Jump to content

mantis-dark


Recommended Posts

Sufix=Kryston tj. Kryston=Sufix, Sufix je jedini i najveci proizvodjac najlona, pletenica, zica za teniske rekete i sl. na planeti kod njih se moze naruciti sta, kakav i koje boje hoces najlon ili pletenicu, a u svojoj ponudi imaju vecinu nama poznatih proizvoda drugih brendova samo pod svojim imenom. Tako da je svaka slicnost, NEIZBEZNA!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Sufix=Kryston tj. Kryston=Sufix, Sufix je jedini i najveci proizvodjac najlona, pletenica, zica za teniske rekete i sl. na planeti kod njih se moze naruciti sta, kakav i koje boje hoces najlon ili pletenicu, a u svojoj ponudi imaju vecinu nama poznatih proizvoda drugih brendova samo pod svojim imenom. Tako da je svaka slicnost, NEIZBEZNA!!!!!

 

 

Jesi li siguran :) ? Mislim, ne kazem da mozda nije tako, ali jezgro mantisa i camou-a je totalno drugacije, bar se meni cini .

Link to comment
Share on other sites

Uvozio sam Sufix za BiH, pa sam sa robom dobijao i materijale vezane za proizvodnju sopstvenog Brenda u kojima su bili primeri nekih od firmi za koje vec rade. Das karakteristike proizvoda i dizajn spulne, pa cak mozes i etikete da im dostavis ako su u pitanju vakumska i druga zatvorena pakovanja pa oni sve to lepo nastancaju zapakuju i posalju.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...