Jump to content

mantis-dark


Recommended Posts

Dok ste na takmicenjima malo da se raspisem, postavio sam pitanje na ***-u -kazu puca kao paucina,niko nije odgovorio.? kako se vama cini, i kako se skida izolacioni deo da se ne osteti ,
Link to comment
Share on other sites

Dok ste na takmicenjima malo da se raspisem, postavio sam pitanje na ***-u -kazu puca kao paucina,niko nije odgovorio.? kako se vama cini, i kako se skida izolacioni deo da se ne osteti ,

 

Moj omiljeni :!: A puca naravno kada skin skidaju grickalicom i sl,pa ga ostete....kupi ovu stvarcicu sto ti sheva rece i ne brini.

Link to comment
Share on other sites

Jedan od najboljih,puca kao sto neko rece jer ga gule sa ostrim stvarima.

Mozes skinuti tvrdi sloj i sa noktima,licno koristim zube,vestaci pa trpe svasta.

U principu i treba da pukne pre osnovnog najlona, medjutim to je sad jako tesko jer osnovni najlon devedeset posto ljudi koriti debljine ispod 0.30.

Za mantis bi ti u tom slucaju trebao 0.50 izuzetno dobar.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Ako se nema stripa tool-radfi informacije smrki sad je crvena nije vishe zelena boja stripe,mora se postaviti u gotovo kljucanu vodu jer tako se omeksha gornji plasht i lako se skida.Onaj ko je pre dugo godina upotrebljavo sufixe i krystone zna tacno o cemu pricam.
Link to comment
Share on other sites

Definitivno broj jedan sufix,mantis nije ni blizu njemu.I josh neshto ista ta pletenica u kaki i zelenoj verziji zove se shith skin,kako koristim sva ova cetiri-samo je za nijansu mekshi black
Link to comment
Share on other sites

Super Mantis jednostavno prepouzdana u svakom pogledu. Ribolov bez nje na velikim daljinama i posebno sa PVA nemogu zamisliti. Opcija mekana je Super Nova, sve naravno 25lb.
Link to comment
Share on other sites

To definitivno, mislim da za 500din, cca 36kn definitivno nema bolje strune za predvez!!! :naughty:

 

Uff 36kn..zasšto sve svuda mora biti jeftinije nego kod nas u HR ..kod nas je 55kn pa na dalje.. sve ovisi o kojoj trgovini je riječ..Nedavno bio u Makeodniji i isto se iznenadio sa cijena...također stao i u Srbiji opet sve jeftinije.. uff :D A da ne pričam da su Slovenci i Austrijanci također jeftiniji od nas... ali dosta..neću kvariti temu :D :violin:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...