Jump to content

Tamis


GORANBILLY

Recommended Posts

i bolje ti ide od ruke to babuksarenje nego saran,sreca pa si na vreme provalio da se ne zamlacujes vise... :p   :p

HAHAHAH Brate Vlajko sto si tako surov?! Boki bar izlazi na vodu,ne videh nesto tvoje i moje slike sa vode u skorije vreme :sorry:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Bio 4 dana u farkazdinu, bilo par komada od po pola kile, sa strane se zezao na feeder,na secerac lepa babuska,koliko sam primetio na varalicu sitna stuka, voda bila dosta niska juce i danas u porastu
Link to comment
Share on other sites

Poštovani, pošto ste vi korisnici vode na celom toku Tamiša, zamolio bih vas ako je išta u vašoj nadležnosti da se malo pozabavite donjim tokom Tamiša od Opovačke brane pa do ušća u Dunav. Tamiš već nedeljama ima crnu boju vode (prozirnu), a juče je skoro ostao bez protoka, voda jedva da je tekla. Počela je da se gomila trava na određenim lokacijama i to se tako usmrdi da Tamiš više liči na kanalizacioni kanal nego na reku. Ako išta možete učinite nešto da ova reka ponovo poteče i dobije svoju boju vode koja nije svakako ova koja je trenutno. Pozdrav

Ovu molbu sam danas uputio na adresu RSV kao korisnika vode

Evo i njihovog odgovora.

 

Na zalost ne mozemo uciniti nista po Vasim pitanjima. Tamisem, u smislu vodnog resursa upravljaju JVP "Vode Vojvodine". Oni ce sve uciniti da zagorcaju zivot ribolovcima, znate verovatno kakvo je stanje na kanalima. Do pojave eventualnog pomora ribe D.O.O. RSV kao korisnik reke Tamis ne moze nista da ucini. U svakom slucaju hvala na obavestenju. Informaciju cemo proslediti nadleznom Pokrajinskom inspektoru za Tamis, Jeleni Popovic.
 
Direktor D.O.O. RSV
 
Disan Jovanovic
Bar sam pokušao, idemo dalje pa ćemo videti šta će biti do kraja.
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...