Jump to content

Svastara


ganic

Recommended Posts

Da se ne bismo samo prepirali u temi svastara ,iskoristicu je na drugi nacin. Ne bih pre administratora,da sam pokrecem temu.Naime,posto veceras putujem ,bicu bez interneta ovih dana ,koristim priliku da malo ulepsam temu i cestitam vam svima novu godinu,pozelim zdravlje,uspeh,blagostanje ,a tek posle toga i kapitalne ulove. Ziveliiiiiiii  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:

 

pre_1483115156__12342750_540799516078283

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Dakle da nebih kvario temu dot spod napisacu ovde . Procitajte u datoj temi post gdina Nebojise i jasno ce vam biti ko psuje na forumu ko kocijas i ko redovno skrece teme u off . Nedozvoljavam da me iko etiketira kao psovaca i nekoga ko namerno skrece teme . Ni jedan post od pomenutog gospodina nije prosao bez psovki kao sto su qrac i jbt itd da nenabrajam a kao trudi se da pise neke Visokoumne postove . Obratio sam se adminima i evo i ovde javno tako da sad me banujete slobodno , posto  je to ocigledno sto mi sleduje ... A pronadjite neki moj skoriji post u kome sam opsovao . U ostalom nece se promeniti ovaj forum i samnom i bez mene ... Pozdrav 

Link to comment
Share on other sites

Dakle da nebih kvario temu dot spod napisacu ovde . Procitajte u datoj temi post gdina Nebojise i jasno ce vam biti ko psuje na forumu ko kocijas i ko redovno skrece teme u off . Nedozvoljavam da me iko etiketira kao psovaca i nekoga ko namerno skrece teme . Ni jedan post od pomenutog gospodina nije prosao bez psovki kao sto su qrac i jbt itd da nenabrajam a kao trudi se da pise neke Visokoumne postove . Obratio sam se adminima i evo i ovde javno tako da sad me banujete slobodno , posto  je to ocigledno sto mi sleduje ... A pronadjite neki moj skoriji post u kome sam opsovao . U ostalom nece se promeniti ovaj forum i samnom i bez mene ... Pozdrav 

 

Decko, 'ajd se okanes vise G-dina Nebojse, a?

Link to comment
Share on other sites

Nemam sta da odgovorim na ovako nekulturnu repliku . Zapravo ovim samo potvrdjujete ono sto sam napisao . Pozdrav 

 

I ako su pravila onda neka vaze za sve . I kad se dele packe hajde da ih dobijemo svi koji gresimo . I da se razumemo ovde zastupam samo sebe .

Link to comment
Share on other sites

Ok, hajde jos jednom da te zamolim da me se okanes, uz jedno malo skretanje paznje: 

 

Dakle da nebih kvario temu dot spod napisacu ovde . Procitajte u datoj temi post gdina Nebojise i jasno ce vam biti ko psuje na forumu ko kocijas i ko redovno skrece teme u off . Nedozvoljavam da me iko etiketira kao psovaca i nekoga ko namerno skrece teme . Ni jedan post od pomenutog gospodina nije prosao bez psovki kao sto su qrac i jbt itd da nenabrajam a kao trudi se da pise neke Visokoumne postove . Obratio sam se adminima i evo i ovde javno tako da sad me banujete slobodno , posto  je to ocigledno sto mi sleduje ... A pronadjite neki moj skoriji post u kome sam opsovao . U ostalom nece se promeniti ovaj forum i samnom i bez mene ... Pozdrav 

 

Ovo su neka od tvojih izlaganja, parcijalno izdvojenih, zbog kojih kao sto znas nisi bio banovan!

 

...jer nisam jedini koji je opsovao na ovoj temi...

...i tu drugi da mi kenjaju o pravilima ko da nikad nisam pecao u zivotu...

...necu da idem jebe mi se za zabar...

...to je nasa propast jbg...

...racunas gorivo u kilometar , boilu u 100 grama , jebesh ti to...

...jbg nismo mi krivi sto su nam dusu uzeli...

...pun mi je k....c tog rivalstva...

...sa covekom kog si zajebavao na forumu...

...ma govnjiva motka je iz raja izasla za takve ... Ma nek se nose oni sa svojim jezerima ruzni su i gadni i degenerici su... 

...medjutim to su staro kovani pecarosi koji ne jeb... zivu silu...

..." PROSERAVANJE " e toliko od mene...

 

Sreca, pa ima i onih postova u kojima si poentirao!!!

 

...ovo je forum na kome smemo valjda malo i da se nasalimo i ponekad i skrenemo sa teme...

 

Tako da, jos jednom te molim, okani me se (ima i drugih izraza koje bi verovatno bolje razumeo, ali necemo sad njih koristiti?!), povedi racuna o Tvom izrazavanju, a uredjivanje foruma prepusti nadleznima!

Link to comment
Share on other sites

Cekaj hoces sad da i ja tebi citiram tvoj psovke ? Meni nesto pricas ponasas se ko klinac najobicniji . Ti govoris o sali ? Gde je sala u bilo kom tvom postu ? Gde ? Pokazi mi salu ? Pokusavas da pises postove koji su puni prepotencije i nekog visokog uma kao bajagi i ti pricas o sali ? Posle svake tvoje recenice stoji uzvicnik.  Ja sam za te psovke koje si citirao opomenut i kao sto vidis nekoristim ih vise ( rekao sam skorasnji post mi nadjite sa psovkom ). A ja mogu da ti citiram da u svakom tvom postu ima vulgarnosti . Mozemo da koristimo koje hoces izraze nikakav problem . Ti trebas prvo sebe da banujes pa onda nesto drugima da pricas . Kao moderator trebao bi da budes valjda ovde neki primer a ne druge da etiketiras ,  a ti si kao super lik . Molim te te fore nekom drugom prosipaj . Ubuduce izbaci te uzvicnike uzasno je nekulturno koristiti ih posle svake recenice . Ucio si valjda znakove interpunkcije u skoli ? Ovde bih zavriso raspravu sa tobom .  Pozdrav 

Link to comment
Share on other sites

Ne vredi...

Sto bi rekli stari: "Ja te krstim a ti prdis..."

 

Tesko je uci u polemiku sa osobom koja ne zna ni sta je napisala!

Cisto da ti pojasnim:

...ovo je forum na kome smemo valjda malo i da se nasalimo i ponekad i skrenemo sa teme...

Ovo si ti napisao, a ja samo postavio!

 

 

P.S.1 Znakovi ili znaci interpunkcije se pisu na kraju recenice, ali bez razmaka, pa posle njih ide razmak...

Kao sto vidis, ucio sam, al' i naucio!

 

P.S.2 Ne mogu bez uzvicnika, tako jedino mogu nesto da naglasim, a vidim da i ti jedino tad nesto i procitas!!!

 

P.S.3 Bice i samobanovanja, samo da otkrijem kako se to radi...

Link to comment
Share on other sites

Zapravo tesko je polemisati sa nekim ko nezna sta prica . Ja bih pre to tako nazvao , zapravo u tvom slucaju . Dzaba pokusavas da me napravis ludim . Znam ja jako dobro da sam to ja napisao ali posto tebi treba buvalno sve pojasnjavati evo da pojasnim : Sta si hteo da kazes sa tim mojim posto da se trebamo saliti itd ? Posto smo komentarisali o psovkama koje si citirao a ja dobio opomenu zbog njih i pridrzavam se toga , a ti mi ih ponovo nabijas na nos iako ih vise nekoristim , sada ja tebi kazem ti nikad nisi ni prestao da psujes i budes vulgaran i iritantan . Zapravo pitanje svih pitanja kakve veze ima taj moj post sa psovkama ?  Kolega vrlo umem da procitam izmedju redova i da skapiram podtekst tvojih postova koje ocigledno samo ti razumes . Kada zelis nesto da naglasis koristis apostrofe a ne uzvicnike u kombinaciji sa upitnikom . Ipak nisi naucio 

Link to comment
Share on other sites

Ma znam ja da sam iritantan, to mi je dominantna osobina...

Ali samo kad baratam argumentima!

 

Ne pokusavam nikoga da napravim ludim, ima ko je za to zaduzen...

Malo genetika, malo doktori!
I da budem jasan: Ovo se ne odnosi na tebe!

 

Sve sto sam ispisao, nadovezujuci se na tvoj post u kojem me nicim izazvan pominjes (kao G-dina-hvala na tome), samo je bio "corpus delicti", odnosno tvoja izjava da se "po nekad skrene sa teme", sto verovatno znaci da svi po malo imamo pravo na to, i ko koliko psuje... Ili ko je koliko psovao?!

 

Apostrofi se koriste kad hoces neku rec da skratis, pa umesto slova stavis apostrof ( ' ), kad nesto hoces da citiras, onda stavis navodnike ( " " ), a kad nesto hoces da naglasis, onda na kraju recenice stavis uzvicnik, ili kombinaciju uzvicnik/upitnik u zavisnosti od konstrukcije recenice! Ipak je pravopis/gramatika/lektorisanje... meni po malo struka, tako da nemoj o tome da polemisemo!

 

I tako...

Link to comment
Share on other sites

Kada hoces da naglasis neku rec koristis i takozvani akcenat, oprsti tek sad vidim da sam pogresno napisao  , da te uputim ipak to trebas da znas kao moderator a ne da se deres sa uzvicnicima . Zvuci kao dranje na nekoga , naglasavanje nikako nije ... 

Imamo pravo svi da se nasalimo bogu hvala . A zasto sam onda isprozivan na temi komponente i aditivi , kako ja psujem kako ja pametujem i kako ja sa namerom odvodim teme u off ? I najsmesnije od svega mi je kad udjes pod nisckom exyucarp i kao opominjes . " Pa napisi zdravo ja sam taj i taj i kazem ti nemoj to raditi nije ok " a ne pod pseudonijumom ulazis pojma nemam ko si a prozivas me e zato sam te i spominjao cisto da znas ... Vidis kako ja tebi lepo sve napisem jasno , glasno i bez ijednog uzvicnika ti tacno znas koji sam deo akcentovao i na sta da obratis paznju . Razumemo se mi sve gdine Nebojsa 

Link to comment
Share on other sites

Kada hoces da naglasis neku rec koristis i takozvani akcenat, oprsti tek sad vidim da sam pogresno napisao  , da te uputim ipak to trebas da znas kao moderator a ne da se deres sa uzvicnicima . Zvuci kao dranje na nekoga , naglasavanje nikako nije ... 

Imamo pravo svi da se nasalimo bogu hvala . A zasto sam onda isprozivan na temi komponente i aditivi , kako ja psujem kako ja pametujem i kako ja sa namerom odvodim teme u off ? I najsmesnije od svega mi je kad udjes pod nisckom exyucarp i kao opominjes . " Pa napisi zdravo ja sam taj i taj i kazem ti nemoj to raditi nije ok " a ne pod pseudonijumom ulazis pojma nemam ko si a prozivas me e zato sam te i spominjao cisto da znas ... Vidis kako ja tebi lepo sve napisem jasno , glasno i bez ijednog uzvicnika ti tacno znas koji sam deo akcentovao i na sta da obratis paznju . Razumemo se mi sve gdine Nebojsa

 

User Exyucarp koristi samo vlasnik foruma niko drugi nema password. Ko god ti kaze suprotno laze te! Pozdrav
Link to comment
Share on other sites

Kada hoces da naglasis neku rec koristis i takozvani akcenat, oprsti tek sad vidim da sam pogresno napisao  , da te uputim ipak to trebas da znas kao moderator a ne da se deres sa uzvicnicima . Zvuci kao dranje na nekoga , naglasavanje nikako nije ... 

Imamo pravo svi da se nasalimo bogu hvala . A zasto sam onda isprozivan na temi komponente i aditivi , kako ja psujem kako ja pametujem i kako ja sa namerom odvodim teme u off ? I najsmesnije od svega mi je kad udjes pod nisckom exyucarp i kao opominjes . " Pa napisi zdravo ja sam taj i taj i kazem ti nemoj to raditi nije ok " a ne pod pseudonijumom ulazis pojma nemam ko si a prozivas me e zato sam te i spominjao cisto da znas ... Vidis kako ja tebi lepo sve napisem jasno , glasno i bez ijednog uzvicnika ti tacno znas koji sam deo akcentovao i na sta da obratis paznju . Razumemo se mi sve gdine Nebojsa 

 

Neee...

Akcentuju se slova (á, é, ô, itd), rec ne moze da se akcentuje na taj nacin...  ;)

 

Na temi "Komponente i aditivi" moj jedini post je bio:

"Nemojte ljudi ko Boga vas molim!

Dosta su bile dve-tri teme koje su potpuno otisle u pogresnom smeru..."

Jer se u iste (komponente i aditive) ne razumem, pa se onda i ne trudim da u takvim temama pisem bilo sta!

 

A ko koristi koji nick, imas objasnjeno treci post iznad.

Svako moje obracanje, upozorenje i pisanje je iskljucivo pod imenom "nebojsa1"...

 

I tako...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...