Jump to content

Xx Carp Fishing World Championship 1-7 10.2018


Recommended Posts

a da se sad zavrsi jel bi hering bio drugi u sektoru ili treci ili cetvrti,jel se racuna sektor ili pod sektor??? 
jbt kakva komlikacija,jel moze jos komplikovanije
i mi imamo dva boda u tom sektoru i amerikanci dva... a ima vecu kilazu i od prvog belgijanca

Link to comment
Share on other sites

Posto taktika i plan a nije uspeo,prešlo se na plan B ali ni on ne daje rezultate

Mislim d aje vreme za plan C

Kako neprimetno našima doturiti ribu???

Mislim da je najbolje u praskozorje oko 4.30-5h kad je najhladnije i kad se svima oči zaklapaju pred svitanje,staviti golaća 5-7kg u džak tzv kesu krmacu i iz drvoreda ga zavrljaciti sto jače pa padne direkt između stapova

Tempo Ada radi 24h i ima bas lepe komade 5-8kg i golaća i izraelce

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Izgleda da je vreme za izmenu doslo, i proslo, ali opet vredi pokusati. Ne znaci da ce se rezervna ekipa, ko god da u njoj da peca, bolje snaci na stazi, ali zasto ne isprobati sve raspolozive opcije. Tesko da bi mogli da nam pokvare trenutni plasman.

Link to comment
Share on other sites

Djaba tabele Gorane, katastrofalno svetsko prvenstvo

Izgleda da je celnicima vazno uzeti pare za ucesce od raznih drzava, a dali ima ribe ili ne, ko ih sisa

Nek gledaju nudiste

PS. i nemoj sad neko da me ubedjuje da tamo ima ribe, samo treba znati kako da se upeca, to ne prolazi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Djaba tabele Gorane, katastrofalno svetsko prvenstvo

Izgleda da je celnicima vazno uzeti pare za ucesce od raznih drzava, a dali ima ribe ili ne, ko ih sisa

Nek gledaju nudiste

PS. i nemoj sad neko da me ubedjuje da tamo ima ribe, samo treba znati kako da se upeca, to ne prolazi

Vaso kasnije cemo o tome da raspravljamo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...