Jump to content

Tamis


GORANBILLY

Recommended Posts

Pecam u Sakulama vec par godina ista je situacija i tamo kada riba radi,ambijent i

okolis/suma,put,hladovina,voda,satori/,sve je potpuno isto.

Sve u svemu lep ambijent za pecanje,kada je radni dan nema toliko velike guzve,preporuka svima

koji bi zeleli da se isprobaju na vodi koja nije komercijala.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

znaci prava komuna...ja sad dodjem tamo...svidja mi se "tvoje" mesto koje je prazno i ja tu ne mogu jer se cuva ... ima neki broj za rezervacije? :D

Ma ne,slobodno možeš da staneš na "moje" mesto kada je prazno,ali kada se najavim za "rezervaciju" tu se nabace neki štapovi i mesto je zauzeto :crazy:
Link to comment
Share on other sites

najbolje se peca na tamisu gde nema guzve ja pored ovoliko ljudi nebi stao da mi plate

kao što rekoh,ovo je slika za vreme praznika 1.maja,(zato je tolika gužva) inače nema toliko ljudi...ima pecaroša ali ne i gužve... :hi:
Link to comment
Share on other sites

Dali se voda izbistrila,mozeli se pecati,jeli bio ko skoro na vodi?

danas sam se cuo sa kolegama koji su vec na vodi (kampuju),voda je bistra u opadanju(kaze da je dosta opao Tamis) i ima po povrsini trava koja malko zeki kad se nakupi na najlon.Javilo se par sitnijih komada(2-3kg) i to je to... ;)
Link to comment
Share on other sites

http://i46.tinypic.com/beww84.jpg

http://i45.tinypic.com/16m0w2h.jpg

Evo da postavim slike od "golaca" sa Tamisa(Tomasevac), s`obzirom da me je Zoran G. prozvao ;)

Pozdrav!

 

Svaka čast za tvog šarana i ulove tvog sina svima si nam ulepšao dogadjaj.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

najbolje se peca na tamisu gde nema guzve ja pored ovoliko ljudi nebi stao da mi plate

tu si potpuno u pravu, jer ja na primer idem na pecanje iz zadovoljstva a kad mi je do druženja izađem subotom u diskoteku

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Inače išao sam za vikend iz zadovoljstva na pecanj na deo Tamiša oko .......(e neću da vam kažem) oko kog mesta i imao 4 kg bele mešano sve i svašta , jednog soma od 1,5kg vraćen uz svedoke iz zadovoljstva i iz zadovoljstva jedan som spakovan u hladnjak radi predstojećeg zadovoljstva cirka je merio oko 11 kg. i 109 cm i ovog vikenda opet idem.

Pozzz.

Link to comment
Share on other sites

Inače išao sam za vikend iz zadovoljstva na pecanj na deo Tamiša oko .......(e neću da vam kažem) oko kog mesta i imao 4 kg bele mešano sve i svašta , jednog soma od 1,5kg vraćen uz svedoke iz zadovoljstva i iz zadovoljstva jedan som spakovan u hladnjak radi predstojećeg zadovoljstva cirka je merio oko 11 kg. i 109 cm i ovog vikenda opet idem.

Pozzz.

Nasta su dosli somici, ako nije tajna
Link to comment
Share on other sites

hoće kolega da kaže na žabu, neke braon sa crnim crticama po sebi, ima ih ko pleve verovatno se zato i zaleću na njih

a saznao sam da miji nisu jedini na taj mamac ovog meseca ima ih još desetak lepih od 5-8kg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

evo malo da zagolicamo mastu kolegama. ja i cika jovanzen odlucili se za malo mini kampanju petak subota nedelja na tamisu. rezultat dosta deverika i babusanera ali i nasla su se dva sarka da ulepsaju lep provod na vodi

 

ovaj sa slika 8.46 drugi manji 3 koji nije bio ljubazan za slikanje :shok:

 

http://img717.imageshack.us/img717/8773/img439w.jpghttp://img717.imageshack.us/img717/2937/img440f.jpghttp://img14.imageshack.us/img14/7748/img442us.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Od prošlog vikenda se pojavila trava na Tamišu i to baš dosta, bilo je i velikih plutajućih ostrva. A zbog velike temperature vode i slabog protoka iste počela je voda da zeleni tj. velika pojava zelenih algi, pa je pecanje dosta otežano, a i riba loše radi.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

hvala dragane.bilo bi dobro da svako ko je u mogucnosti nas obavestava o stanju na Tamisu jer kazu da je haoticno stanje zbog te trave

evo da se i ja javim upravo sam se vratio sa trodnevnog pokušaja pecanja. isto mesti ,ista hrana , ista prezentacija ko i poslednjih ko zna koliko puta ali ovaj put bez ribe.

Da se ripče ne izb aci niko od 5-6 ribolovaca a svi su dobre šarandžije i somadžije nisu imali ni pipanje a voda je topla ko iz bojlera ide po dnu zelena alga i trava

nije se javljao na udicu ni smuđ iako su svi pokušavali da ga pecaju.

Toliko od mene za ovaj put

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bobane, šaran & smuđ, odlično! :good:

 

Juče sam se vratio sa Tamiša (Mačkov vir) tri dana bezuspešnog pecanja šarana. :( Noću se čuje raub ribe, šarana, coktanje smuđa...Čak i bela je mrljavo uzimala. Sve neke minijaturne... :sorry:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...