Jump to content

RAKETA


Recommended Posts

  • 1 month later...

meni najbolja carp sistemova VELIKA. To sto prospe usput taman sluzi kao alternativa za jedan stap ako na prvoj poziciji nece ;) cool.gif

ja isto tu koristim,volim to sto se rasipa ali mi se ne daje 1500 din za spomb jer iovako ne pecam na vecim daljinama od 70 metara i onda sa ovom sve lepo postizem i moze da se ne rasipa ako se malo vise skoncentrises i udjes u tehniku ali svaku 3-4 ja ofulam :D

Link to comment
Share on other sites

Alien, hr proizvod i dođe 55kn ili 7€. Leti mirno i daleko, samo da je malo veća.

Odlicna raketa tipa karp sistem ili ugo samo po meni dosta bolja.probali smo je sad na pelagicu (dali nam momci koji je prave i ovom prilikom ih pozdravljam) lepo leti ne vijuga kvalitetno je uradjena ali cena malo jaca 10 JURA
Link to comment
Share on other sites

Odlicna raketa tipa karp sistem ili ugo samo po meni dosta bolja.probali smo je sad na pelagicu (dali nam momci koji je prave i ovom prilikom ih pozdravljam) lepo leti ne vijuga kvalitetno je uradjena ali cena malo jaca 10 JURA

jel ova rakata od carp pro-a  sa kuglicom pa se prevrce pre motanja ili je bez kuglice ?

Link to comment
Share on other sites

Carp pro nema kuglicu.

imaju kuglicu onu za kipovanje i laksi povracaj rakete a od jesenas ove nove kopije sky-liner nemaju. carp pro ima dva modela rakete i onaj prvi se radi u tri velicine

Link to comment
Share on other sites

imaju kuglicu onu za kipovanje i laksi povracaj rakete a od jesenas ove nove kopije sky-liner nemaju. carp pro ima dva modela rakete i onaj prvi se radi u tri velicine

moja greska karp pro nema a karp sistem ima tri velicine iste rakete

Link to comment
Share on other sites

Dobio sam prosle god. 3 Alien rakete na probu, prvo sto sam primetio kada sam raketu uzeo u ruku je, da glava rakete dosta teza od drugih sto se posle dobro ispostavilo za aerodinamicnost rakete pogotovo ako se spodira a vetar duva u lice, konstruktori su to super resili sa jos 4 pera na glavi rakete.  Od tada je Alien za mene postao raketa br.1 u svim vremenskim uslovima. E sada sto se tice cene, ne mogu reci da je naj jeftinija verzija  ali ako se sastavu 2-3 ortaka pa naruce 20-30 rakete od jednom verujem da cena ne bi bila ista kao kad se kupuju 2 ili 3 rakete.  ;)

Link to comment
Share on other sites

polako sam poceo da odstranjujem sve rakete jer sam doso do velikog zakljucka u koji sam milion posto siguran a to je da korda nema dzabe tu cenu nego su broj jedan za preciznost i da ne prave jak prasak i mislim da su sky raider i lainer od malih raketa neprikosnovene--- od raketa za daleke zabacaje broj jedan spomb,  i neshova i free spirit krmaca za blize kad se treba na brzinu natovariti hrana. to su tri-cetiri  naj -naj-naj bolje rakete i pored ova 3-4 modela mi nista netreba. 

Link to comment
Share on other sites

definitivno broj jedan za preciznost i daljinu ALIEN raketa.Konusna poput kordine a sistem poput uga.sa najbolje otezanje na vrhu za stabilan let i preciznost.Istovara u sekund
Link to comment
Share on other sites

Evo da vam pokazem kako sam ja sredio carp pro raketu nakon sto mi je pukao jedan od nosaca..do sada sam sa njom ovako prepravljenom  bacio par kg spoda odlicno je sve..

http://www.dodaj.rs/t/3k/LM/11qFweFl/1.jpg

http://www.dodaj.rs/t/15/11k/3pywkQlS/2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Quote

Problem je gde nabaviti Alien raketu.

Imam Ja desetak komada pa ih mogu doneti na Debeljaci , tamo sam od 8-12tog Maja

 

http://img96.imageshack.us/img96/3634/img3629y.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Recite mi kolege  po vašem mišljenju  šta je  bolje , spomb ili  ugo raketa ?

 

Čitajući ovu temu video sam da dosta vas pominje  ugo raketu i rakete drugih proizvodjača,.

 

Koristim spom već jedan period  i nisam baš nešto  zadovoljan sem što ne rasipa hranu  i što je skuplji  .

 

Tone  svaki  koji sam imao  a kupovao sam ih  i  u eu i ovde  pase dvoumim štabih mogao umesto spomba koju raketu za daleke spodove  i preciznost .

 

A da nije toliko skupa .?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...