Jump to content

Svastara


ganic

Recommended Posts

Ode tema u hendek ! :D

vec sam napisao u nekom postu trebaju moderatori pobrisati pola postova unazad godinu dana strasno sta je postalo , ili da uposle jos nekog i da samo brisu ili sve postove koji su van teme da se otvori jedna tema i preko reda samo bacaj tamo....pa nek se tamo pljuju svadjaju i j...u i to sve u jednoj temi pa ce ionako ta tema imati najvisu pracenost
Link to comment
Share on other sites

vec sam napisao u nekom postu trebaju moderatori pobrisati pola postova unazad godinu dana strasno sta je postalo , ili da uposle jos nekog i da samo brisu ili sve postove koji su van teme da se otvori jedna tema i preko reda samo bacaj tamo....pa nek se tamo pljuju svadjaju i j...u i to sve u jednoj temi pa ce ionako ta tema imati najvisu pracenost

Nesto tipa SVASTARA pa opleti svako po svakome :D

Link to comment
Share on other sites

Tamo se i biju :D 

E a nije mi jasno ko se dokazivao na temi ovde ??? Bilo je komentara o jezeru i virusu nisam primetio da se iko nesto dokazivao itd ... Naduvana je cela situacija samo zbog par komentara vezanih za zabar . Valjda moze da se napise kome se svidjaju nova pravila a kome ne ? Niko nije pisao e ja sam ovo ili ono niti je bilo ponizavanja i pljuvanja po kolegama osim onog svetilista ali to je stvarno bilo smesno .

Link to comment
Share on other sites

Dobro bre pa Ganicu nije ovo skupstina ...

pa sta bi hvalilo da imamo jedan post da ne kvarimo ostale teme ovako nego nek teme stoje i nek se u njima pise to o cemu treba a u jednom postu ko u jednom kontejneru svi pa ko moze vise i jace i udri....ciji je veci ....
Link to comment
Share on other sites

Ja i dalje nevidim da se neko ovde nesto dokazivao vec samo vidim pljuvacinu mladjih kolega . Cas ste za te inovacije ali redovno provlacite pricu o staroj skoli plovku, petljasu, bambusovom prutu , glisti , crvicu itd . Bizarno je skroz i paradoksalno . Odlucite se zasta ste . I malo manje sujete morate nekad da prihvatite da ima i mladjih kolega koji su dobri pecarosi i itekako shvataju sve i razumeju . Samo kazem nije uredu pljuvati kolegu samo zato jer je mladji od vas 

Link to comment
Share on other sites

Ja i dalje nevidim da se neko ovde nesto dokazivao vec samo vidim pljuvacinu mladjih kolega . Cas ste za te inovacije ali redovno provlacite pricu o staroj skoli plovku, petljasu, bambusovom prutu , glisti , crvicu itd . Bizarno je skroz i paradoksalno . Odlucite se zasta ste . I malo manje sujete morate nekad da prihvatite da ima i mladjih kolega koji su dobri pecarosi i itekako shvataju sve i razumeju . Samo kazem nije uredu pljuvati kolegu samo zato jer je mladji od vas

 

Ovo je cirkus

 

  

Tamo se i biju :D 

E a nije mi jasno ko se dokazivao na temi ovde ??? Bilo je komentara o jezeru i virusu nisam primetio da se iko nesto dokazivao itd ... Naduvana je cela situacija samo zbog par komentara vezanih za zabar . Valjda moze da se napise kome se svidjaju nova pravila a kome ne ? Niko nije pisao e ja sam ovo ili ono niti je bilo ponizavanja i pljuvanja po kolegama osim onog svetilista ali to je stvarno bilo smesno .

  

Ja i dalje nevidim da se neko ovde nesto dokazivao vec samo vidim pljuvacinu mladjih kolega . Cas ste za te inovacije ali redovno provlacite pricu o staroj skoli plovku, petljasu, bambusovom prutu , glisti , crvicu itd . Bizarno je skroz i paradoksalno . Odlucite se zasta ste . I malo manje sujete morate nekad da prihvatite da ima i mladjih kolega koji su dobri pecarosi i itekako shvataju sve i razumeju . Samo kazem nije uredu pljuvati kolegu samo zato jer je mladji od vas

 

Kolega niko nikoga nepljuje nemoj dizati tenziju bez potrebe.
Link to comment
Share on other sites

Ganiceva ideja je skroz ok. Napravicemo u podforumu Sve i svasta temu pod nazivom Kafana ili ako neko ima bolju ideju neka kaze,u njoj ce biti prebacivani postovi koji nemaju veze sa temom,ali i tamo se moraju postovati osnovna pravila foruma. Tema ce sluziti I za one rasprave kao sto je bilo u temi Ultegra 14000 xtd.
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Kolega, tesko mogu da te pratim?
Ovo ti je poslednji post...

 

Ja i dalje nevidim da se neko ovde nesto dokazivao vec samo vidim pljuvacinu mladjih kolega . Cas ste za te inovacije ali redovno provlacite pricu o staroj skoli plovku, petljasu, bambusovom prutu , glisti , crvicu itd . Bizarno je skroz i paradoksalno . Odlucite se zasta ste . I malo manje sujete morate nekad da prihvatite da ima i mladjih kolega koji su dobri pecarosi i itekako shvataju sve i razumeju . Samo kazem nije uredu pljuvati kolegu samo zato jer je mladji od vas 

 

A na prethodnoj stranici ispises sve ovo?

Sta ces napreduje se, ljudi jos 80 ih odleteli na mesec a mi ovde pricamo o nekakvom pecanju koje je dobilo epski epilog. A zasto ? Zato sto to sve o cemu se prica ovde vise nema nikakve sa pecanjem . Najvaznije je ko ima skuplji stap i ko moze da zabaci na 120m sa pva kesom i to ti je glavna fora i ako to nemozes ti onda nisi pecaros . Dakle jasno i glasno u pitanjiu je pomodarstvo. Onaj ko voli pecanje isto cemu biti dal bio na komercijali ili na kanalu u sred njive umece da uziva i provede svoj dan onako kako on zeli a ne onako kako drugi to namecu . Ovo je postalo smesno . Ima ljudi koji idu na pecanje samo da bi pokazivali svoj pribor , slucajno znam neke ... 

Gomila ljudi je zapravo zaboravila sta znaci uopste rec PECANJE . I bas to sto pominjes plovak i petljas ... Sad ako nemas pistalicu ti si ona stvar u slamenom sesiru . Lepo ja rekoh jednom jos ce i poceti da traze na pozicijama tablet racunare sa automatskim update sa kretanjima ribe na svaki sat vremena . Bez wifi-ja vise nemoze ni da se peca . 

Ma ustvari bezveze je uopste bilo sta i da se kaze .

Sujeta je opaka bolest i neki ljudi nikad nece nauciti da je se oslobode ... 

Zao mi je dosta puta sto sam uopste krocio u moderan saranolov . Bio sam mnogo srecniji bez svega ovoga a verujem i gomila drugih , ali bolest napreduje nikako da pusti 

 

Tako je moze i direktas :)  Ja imam jedan germinin od 5m , star je dosta ima preko 20god i to mi je talija od stapa :) Uvek ga nosim na pecanje 

 

Ima malo kontradiktornosti u tvojoj komunikaciji...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kolega, tesko mogu da te pratim?

Ovo ti je poslednji post...

 

 

A na prethodnoj stranici ispises sve ovo?

 

 

Ima malo kontradiktornosti u tvojoj komunikaciji...

Kolega ja govorim o priboru u svojim postovima a u vasem postu se direktno udara na mladje kolege koji kao pojma nemaju sa zivotom pa sam zato i pisao da nevidim na temi da se neko nesto hvalio pravio pametan itd tako da neshvatam zasto ste uopste spomenuli mladje kolege . Nije mi jasno ... Ako me razumete ... Nije nikakva tenzija sa moje strane vas post je podigao tenziju ja samo hocu da kazem da netreba tako na mladje od sebe ... Ako sve lepo procitate shvaticete da nisam kontradiktoran 

Link to comment
Share on other sites

Kolega ja govorim o priboru u svojim postovima a u vasem postu se direktno udara na mladje kolege koji kao pojma nemaju sa zivotom pa sam zato i pisao da nevidim na temi da se neko nesto hvalio pravio pametan itd tako da neshvatam zasto ste uopste spomenuli mladje kolege . Nije mi jasno ... Ako me razumete ... Nije nikakva tenzija sa moje strane vas post je podigao tenziju ja samo hocu da kazem da netreba tako na mladje od sebe ... Ako sve lepo procitate shvaticete da nisam kontradiktoran 

 

Ja sam lepo procitao tvoje postove, i to po dva-tri puta, kako bih shvatio poentu tvojih postova, i dosao (argumentovano) do zakljucka da si kontradiktoran, sto se pazljivim citanjem tvojih postova lako da zakljuciti...

...za razliku od tebe koji moj post ocigledno nisi procitao ni sa minimalnlom paznjom, jer da jesi, video bi da nijednom recju nisam spomenuo ni mladje ni starije kolege, nikoga poimence, vec koristio pojam "svi", uz napomenu da ce se mozda neko od tih "svi" prepoznati... I uz jos jednu dodatnu napomenu da sve napisano nije vezano samo za pecanje!

 

Molio bih te da ubuduce, pre nego sto nekoga "optuzis", ili kako kolega to blaze rece "podignes tenziju", pazljivo i sa razumevanjem procitas sta je napisano!!!

Link to comment
Share on other sites

Svastara care... 

Ima jedan vic: Došao mlađi pop u samostan i nakon nekog vremena mu došlo da nešto poj...e pa upita starijeg kolegu kako oni taj problem riješavaju,kaže mu ovaj: imaš u podrumu bure,na buretu rupa pa ubodi i obavi.Ode ovaj u podrum ,obavi posao ,vrati se pa opet upita tog starijeg kolegu:"ono je odlično,a jel mogu ja to svaki dan?" kaže mu stariji: " možeš svaki dan osim srijede",a mlađi upita: " Zašto ne srijedom? "  e kaže stariji ; " srijedom je tvoj red da si u buretu" ,tako da je moj prijedlog "burence" ionako tu baš svako svakog hebe u takvim temama.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Uostalom kolega znate vi jako dobro sta sam ja hteo da kazem tako da je bezpotrebno dalje nastavljanje ... 

Pošto sam ja jedini pisao o glistama a ti si ih spomenuo,isto te molim da pročitaš gdje ja to pišem o mlađima ili starijima u tekstu,da ti olakšam da ne čitaš nigdje,žao mi je ako si se ti u tome pronašao.Pojednostavljeno moj tekst znači ; U današnje vrijeme početnici ribiči ( uglavnom šaranaši) potroše u prvoj godini ogromne novce(obično im tata da ili srećom i sami imaju jako puno novca) na pribor zvučnog imena,pa ogromne novce na mamce jer je netko rekao da su odlični a isto moraju biti od zvučne firme a prije toga nisu u životu štap nikakve vrste zabacili i nisu prošli osnove ribolova što je po meni ribolov na plovak ,niti bili ribolovci ikakve vrste pa im se posreći da negdje te prve godine  dobro love,majko moja od takvih više nema pametnijih i jačih na cijelom svijetu i onda počnu sve ostale učiti o ribolovu,najviše je takvih u šaranskom ribolovu nažalost.U toj mojoj priči ima i starijih i mlađih pa tko se nađe jbg šta da mu radim.Osnova priče nije ribolov nego kultura ,i to osnove ljudske kulture,ti ribolovci nisu prošli osnove kroz koje se uči mnogo drugih stvari.Evo jedan primjer je i Zig,mnogi misle da je to nešto novo,da li su takvi ikada hvatali šarana na površini na koricu kruha ,isto je to zig ,isto prihranjuješ a korica lagano propada ,nekad uzme s površine nekad u propadanju,sve je to abeceda šaranskog ribolova.Nikakve revolucije nema u šaranskom ribolovu,samo neka "poboljšanja" namjerno poboljšanja sam pod navodnicima stavio,spomb -novost? Sve ja to odradim sa bilo kojom raketom.Sve stare mašine su bolje od novih,svi stari štapovi takođe nepoderivo.Mamci pa pogotovo u mamcima nema revolucije nikakve,več ono što je bilo vrhunsko i radilo razliku neku maltene se više ne proizvodi,recepti su nijanse kod svih ,maltene jednaki .I nije to nikome posebno namjenjeno,sticajem okolnosti se slažem s nebojsom kojeg ne poznajem kao ni tebe.Nikada nekog ne napadam ako ga ne poznajem.Velika se lova tu vrti i mislim da je to največi problem ,svatko gura svoje neke proizvode.Ja osobno želim impresionirati sam sebe kad sam u ribolovu a i to mi je ponekad jako teško ,bolesnici koje sam gore opisao žele impresionirati druge što je nemoguće ali oni to stalno pokušavaju.Nisam mislio ni na koga opčenito ni mlađe ni starije a tko se nađe u tekstu pa mu ne štima jbg ,a uostalom nije mi ni žao

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ima jedan vic: Došao mlađi pop u samostan i nakon nekog vremena mu došlo da nešto poj...e pa upita starijeg kolegu kako oni taj problem riješavaju,kaže mu ovaj: imaš u podrumu bure,na buretu rupa pa ubodi i obavi.Ode ovaj u podrum ,obavi posao ,vrati se pa opet upita tog starijeg kolegu:"ono je odlično,a jel mogu ja to svaki dan?" kaže mu stariji: " možeš svaki dan osim srijede",a mlađi upita: " Zašto ne srijedom? "  e kaže stariji ; " srijedom je tvoj red da si u buretu" ,tako da je moj prijedlog "burence" ionako tu baš svako svakog hebe u takvim temama.

:D 

Dobar dobar 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...