Jump to content

Soja Brasno


ganic

Recommended Posts

Uzeo sam dzak i imam deklaraciju tako da kome treba neka se javi na pp nek napise adresu ili na fb ili na mobini i mogu davposaljem brzom postom i na telefonu na viber mogu da posaljem ujedno i deklaraciju. Tu istu sam ka placao 300 gr po istoj ceni kao ovu od 1 kg.
Link to comment
Share on other sites

Uzeo sam dzak i imam deklaraciju tako da kome treba neka se javi na pp nek napise adresu ili na fb ili na mobini i mogu davposaljem brzom postom i na telefonu na viber mogu da posaljem ujedno i deklaraciju. Tu istu sam ka placao 300 gr po istoj ceni kao ovu od 1 kg.

Sad hteo da ti dam podatke ali nema opcije za pp

Link to comment
Share on other sites

Drug ima firmu i snabdeva pekare i mesare sa raznim sojama i aditivima i emulgatorima i samo na dzak to radi i samo na deklaraciji ovako na rec sam nepoverljiv jer trgovci samo da prodaju a ovaj em drug em deklaracija emcovek na tone i tone radi. A meni tek sad pali na pamet da ga pitam

To na džak je u redu, jer na džaku ima deklaracija.Mislio sam na prodavnice zdrave hrane, jer oni nemaju pojma koja je soja, a u 99,9% prodaju obezmascenu.

Kad vec imas tog drugara, trazi mu tostovano sojino brasno za emulgovanje TB-200, a imas i sojino brasno za hidriranje.Idealno bi bilo da ides pola-pola, ali to je onda dva džaka.:-)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vec sam to i uzeo danas i poslao ovim drugarima sa foruma deklaraciju i papir o pregledu a sutra im saljem i brasno i vrh je a u sustini on mi je drug iz detinjstva pa se zato nisam setio tanije .
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Cuo sam se sa kolegom Ganicem da vidi kod drugara od kojeg je vec nabavljao odmasceno sojino brasno jel moze da se nabavi nova kolicina. Rekao mi je da moze opet da se uzme na dzak od 25 kg. On bi uzeo 5kg, i ja bih isto 5kg. Ima li jos zainteresovanih da se izdeli ostalih 15kg?
Link to comment
Share on other sites

Koja je cena po kilu?Uzeo bi ja 5kg...

nisam pitao od prosle godine bilo oko 210 din kilo . Slikao sam i deklaraciju i sto posto je odmasceno jer znam ranije u prodavnicama zdrave hrane kad sam uzimao supaju mi u papirnim vrecama i sve se umasti ovo je bas suvo i velika razlika je pogotovo za prolecne mixeve. A mislim da se cena nije menjala nista
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
×
×
  • Create New...