Jump to content

Squidovi I Octopusi


Recommended Posts

U poslednje vreme se sve vise hvali S&O od firme AAbaits. Da li ima neko od kolega da napise poredjenje sa na primer trenutnim DT?

Imam citavu bocicu S&O od Aabaits  8)  8)

U poredjenju sa DT, malo je "napadnija" aroma tj.smrdljivija ali nema "postojanost" kao DT.

Koristio sam je 2 ili 3 sezone i jako lijepo pecao. Cak bolje nego na cuveni Solar.

Stavljao sam je 4ml na 8 jaja u kombinaciji sa 2-3 vrste ribljeg brasna i squid ekstraktom od Solara.

Link to comment
Share on other sites

Jel uporedjivao neko dt aromu novijeg datuma u ovoj novijoj ambalazi valjkastog oblika sa starom dt aromom u pljosnatim bocicama ? Ja jos imam starih zaliha i neznam kakve su ove nove
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Postavio sam pitanje al nikada niko nije odgovorio :) Jel koristio ko MG aromu o&s? Ja sam je kupio al nisam jos rolao samo znam da ubitacno smrdi, kazem vam prodavac mi tvrdi  da im to dolazi iz fabrike stare sbs-a iz Engleske a Mesaros samo prepakuje...

Link to comment
Share on other sites

pre_1493626189__img_20170411_314_resize.

 

Dobra tema Kris

 

Da je potvrdim jednom fotkom ovog od 31.4kg.

Kada koristim S&O, koristim Solarov. Uvek u kombinaciji, ali nikada sa nekom voćnom. Ili je u kombinaciji sa nekom "pitomijom" mesnom, ili sa nekom mlečnom.

Ovaj teškaš na slici, upecan je na jednu takvu komabinaciju S&O + Mlečna.

Miks je home made.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ne razumem šta znaci ovo PH cini8 mi se 10.4

Lose sam napisao,a htedoh reci da svaka aroma ima svoj PH faktor i da se toga treba kolko tolko drzati...

Sqvid solarov je odlicna(po meni neprikosnovena) aroma ali(po meni) nikako nije idealna za prolece ali je za toplije dana fantasticna..\

Tako npr Ananas odlican za prolece a u leto dosta slabo radi,ne kazem da ne peca ali je to skromnije....

Na to sam mislio...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...