d7d7d7;

background-color: #f5f5f5;

padding: 7px 30px 7px 30px;

margin: 0 0 10px 0;

clear: both;

}

 

.message.error {

background-color: #f5bbbb;

border-color: #deb7b7;

color: #281b1b;

font-size: 1.3em;

font-weight: bold;

}

 

.message.error p.desc {

font-size: 0.8em;

font-weight: normal;

}

 

.message.unspecific {

background-color: #f3f3f3;

border-color: #d4d4d4;

color: #515151;

font-size: 14px;

font-weight: normal;

line-height: 150%;

}

.footer {

text-align: center;

font-size: 1.5em;

}

 

 

 

 

 

SQL Error

 

 

 

 

An error occured with the SQL server:

mySQL query error: SELECT p.*, p.ip_address as post_ip,t.*, t.title as real_title,m.*, m.title as member_title,pp.*,pc.* FROM posts p LEFT JOIN topics t ON ( p.topic_id=t.tid )

LEFT JOIN members m ON ( m.member_id=p.author_id )

LEFT JOIN profile_portal pp ON ( pp.pp_member_id=p.author_id )

LEFT JOIN pfields_content pc ON ( pc.member_id=p.author_id ) WHERE p.pid IN (141017) AND p.queued=0 ORDER BY p.pid asc

 

This is not a problem with the IPS Community Suite but rather with your SQL server. Please contact your host and copy the message shown above.

 

 

 

 

← Return to the index

Ma sta zna taj Kavin Nash o saranskom ribolovu pa dosao da saradjuje sa C.S. Trebao je da konsultuje nekog limara, molera , dundjera ili tako nekog ko zna sta je dobro , a sta ne. O DOT-u samo dve reci ( + vezica ) SVETSKO a NASE !!!

Link to comment
Share on other sites

U pravu si brate ;) Sve same gluposti ili kako kazes "kite labave". Pocevsi od daiwe AKN, , pa whisker, pa izbacivao neke gluposti tipa nrd, pa nrxd, pa scope, pa toro ( da ne pominjem ove nizerazredne entity i purshuit ) i na kraj doso u Srbiju po najvecu "kitu" DOT spod. Svaka ti cast kad si uspeo svaki njegov proizvod da testiras do sad. Ja posteno nisam, ali DOT jesam i za divno cudo nije mi se otvorio nijednom. Verovatno su mi uvalili namerno neki fals posto se niti takmicim , niti znam toliko o saranskom ribolovu. Da je DOT proizveo neki englez do sad bi ga svaki sarandzija imao u svom priboru, al ovako posto ga je napravio nas covek to je krs ili kako kazes "kita" .. i ne samo taj DOT... krs su i Melegove boile i sve sto nas covek napravi.

DOT je vrh I pozdrav onima koji su ga napravili i svima koji ga koriste. Posebno onima koji ce reprezentovati nasu zemlju ma sledecem svetskom prvenstvu i koji su ga koristili, a verujem i koristice na istom.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Od Nesa jedino sto valja je Titan sator,ostalo je kita labava,toliko o Nesu.

Jebo majku ja sam mislio da ti imas neki uvrnuti smisao za humor ili da kontriras nako iz dosade a ti izgleda stvarno lud !?

Jedan od ljudi koji je pokrenuo sve u saranskom ribolovu i ti kazes ne valja nista njegovo???

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A stacemo sa Limarom ???[emoji3][emoji3]

 

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока

Pa da li meni treba tamo neki da objasnjava sta je meni dobro?

Prosle nedelje sam takodje video koliko je toliko dobar Dot u Madjarskoj,cim je vetar aj zdravo,skidaju to i mecu midi Spomb.

Link to comment
Share on other sites

Kako mogu da znam koju seriju dota ja imam ?

I jel moze da se zameni sa novim ukoliko je taj stari koji se nije pokazao kako treba ?

 

PS ne vezano sad samo za dot , da se nadovezem na ovo sto kaze limar , teska srca ali moram priznati da je u pravu za ovu recenicu skroz

,, Pa da li meni treba tamo neki da objasnjava sta je meni dobro? '' !

Gro stvari od renomiranih firmi koje se reklamiraju kad ga predstave mislis da je cudo , kad ga kupis vidis da je u stvari pravo m ...

Link to comment
Share on other sites

Raspravljati o tome dal vredi ili me vredi je totalno bezvredno. 1000 tema sam procitao na forumu u kojima je naslaganja. Jednom baka peca, drugom je shit, jednom je shimano bog, drugom daiwa , jednom stap baca nebu pod oblake, drugom se lomi na prvi zabacaj i sve se svodi na sukob misljenja. Ja se samo sa jednim ne mirim, a to je da se o prozvody sudi i pre nego ga je neko video ocima, takvih stvari je na forumu kolko ti dusa voli. Mnogo je stvari za koje znam da su sranje , a ipak sam prinudjen da ih kupim jer jednostavno nemam mogucnosti za bolje ili mi ne treba bolje. PVA na prvo mesto. Meni licno DOT sluzi i vise nego dobro za moje pecanje i svakako je bolje od one stare rakete i svakako cu ako moram nesto da kupim , kupiti nesto od naseg proizvodjaca , bilo to raketa, boila, olovo ili bilo sta. Makar znam kome ide moj novac i koga da psyjem ako ne valja...BISTO vam bilo koristili DOT ili spomb ????????????
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Raspravljati o tome dal vredi ili me vredi je totalno bezvredno. 1000 tema sam procitao na forumu u kojima je naslaganja. Jednom baka peca, drugom je shit, jednom je shimano bog, drugom daiwa , jednom stap baca nebu pod oblake, drugom se lomi na prvi zabacaj i sve se svodi na sukob misljenja. Ja se samo sa jednim ne mirim, a to je da se o prozvody sudi i pre nego ga je neko video ocima, takvih stvari je na forumu kolko ti dusa voli. Mnogo je stvari za koje znam da su sranje , a ipak sam prinudjen da ih kupim jer jednostavno nemam mogucnosti za bolje ili mi ne treba bolje. PVA na prvo mesto. Meni licno DOT sluzi i vise nego dobro za moje pecanje i svakako je bolje od one stare rakete i svakako cu ako moram nesto da kupim , kupiti nesto od naseg proizvodjaca , bilo to raketa, boila, olovo ili bilo sta. Makar znam kome ide moj novac i koga da psyjem ako ne valja...BISTO vam bilo koristili DOT ili spomb

Sve je to uredu i sve si u pravu . Medjutim jedna stvar mi bode oci a to je da ima pojedinaca koji se toliko trude da nametnu svoje misljenje da to postaje toliko neukusno i bezobrazno da ja nemam reci . Pustite ljude da kazu svoje misljenje i zasto neko nema prava da kaze e ovo mi se svidja ovo mi je shit . Ja sam prvi rekao da je dot stvarno odlican i idalje to tvrdim ali to je samo moje misljenje koje nezelim nikome da nametnem , uvek cu preporuciti dot ali ne i ubedjivati ljude kako je to najbolje na svetu i bla bla truc ... 

Smesno postaje , cim neko napise nesto lose o dotu bam odmah ulece vide klip , reklama , dza bu . Aman ljudi mislim da je i vise nego dovoljno receno o DOTU . 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Možda ovaj i nije merodavan da sudi ali 30 hiljada isporučenih i prodatih Nash DOT-ova jeste.

Sa obzirom na to koliko saranskih ribolovaca ima u Evropi i ako uzmemo cinjenicu da je eto sad Nash uskocio sa reklamiranjem "svog" novog proizvoda, onda tih 30 milja i nije neka cifra. 

Link to comment
Share on other sites

Sa obzirom na to koliko saranskih ribolovaca ima u Evropi i ako uzmemo cinjenicu da je eto sad Nash uskocio sa reklamiranjem "svog" novog proizvoda, onda tih 30 milja i nije neka cifra.

Bitan podatak je ovo sto je Gedza naveo. Da se radi o periodu od mesec dana
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

meni se čini da je komercijalna soba carp sistema prazna, ni jedan post nema! ova tema je bila na mestu kada je otvarana krajem 2016-te godine a već posle 5-tog dana je bilo čisto reklamiranje. ovo sada već nema smisla, dobro su kolege primetile u prethodnim postovima

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sa obzirom na to koliko saranskih ribolovaca ima u Evropi i ako uzmemo cinjenicu da je eto sad Nash uskocio sa reklamiranjem "svog" novog proizvoda, onda tih 30 milja i nije neka cifra.

Sad dal` je cifra ili nije hhhmmm.. Pa neka je po 1€ zaradio Bojan, to je ipak neka cifra ;) ;) :D :D Covek sa svojom ekipom namestio poso stoleca i ne verujem da ce ovaj ili bilo koji drugi forum uticati na smanjenje ili povecanje prodaje. To sto su on i Meleg uradili , tesko da ce jos neko sa ovih prostora ;) , a mi mozemo da razglabamo jos 2 godine dal to vredi ili ne vredi, ali cinjenica je da se DOT prodaje i da na to to nista ne utice, a cisto sumnjam i da ce uticati u buducnosti
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...