Jump to content

debeljaca


JaneMk

Recommended Posts

Prelepa :crazy:   :yahoo:

11791999_996873270332740_604954689787452

AHAHHAHAH evo ga moj covek sto se tice toga... :D...na pecanju nije bitno dal ces uhvatiti ribu nego je bitno ili se dobro najesti ili napiti sad zavisi od coveka do coveka... ja se kuci stekam sto se tice jela kao trening ovo ono...a kad odem na pecanje zlo i naopako bude...ovo sto si ti stavio pojedem ono sto se kaze pred raketu a kad zavrsim sa raketom tek onda ide dobar dorucak....gosn Limar Staropazovacki jel zivi svedok toga..hahha :D

1904257_798198216899494_7529996412295462

12809504_1224164784278144_91452630449940

Link to comment
Share on other sites

Na debeljaci pomor,od jutros odneli su 4 mrtva sarana,jos 6 ih ima boxu 9 mrtvih,i video sam 2 koja su gotova al jos malo mrdnu peraje,sta se desava ne znam,voda je mala ubacuju vodu u jezeru zasto riba umire ne znam.

 

Послато са Lenovo P1ma40 уз помоћ Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Ima pecanja,ja sam bio u subotu,znaci mrtvih sarana na sve strane,u subotu ih je bilo oko 10 mrtvih u levom delu jezera, dan pre toga sam cuo da su izvadili 12 mrtvih,ima ih dosta u obali koji ne mrdaju,ni kamen kada bacis ne reaguje gotovi da umru,drugar je izvadio jednog zakacio se sa boka,znaci nikakav sav od gline kao da se trlja po dnu pun vasi i sa ranom iznad glave otprilike 3x3cm,pa smo zvali cuvare da ga prebacimo u drugo jezero valjda ce preziveti,ja s zakacio jednog pri vadjenju stapa mrtvog kao da je umro pored sistema.Znaci tuga ali stvarno placeti se kada vidis te slike,napravio sam i par fotografija ali to nije za forum.Voda je bila jako mala i punili su jezero.Kako sam cuo riba je bila vadjena da bi se prebrojala,i valjda nabijena u onaj bazen i tu bila neko vreme,dali se tu riba ispovredjivala i jos jednu stvar sam cuo da ljudi koji su vadili ribu"ne svi" su ribu bukvalno bacali u lodne kao da bacaju bale slame.Jednom recju tuga kada vidis da lik jedva gura kolica puna mrtvih sarana.

 

Послато са Lenovo P1ma40 уз помоћ Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Ima pecanja,ja sam bio u subotu,znaci mrtvih sarana na sve strane,u subotu ih je bilo oko 10 mrtvih u levom delu jezera, dan pre toga sam cuo da su izvadili 12 mrtvih,ima ih dosta u obali koji ne mrdaju,ni kamen kada bacis ne reaguje gotovi da umru,drugar je izvadio jednog zakacio se sa boka,znaci nikakav sav od gline kao da se trlja po dnu pun vasi i sa ranom iznad glave otprilike 3x3cm,pa smo zvali cuvare da ga prebacimo u drugo jezero valjda ce preziveti,ja s zakacio jednog pri vadjenju stapa mrtvog kao da je umro pored sistema.Znaci tuga ali stvarno placeti se kada vidis te slike,napravio sam i par fotografija ali to nije za forum.Voda je bila jako mala i punili su jezero.Kako sam cuo riba je bila vadjena da bi se prebrojala,i valjda nabijena u onaj bazen i tu bila neko vreme,dali se tu riba ispovredjivala i jos jednu stvar sam cuo da ljudi koji su vadili ribu"ne svi" su ribu bukvalno bacali u lodne kao da bacaju bale slame.Jednom recju tuga kada vidis da lik jedva gura kolica puna mrtvih sarana.

 

Послато са Lenovo P1ma40 уз помоћ Тапатока

Zasto ne objavite slike ?

Link to comment
Share on other sites

Dejane zaista ne bih zeleo da ljudi sa ovoga foruma to gledaju,a i ne znam dal bi mi moderator to dozvolio a da ne dobijem neku kaznu,okacio bih bar jednu meni licno najtuzniju.Ma evo kacim samo da sednem za komp,ako moderator misli da treba da je skloni nek je skloni.

 

Послато са Lenovo P1ma40 уз помоћ Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Ma da je jedan bilo bi super,ovako bas losa slika,dusa me zabolela kada sam video puna kolica gura covek sve komadi 10+,bas mi preselo i pecanje i sve,ja ga hranim da jede a on umire na sve strane.

 

Послато са Lenovo P1ma40 уз помоћ Тапатока

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

http://im4.freeforumzone.it/up/40/27/1454478201.jpgPecali smo u Cetvrtak na poziciji 1 i 2,sjajno smo se proveli ali to je manje bitno od ovoga sto zelim da uradim.Pred polazak kuci pakujuci stvari pronasao sam plocicu na kojoj pise ime rod poda kao na ovoj slici,dakle identicna je kao ova na slici.Ako je neko pecao predhodnih dana na tim pozicijama i ostao bez nje neka se javi da mu vratim istu posto znam koliko bih popizdeo da je meni ispala.

 

065 6107462 

Link to comment
Share on other sites

Javi kako si prosao kolega :)

Dan noc dan preko 15 kom s tim sto nocu nisam pecao(oluja,kisa,umor itd...)Prvi dan 4-5 sati ni bip,promenio 12-13 vrsta mamaca i nista..Onda na scenu stupa cukk shkoljka i rshum...na 10-15min vriska bipera...nocu dolazio na tajger.Sutradan isto skoljka i dva amura na cukk jagodu.Sve u svemu prezadovoljan sam osim neljubaznog i bahatog "gazde" ili koga vec Tome koji je ladno oterao oca i sina iz Slovenije sto su imali stapove od 3m duzine,a prevalili su toliku kilometrazu i platili za dva dana(nadam se da im je vrnuo novce)...plus meni sto je popovao itd.Najgori je,dok ostali radnici su ok i korektni.Slike ne umem da postavim ali su u fonu...bistro

Link to comment
Share on other sites

Dan noc dan preko 15 kom s tim sto nocu nisam pecao(oluja,kisa,umor itd...)Prvi dan 4-5 sati ni bip,promenio 12-13 vrsta mamaca i nista..Onda na scenu stupa cukk shkoljka i rshum...na 10-15min vriska bipera...nocu dolazio na tajger.Sutradan isto skoljka i dva amura na cukk jagodu.Sve u svemu prezadovoljan sam osim neljubaznog i bahatog "gazde" ili koga vec Tome koji je ladno oterao oca i sina iz Slovenije sto su imali stapove od 3m duzine,a prevalili su toliku kilometrazu i platili za dva dana(nadam se da im je vrnuo novce)...plus meni sto je popovao itd.Najgori je,dok ostali radnici su ok i korektni.Slike ne umem da postavim ali su u fonu...bistro

Na boilu bas nista ? CUdi me za Tomu uvek je korektan i izadje u susret , nemogu da verujem . Jesi pecao poziciju na sajli izmedju petice i sestice otprilike malo preko pola uz sajlu ? Meni je ta pozicija mnogo dobro davala ribu . 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...