Jump to content

Trigga Ice kombinacija za prolece


exyucarp

Recommended Posts

Ne mora bojla da bude skupa.... Sad će neko reći, zavisi šta je kome skupo.

Ni cene prevedene u euro, nisu više kao nekad. Setite se koliko su koštali NB miksevi 2005-2010 godine u eurima, a pogledajte sad.

Sa druge strane, toliko sada, na sreću, ima dostupnih komponenti da se napravi sopstveni mix, koji je dobrog kvaliteta za mnogo manje para.

Ali, čini mi se da odlutasmo malo od postavljene teme. 

Mogu samo reći da je taj recept sa početka ove teme dobar.

Kako mi takmičenje nije hobi, ja ne perferiram mnogo hemije.

Od hemije ide likvid, malo nutramina, biber (prašak ili es.ulje) i određeni odnos cavijar+salmon. Nije loše kombinovati i sikret a. + salmon  ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Au Tasin sad si pustio reklamu,batalices boilu!!!!!!!! :help:

To se ja malo salim za gumu i kukuruz :)

 

Milance mi smo dobri i sve ali recepte i to nece covek ni svom ocu da .. da posto i on peca.. jbg taki je .. meni ne smeta.. 

Link to comment
Share on other sites

Imam drugara ima jednu boilu i peca na svim vodama sa njom i vata. U sezoni na komercijalama razbija sa njom. Tako da moze da se napravi boila da radi na sve vode samo je treba cackati.

 

Tasin, evo boile koja svuda peca strava...

 

1.PLUM SHELLFISH 1kg mix MELEG BAITs 

2. Competition Mix Liquid F1 50ml MELEG BAITs 

3. 9-10 jaja (kokoska baits)

Za kuvanje znate sami sta zelite, kobra, pracka, udica (:

Nema jednostavnije, a peca kao strava! Ja sam probao na kasapskoj, carstvu, viru, jarku.. svuda peca.. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Skrenuli ste malo sa teme, 

Pitanje da li bi mogao da kombinujem arome za ice triggu , 

2 ml craba vde + multimino spolja?

I da li je od presudnog znacaja za celokupan mix da aroma bude na bazi alkohola? 

Link to comment
Share on other sites

Momci, meni nije jasno koji deo niste razumeli?

Ne moze jedna boila biti jednako efikasna na Dunavu i na Adi Safari. Ne moze biti jednako efikasna u januaru i u julu. I jednostavo ne moze biti ista boila ako pecas 8h ili 8 dana. To su logicne stvari, i ne treba biti doktor da bi ih razumeo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

na osnovu pitanja konkretniji odgovor mu nisam mogao dati, jer mislim da ne postoji...

prvo pravilo je da nema pravila ali, ako mene pita, za ribolov u hladnijem delu godine uvek bih mu preporucio aromu na bazi alkohola... za brza pecanja na komercijali i hladnu vodu pojacao bih aromu... 

Link to comment
Share on other sites

na osnovu pitanja konkretniji odgovor mu nisam mogao dati, jer mislim da ne postoji...

 

prvo pravilo je da nema pravila ali, ako mene pita, za ribolov u hladnijem delu godine uvek bih mu preporucio aromu na bazi alkohola... za brza pecanja na komercijali i hladnu vodu pojacao bih aromu... 

Ja bi za komercijalu pojačao i likvide i amino  ,ne samo aromu 

a pogotovo za početak  tj rano prolece bez obzira sto je aroma alkoholna dodao bih i malo alkohola  ako bi pojačao aromu nemoze da škodi .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...