Jump to content

Izbor Masinice


Recommended Posts

za te pare od 8000din ne postoji bolja masinica od Tice Scepter.....sve te okume su igracke nasprem te Tice scepter.... ko je koristio Ticu zna sta pricam...a ovi sto ce da pricaju obrnuto nisu je koristili sigurno.. :)

Molim te ako mozes kazi samo zbog cega je bolja tica od dci-a ? Meni je ta tica toliko odvratna masina da to nije normalno 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam ko sta prica, koristim je cesto na pecanju jer ih ima kolega Ivan sa kojim cesto pecam. Od mene ta tica ima svaku preporuku, odlicna masinica. E sad kome 50% skuplja cena ne predstavlja problem svakako je dobar izbor. Al meni to dodje kao da kupujem auto za 2500e i onda dodjes i kazes dodas jos 1500e i kupis malo bolji... meni hvala bogu 9000din razlike ne znaci puno ali verujte postoje ljudi kojima je razlika u masinicama od 15000din i 24000din ogromna. A mozda nekome znaci i 100g razlika u tezini. Tica takodje nema metalni line clip nego plasticni tako da ne bi bila moj izbor sve da je od zlata. 100 ljudi 100 cudi. U svakom slucaju tica je odlicna masina.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne vidim razlog cemu takvi komentari za Okumine masinice,ja koristim par sezona Okume Axeon V2 i nikad nisam imao bilo kakvih problema.Takodje koristim i crvenu Okumu (ne znam model),nikad nije bio nijedan problem. U svakom slucaju moja preporuka za Okume u tom cenovnom rangu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo vidim izasla je u prodaju Okuma 8k i 8k surf koja na oko ekstra izgleda a kosta oko 65e sto je bas jeftino....A sto se tice Okuma Dci 60 ja sam licno pecao na njih tri sezone i mogu samo reci da nemam nijednu jedinu zamjerku, licno za mene ona je veoma veoma korektan izbor....a sto kolega Milance kaze sto ljudi sto cudi !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Imam ja tri scepterke,i u pravu je Milance,na jedno sam sjebao line clip,I to posle 2 pecanja,odlepio sam. Ali sto see tice masinice nemem nikakve zamerke. Za malo para mnogo pruza.

Ona fora sa gumicom je mnogo bolja ne ostecuje najlon uopste niti ga savija...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Da ne otvaram novu temu...


 


Treba mi 3 masonice,razmisljam se izmedju


-Carp pro DISTANCE CARP PRO 6500     ------6000 RSD


-SPRO SUPER LONG CAST LCS 555       ------8000 RSD


 


Ove dve mi izgledaju ok,u svakom slucaju taj neki izgled masinice,sa baitrunerom pozadi i ovokvom spunlom.


Sta je bolje od ove dve,pretpostavljam skuplja :-) ali ako ce i prva da zavrsi posao...?


 


Ili nesto trece,u ovom cenovnom rangu,sa ovakvom spunlom i bait pozadi?



 
Link to comment
Share on other sites

 

Da ne otvaram novu temu...

 

Treba mi 3 masonice,razmisljam se izmedju

-Carp pro DISTANCE CARP PRO 6500     ------6000 RSD

-SPRO SUPER LONG CAST LCS 555       ------8000 RSD

 

Ove dve mi izgledaju ok,u svakom slucaju taj neki izgled masinice,sa baitrunerom pozadi i ovokvom spunlom.

Sta je bolje od ove dve,pretpostavljam skuplja :-) ali ako ce i prva da zavrsi posao...?

 

Ili nesto trece,u ovom cenovnom rangu,sa ovakvom spunlom i bait pozadi?

 

 

Spro definitnivno!

Link to comment
Share on other sites

Nisam pecao na SPRO masinice nikada, ali sam gledao nabavne cene uvoznika za hrvatsku (ne secam se ko je bio tada) pre nekih 12-13 god.

Nabavna cena spro masinica je tada bila cini mi se 8-15 eur po komadu, neka bude da je ta od 8.000 15 eur u nabavci kod uvoznika.
Odbilo me za sva vremena

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...