Jump to content

Stuka


Srle carp .

Recommended Posts

Jel ima neko savet za neki dobar sistem pecanje iste,u debelom krsu,panjevima. Do sada sam jedino uspeo na setajuceg kedera da izvucem nesto pozitivno,ali mnogo sistema mi je ostalo pod vodom pecajuci na fixni sistem. Klasika balerina,trostrana virbla,zbog krsa jednokraka,dole najlon 0.15 sa olovcetom da se otkine pri kontri,ali u 90% slucajeva uspeh je na njenoj strani,a bas plivaju mrge opasne u vodi. Jel ima neko neki pametan predlog?
Link to comment
Share on other sites

Jel ima neko savet za neki dobar sistem pecanje iste,u debelom krsu,panjevima. Do sada sam jedino uspeo na setajuceg kedera da izvucem nesto pozitivno,ali mnogo sistema mi je ostalo pod vodom pecajuci na fixni sistem. Klasika balerina,trostrana virbla,zbog krsa jednokraka,dole najlon 0.15 sa olovcetom da se otkine pri kontri,ali u 90% slucajeva uspeh je na njenoj strani,a bas plivaju mrge opasne u vodi. Jel ima neko neki pametan predlog?

Menjaj mesto :rofl:

 

Probaj blizu tog granja ako je moguce ikako ne moras bas u taj krs da bacas. Ako nije moguce onda nemam resenje

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Menjaj mesto :rofl:

 

Probaj blizu tog granja ako je moguce ikako ne moras bas u taj krs da bacas. Ako nije moguce onda nemam resenje

 

Uf,nikako mi se ne menja. Slikaci da vidis kakvo zlo od mesta.. a pecam na samom pocetku ulaska u mrestiliste,top mesto,bolje nema,samo eto ima malo seksa,hahahahahaha

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A jel se stuka umrsi u krš ili spadne sa udice ili se sve umrsi u granje :)

Šta je problem?

Trostruka vrtilica,najlon tanak ko sto stavljaš na olovu a probaj manju sajlicu i teze olovo da nemoze keder da mrdne balerinu i da je manja sajlica da nemoze sam da se umrsi u granje i trokraka da kad se zakači teze spadne

Ja napravim umesto sajlice sistem

Trostruka vrtilica dole olovo,gore najlon sa balerinom a na trecu na stranu stavim debeo konac kao za shok predvez pa preko njega buzir kao onaj od olova buzir i vezem dole udicu

A buzir super lepkom zalepio za vrtilica

Stuka nemoze da pregrize buzir i debeo konac a keder pravilnije radi jer je mekše nego sajlica :)

I onda na o ruk ko je jači :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

A jel se stuka umrsi u krš ili spadne sa udice ili se sve umrsi u granje :)

Šta je problem?

Trostruka vrtilica,najlon tanak ko sto stavljaš na olovu a probaj manju sajlicu i teze olovo da nemoze keder da mrdne balerinu i da je manja sajlica da nemoze sam da se umrsi u granje i trokraka da kad se zakači teze spadne

Ja napravim umesto sajlice sistem

Trostruka vrtilica dole olovo,gore najlon sa balerinom a na trecu na stranu stavim debeo konac kao za shok predvez pa preko njega buzir kao onaj od olova buzir i vezem dole udicu

A buzir super lepkom zalepio za vrtilica

Stuka nemoze da pregrize buzir i debeo konac a keder pravilnije radi jer je mekše nego sajlica :)

I onda na o ruk ko je jači :)

Sve se umrsi ode u krc, ali znam o cemu pricas.. davno mi je drugar govorio o tome sto si napisao,ali nisam ga slusao,moracu da probam.. idem sad u nedelju pa javljam rezultate :)

Link to comment
Share on other sites

Nemogu slike da stavim sa telefona na sajt pa čin prebacim postavicu,prostora mislim da je bolje od sajlice jer keder prirodnije radi i možeš sam da odrediš dužinu predveza a i guna neda da se sansi okonos osnovnog najlona
Link to comment
Share on other sites

Hvala na slikama.. Probacu za sledeci izlazak,taman imam pri ruci termo buzira,mislim da ce biti dobra zamena, a pritom izbegnem lepljenje.

Planiras li ici na Obedsku baru,da organizujemo neko druzenje uz jednu domacu..?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...