Jump to content

Koje Baterije?


Recommended Posts

Otvorih ovu temu kako bi razmenili misljenja o baterijama za indikatore. Ukratko kojim baterijama najvise verujete i koje preporucujete.

Koje god baterije da koristis obes u batery shop i kupis pravljene baterije (koje koristis) i punjac. Jeftinije ti je kako god da okrenes osim ako indikatori ne koriste 9v onda se stvarno ne isplati kupovati punjive i punjac.

Link to comment
Share on other sites

Meni je skoro crkao signalizator Fox MX+ jer mi je iscurila baterija koja je stavljena petnaest dana ranije, a baterija je inace bila Durasel. Sad su kontakti pozadi korodirali i signalizator ne radi, zanima me jel ko zna moze li se to popraviti?

Link to comment
Share on other sites

ATC од сто динџи ми служе другу сезону, обичне, а Варта алкалне ми ни један CA индикатор не подржава. Стварно нисам паметан зашто!!!
Link to comment
Share on other sites

Varta u Delkimima izgurale vec drugu sezonu bez problema. Duracel u RX, traje otprilike sezonu. Da li je do baterija, ili RX trosi vise od Delkima, nisam testirao.

Sad mi pustiste rovca oko tog curenja. Moracu da pocnem da vadim baterije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Varta u Delkimima izgurale vec drugu sezonu bez problema. Duracel u RX, traje otprilike sezonu. Da li je do baterija, ili RX trosi vise od Delkima, nisam testirao.

Sad mi pustiste rovca oko tog curenja. Moracu da pocnem da vadim baterije.

Ma nemas sta da ih vadis,kako se zavrsi sezona,uzmes i lepo ih bacic u kantu za smece.. sledece sezone,uzmes pakovanje baterija ubacis i miran si.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...