Jump to content

Pomoc Oko Kupovine Masinica


Recommended Posts

Za 70 eur češ teško nači nešto bolje od Okume,za te pare u tom rangu nači češ još Ticu isto ko Okuma jako solidna firma,a ako hočeš Daiwa ili Shimano onda češ  morati poduplati ulog.,

Link to comment
Share on other sites

Okuma Longbow 65 dobra rola malo poteska nije bas za neke daljine ali za te pare mislim da se nista novo nemoze kupit koristio sam ih par godina meni su bile ok mislim da mozes kamion snjima izvuc iz vode a i dugo su na trzistu .

Link to comment
Share on other sites

jaoo lebe mekani pa dokle vise ove gluposti....ta okuma distance i te gluposti to je djubre obicno...napravljeno da se brzo proda i da jos manje traje....a za te pare sta ti vredi da kupis shimano taj sto si rekao...to ti je kao sad na primer da kupujes novi mercedes ili audi i da uzmes najmanji problem opreme....ako se vec prsis onda idi do kraja....lepo ti kaze moj brat lepi hahah Dusan .....ako ces bez bajta onda uzmi ticu scepter mada i ona tica galant nije losa....on vec neko vreme peca na njih ozbiljne masine za ne tako puno para....lepo bacaju lepo slazu....a ako ces bajt onda ili okumu long bow 65 a mozes i vecu slobodno...to sto je teska nema veze neces je drzati u ruci nego na rod podu..a i ta banax helicon sto si rekao isto nije losa....a ko god kaze da longbow ne moze da baci nek je ponese i dodje slobodno do mene....nisam neki bacac da lomim stapove ali te daljinu koje su pominjane tu cu sigurno zabaciti sa njom...ali da je traktor masinica traktor je...

Link to comment
Share on other sites

ti si stukaros,nisi kompetentan da dajes savete,hahahahha......od svih tih Banaks je top izbor,vrhunska masinica koja jako dugo traje i koja je jako pouzdana.....moj bivsi prijatelj ih koristi sigurno 15 godina bez ikakvih problema.

Link to comment
Share on other sites

ti si stukaros,nisi kompetentan da dajes savete,hahahahha......od svih tih Banaks je top izbor,vrhunska masinica koja jako dugo traje i koja je jako pouzdana.....moj bivsi prijatelj ih koristi sigurno 15 godina bez ikakvih problema.

ajde zaobidji me malo sa tim  glupavim komentarima....da sam hteo tebi diretkno nesto da kazem oznacio bih te u Quote pa bi se odnosilo na tebe...ovako rekao sam uopsteno...

Link to comment
Share on other sites

Sta fali distance masinama? Moja je 4 godine na spod stapu sljakala i ko nova je i dalje. Nigde lufta, nista pokvareno ili menjano, masinica samo podmazivana i radi ko sat
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mozda jebanax kvalitetnija posto je metalna i drzao sam to u rukama i preteska je i na izgled mi je nula jednostavno nikad je nebi stavio na stapu pre bi uzeo okumu surf jer mi je lepsa a imao je moj drug i nije losa ili bi jeftiniju daiwu windcast ona je tu negde oko 70 e Meni one banax kao kad bi seo sad na onaj stari mz ili etz motor i da se vozis u 21. Veku
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ganicu druze meni treba masinica da pecam na nju a ne da mi bude lepa na oko.Jednostavno Banax mi je za granje prava masina,neunistivo,a tezina nije problem jer ne drzim u ruci nego na rod podu.
Link to comment
Share on other sites

ajde zaobidji me malo sa tim  glupavim komentarima....da sam hteo tebi diretkno nesto da kazem oznacio bih te u Quote pa bi se odnosilo na tebe...ovako rekao sam uopsteno...

covek peca sarane na Erdeviku a ne stuku u Slankamenu,hahhahaa

Inace da dodam za Banax,15ak godina jako teskog zivota kod coveka koji arci pribor,ne manekenise i od tragova vidi se ponegde da je izgrebano,cak ni farba se ne otire nego kad udaris mozda otpadne....ogromna razlika u odnosu na ove danas masinice i koje su troduplo skuplje.

Link to comment
Share on other sites

covek peca sarane na Erdeviku a ne stuku u Slankamenu,hahhahaa

Inace da dodam za Banax,15ak godina jako teskog zivota kod coveka koji arci pribor,ne manekenise i od tragova vidi se ponegde da je izgrebano,cak ni farba se ne otire nego kad udaris mozda otpadne....ogromna razlika u odnosu na ove danas masinice i koje su troduplo skuplje.

nek peca gde hoce.. nije rec ovde o meni..tako da bi te zamolio drugarski da me pustis na miru ako moze ikako...?

Link to comment
Share on other sites

Jeste li vi videli ove Banax masine sto se prodaju po 45 eura , nemoze ni prici starom original Banaxu , samo po sminki sto se tice kvaliteta ni prici . Mislio sam da je granica 70 evra po masinici obaj banax je daleko jeftiniji i losiji od Okume bilo koje . imam dosta iskustva sa orginal banaksom i mogu reci da je masinica odmah ispod BBLC sto se tice kvaliteta . Mislim na Banax helicon 5600 nf masinicu .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...