Jump to content

" Oni I Mi"


exyucarp

Recommended Posts

Kristijan/Goran ,  nema ljutne daleko bilo.. .

Ovaj miks mi je od 2012 i lovi ni ja da ne. Od originala sto sam dobijo ja sam dodao nesto plus,nema razlika isto peca od kako prvi put.

Ali kako sta kazete ima nepotrebne stvari. Zato posle 5 god. prvi put stavljam miks (kompletan) na bilo koi forum bas zato da olaksam meni stvari (a verujem i na drugi) jel svaku godinu ja se zajebavam za sakupjanje namirnice koi su mi potrebne.Rado bi izbacio nepotrebno i pak ponavljam ne zato sto ne radi miks,hoci da promenim samo za da ne komplikujem tolku.

 

Vas savjet bio bi od korist verujem i meni i drugi . Sta da odbacim kao nepotrebno?

Link to comment
Share on other sites

Kristijan/Goran , nema ljutne daleko bilo.. .

Ovaj miks mi je od 2012 i lovi ni ja da ne. Od originala sto sam dobijo ja sam dodao nesto plus,nema razlika isto peca od kako prvi put.

Ali kako sta kazete ima nepotrebne stvari. Zato posle 5 god. prvi put stavljam miks (kompletan) na bilo koi forum bas zato da olaksam meni stvari (a verujem i na drugi) jel svaku godinu ja se zajebavam za sakupjanje namirnice koi su mi potrebne.Rado bi izbacio nepotrebno i pak ponavljam ne zato sto ne radi miks,hoci da promenim samo za da ne komplikujem tolku.

 

Vas savjet bio bi od korist verujem i meni i drugi . Sta da odbacim kao nepotrebno?

100 gr predigested

100 gr lt94

100 gr squid brasno

Liver powder ili Glm po doziranju na kutiji

Sojino brasno 100 gr

Kukuruzno brasno 200 gr

Pirincano brasno 50 gr

Robin red 50gr

Mleko za telad 50gr

Mlevena hrana za kanarince 100gr

Betain 10gr

Official secret s&o 1 kasika

 

Solar s&o 5ml

Attract natural 15ml

Stimulin amino 10ml

Winterised salmon oil 25ml

 

Ovo bi bila neka moja ispravka tvog miksa uz par dodatih stvari. Bistro

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kristijan/Goran ,  nema ljutne daleko bilo.. .

Ovaj miks mi je od 2012 i lovi ni ja da ne. Od originala sto sam dobijo ja sam dodao nesto plus,nema razlika isto peca od kako prvi put.

Ali kako sta kazete ima nepotrebne stvari. Zato posle 5 god. prvi put stavljam miks (kompletan) na bilo koi forum bas zato da olaksam meni stvari (a verujem i na drugi) jel svaku godinu ja se zajebavam za sakupjanje namirnice koi su mi potrebne.Rado bi izbacio nepotrebno i pak ponavljam ne zato sto ne radi miks,hoci da promenim samo za da ne komplikujem tolku.

 

Vas savjet bio bi od korist verujem i meni i drugi . Sta da odbacim kao nepotrebno?

mene zanima kako ga brate rolaš,oko 50 gm imaš čitavih zrna plus oko 270 gm mljevenih sjemenki pa krupice itd itd

Link to comment
Share on other sites

mene zanima kako ga brate rolaš,oko 50 gm imaš čitavih zrna plus oko 270 gm mljevenih sjemenki pa krupice itd itd

 

Rola se bez problem. Ima 50gr. zrna i sjemenke ,ali zato ima mleko,sojavit,kukuruz,heljda,tikva,rogac,raz,jacmen  itd itd

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

-bazni mix  700gr   (kolega Biser je negde napisao recept za bazni mix,ja taj koristim)

-squid brasno  200gr

-riblje brasno  100gr

-robin gold  30gr  (dobili na takmicenju 2 kutije zato ga stavljam inace verovatno ne bi)

-off.secret s&o   1kk

--casein  20gr

-semenke  2 sk

-betain 1sk

-the edge extrakt  1sk

-lisine 1sk

-amino 15ml

-salmon ulje 20ml

-zasladjivac 3ml

-black paper oil   5 kapi

-tecni robin red  20ml

-aroma s&o     5ml         (sbs )

-aroma e12     1ml

-razredjena tecnost za topljive boile  500gr  (ova kolicina moze da varira)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Klasican "nabroj sve sto znas" mix.

 

 

Ovo sam zaboravio.. Daleko je od „nabroj sve sto znas„ jel da je tako bilo bi 58 komponente. Ni slucajno u ovaj miks ni sam dodavao nesto sto mi onako palo napamet.

Link to comment
Share on other sites

Takvi mixevi se generalno tako zovu. Nisam mislio na ovaj tvoj konkretno. Svaki mix koji ima preko 10 komponenti je po mom misljenju i iskustvu(koje nije bas tako malo) je bespotrebno komplikovanje. U nekim situacijama divljeg pecanja ili pecanja na nenapadnutim vodama uopste i tih 10 komponenti je previse
Link to comment
Share on other sites

100 gr predigested

100 gr lt94

100 gr squid brasno

Liver powder ili Glm po doziranju na kutiji

Sojino brasno 100 gr

Kukuruzno brasno 200 gr

Pirincano brasno 50 gr

Robin red 50gr

Mleko za telad 50gr

Mlevena hrana za kanarince 100gr

Betain 10gr

Official secret s&o 1 kasika

 

Solar s&o 5ml

Attract natural 15ml

Stimulin amino 10ml

Winterised salmon oil 25ml

 

Ovo bi bila neka moja ispravka tvog miksa uz par dodatih stvari. Bistro

Slazem se sa   kolegom Shogom samo bih ja Sqvid brasno 50gr a mleko za telad100gr. Mislim da bi bilo prejako sa 100gr sqvida ako pricamo o mixu za divlju vodu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

12 godina sam pecao sa Clubom,gde zabacis upecas ribu,odprilike znas di se peca...prvi miks koji sam kupio bio je Red Hering,cudo koje je pecalo strahovito dok je bilo Krill i AC1,posle toga problem jer pocne riba da grize kad treba da krenemo kuci,na nagovor jednog drugara pola-pola RH i Club-aroma sljiva,peca od petka do ponedeljka sasvim lepo bas kako treba

Jel seces ovo jos sa necim!

Bicu optimista,pa mislim da cu dobiti i odgovor.????

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...