Jump to content

Parfem


Recommended Posts

Pa bobanov parfem stvarno peca ribu tu nema laži nema prevare ko god hoće iskreno od takmicara da kaže reci će tako

Postoji 1000 varijacija na temu tog parfema ali jedan je original

Ima tu još 100 stvari koje treba uklopiti nije baciš to i ribe same skacu prospeš uz obalu i skupljas ih meredovom

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pa bobanov parfem stvarno peca ribu tu nema laži nema prevare ko god hoće iskreno od takmicara da kaže reci će tako

Postoji 1000 varijacija na temu tog parfema ali jedan je original

Ima tu još 100 stvari koje treba uklopiti nije baciš to i ribe same skacu prospeš uz obalu i skupljas ih meredovom

Vlado druze moj delimicno si u pravu to jest vecinski...video sam dosta puta da na taj parfem ubijaju kako peca....a intrigantno za mene je to sto imam isti taj parfem njegov i da ribu na to nisam uhvatio...gde god sam otisao probao sam umocio poklopio sa raketom sa pva obavezno .... i eto nisam uhvatio...na neke druge parfeme jesam na esterblend jesam i jos dosta tih umakaljki ali na to nisam sto ne sporim da nije dobar video sam svojim ocima...mozda samo uvek ubodem dan kad je riba radila bolje juce ? :yahoo: :yahoo: :rofl: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Vlado druze moj delimicno si u pravu to jest vecinski...video sam dosta puta da na taj parfem ubijaju kako peca....a intrigantno za mene je to sto imam isti taj parfem njegov i da ribu na to nisam uhvatio...gde god sam otisao probao sam umocio poklopio sa raketom sa pva obavezno .... i eto nisam uhvatio...na neke druge parfeme jesam na esterblend jesam i jos dosta tih umakaljki ali na to nisam sto ne sporim da nije dobar video sam svojim ocima...mozda samo uvek ubodem dan kad je riba radila bolje juce ? :yahoo: :yahoo: :rofl: :rofl:

Ma nema to veze druze s ovim da je riba bolje radila juce . Nije to samo sto kaze vlada prospi i vataj meredovom ribu , da je jednostavno sto se tice pripreme i celog ludila okko mamaca sta cu kako cu  jednostavno je ali ipak treba znati kako pecati sa tim to se slazem treba i odgovarajuci spod pa onda tacka u kojoj pecas , preciznost pa onda nekad se desi nece u hrani da uzima pa se povuces malo pre ili ispred, zavisi koliko znas mesto na kom pecas . Zavisi od sistema 

Ja mislim da kad se peca na parfem da se najvise radi tu raketa mora da leti kao luda i mora precizno da bude sve  

Link to comment
Share on other sites

Uopste ne zvuci kao reklama...

Ne znam samo sto sam uopste vjezbao zabacivati, bacati spomb, kobrati, markirati, koji mi je djavo bio. Koji vrag sam ikad spremao spod, pravio boile, kad je rjesenje oduvijek bilo tu pod nosom. U ovoj bocicic crvenkastoga sadrzaja, skrivena je tajna...

Ne vidim sta je tu reklama,mozes li mi reci?

Kada budes pecao pored ekipe koja peca na parfem onda ces shvatiti da ne znas gde je levo,da si dzabe sve to ucio godinama,pocevsi od pravljenja boila i kobranja istih.

Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

Link to comment
Share on other sites

Ma nema to veze druze s ovim da je riba bolje radila juce . Nije to samo sto kaze vlada prospi i vataj meredovom ribu , da je jednostavno sto se tice pripreme i celog ludila okko mamaca sta cu kako cu  jednostavno je ali ipak treba znati kako pecati sa tim to se slazem treba i odgovarajuci spod pa onda tacka u kojoj pecas , preciznost pa onda nekad se desi nece u hrani da uzima pa se povuces malo pre ili ispred, zavisi koliko znas mesto na kom pecas . Zavisi od sistema 

Ja mislim da kad se peca na parfem da se najvise radi tu raketa mora da leti kao luda i mora precizno da bude sve  

Dobro eto...ne znam da pecam..ko prizna pola mu se prasta .hahha :yahoo: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Ne mora bas da se poliva non stop ali nema sedenja,moras non stop da se vrtis,voleo bih da Dekster iz Bosne sedne negde na takmicenje pored prave ekipe pa da mu pokazu da je dzabe ucio da pravi boile i da kobra boile....zanimljivo je citati protivnike necega sto je XX puta dokazano na delu..
Link to comment
Share on other sites

Ne mora bas da se poliva non stop ali nema sedenja,moras non stop da se vrtis,voleo bih da Dekster iz Bosne sedne negde na takmicenje pored prave ekipe pa da mu pokazu da je dzabe ucio da pravi boile i da kobra boile....zanimljivo je citati protivnike necega sto je XX puta dokazano na delu..

Jedno je sigurno a to je da ti prijatelju blage veze nemas o saranskom ribolovu!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Fokse,zbog cega mislis da nemam pojma o saranskom ribolovu?

90% tvojih postova i pisanja su price u prazno,pogotovu oko hemije i mikseva. Ne razlikujes mamac za instant pecanje,za 48-72 sata,duze kampanje,slaganje mixa i komponente itd. Forsiras neke price oko sintetickih sastojaka,abnormalne kolicine hemije,aroma i slicno. Sve sto treba a tebi ne ide od ruke bojkotujes,uostalom procitaj sta si pisao pa ce ti biti jasnije.Bez ljutnje ali to je moje misljenje,verovatno ima tu na forumu jos ljudi koji bi ti isto ili slicno rekli.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

90% tvojih postova i pisanja su price u prazno,pogotovu oko hemije i mikseva. Ne razlikujes mamac za instant pecanje,za 48-72 sata,duze kampanje,slaganje mixa i komponente itd. Forsiras neke price oko sintetickih sastojaka,abnormalne kolicine hemije,aroma i slicno. Sve sto treba a tebi ne ide od ruke bojkotujes,uostalom procitaj sta si pisao pa ce ti biti jasnije.Bez ljutnje ali to je moje misljenje,verovatno ima tu na forumu jos ljudi koji bi ti isto ili slicno rekli.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ima nas jos. I vec smo zakljucke Limarevih pisanja sazeli u temi Jagoda u proleće

 

 

Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

90% tvojih postova i pisanja su price u prazno,pogotovu oko hemije i mikseva. Ne razlikujes mamac za instant pecanje,za 48-72 sata,duze kampanje,slaganje mixa i komponente itd. Forsiras neke price oko sintetickih sastojaka,abnormalne kolicine hemije,aroma i slicno. Sve sto treba a tebi ne ide od ruke bojkotujes,uostalom procitaj sta si pisao pa ce ti biti jasnije.Bez ljutnje ali to je moje misljenje,verovatno ima tu na forumu jos ljudi koji bi ti isto ili slicno rekli.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ima nas jos....

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ranije kad sam pecao intenzivno na Čonoplji i želeo sam da mi nešto udari pod hitno uvek je bio recept zrno kukuruza sa podizačem u Bobanov parfem i udarac je sledio vrlo brzo. Po pravilu sitnije ribe ali je definitivno radilo posao i na vodi koja nije baš komercijalna

Vidis kako su iskustva razlicita, ja na Conoplji nikada nisam upecao ribu na parfem. Probao sam bar 10 puta, Evo zadnje pecanje u Aprilu imao sam gumeni kukuruz na jednom stapu a na drugom tajger razvuceni na par metara razdaljine, na gumu 0 na tajger amur 10+

Link to comment
Share on other sites

Sad procitah Yo yoa pa da ga upitam,secas li se kako je Mastershit pljuvao parfem i to pecanje,prodaja magle i slicno? Podsecas me na njega sada :-D

Inace parfem imate po 3000 rsd bocicu da kupite i to moze da traje pitaj K koliko,ne mozes potrositi sigurno 2 sezone cestog pecanja,toliko o skupoci....dipovanje u arome i kojesta je stara fora,parfem radi i boilu kad umocis a odlicno kida i na pop ap solo,nije fora u gumenjacima.

Dodji ti fino pa isprebijaj ljude evo u BiH ili u Hrvatskoj negdje na kup pa onda mi pricaj o tom prebijanju ribe. Kupova ima, za veliku lovu, pa bujrum uplati i cijepaj ih ko mladu telad. Do tad, a i poslije toga, taj parfem ce da bude sranje za mene. ;)

 

Samo cu jedno reci. Toliko se furate na taj Bobanov parfem, a taj isti Boban nikad pobjedio nije eto recimo na Zabaru, a bio je nekoliko puta. 

Pomislio bi covjek kad tako pisete o tim glupostima, kao da treba samo da se pojavi na vodi, zabacivanje nije potrebno. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

jednom je pobedio na zabaru sigurno,mislim da su imali vise ribe nego sve ostale ekipe zajedno a pecali samo danju
nek mag kaze koju rec o tome
a cini mi se da je bio i u plasmanu  jos neki put
e sad dal je bio parferm,tajger ili boila to ne znam

Link to comment
Share on other sites

Dodji ti fino pa isprebijaj ljude evo u BiH ili u Hrvatskoj negdje na kup pa onda mi pricaj o tom prebijanju ribe. Kupova ima, za veliku lovu, pa bujrum uplati i cijepaj ih ko mladu telad. Do tad, a i poslije toga, taj parfem ce da bude sranje za mene. ;)

 

Samo cu jedno reci. Toliko se furate na taj Bobanov parfem, a taj isti Boban nikad pobjedio nije eto recimo na Zabaru, a bio je nekoliko puta. 

Pomislio bi covjek kad tako pisete o tim glupostima, kao da treba samo da se pojavi na vodi, zabacivanje nije potrebno.

 

Nije to samo zabaci i vadi, to stoji. Koliko sam ja video potrebno je neko vreme da se riba navikne na parfem. Forsiraju ga neko vreme dok ne pocne da daje rezulate i nece pecati odjednom na vodama gde nije forsiran. Takodje najbolje radi leti u toploj vodi.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

jednom je pobedio na zabaru sigurno,mislim da su imali vise ribe nego sve ostale ekipe zajedno a pecali samo danju

nek mag kaze koju rec o tome

a cini mi se da je bio i u plasmanu  jos neki put

e sad dal je bio parferm,tajger ili boila to ne znam

Auuuu mnogo je to jednom. Koliko se hvali taj parfem, trebao je da pobijedi ne jednom nego sve i jednom! :D 

 

Ja i dalje tvrdim, porez na budale! :D 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dodji ti fino pa isprebijaj ljude evo u BiH ili u Hrvatskoj negdje na kup pa onda mi pricaj o tom prebijanju ribe. Kupova ima, za veliku lovu, pa bujrum uplati i cijepaj ih ko mladu telad. Do tad, a i poslije toga, taj parfem ce da bude sranje za mene. ;)

 

Samo cu jedno reci. Toliko se furate na taj Bobanov parfem, a taj isti Boban nikad pobjedio nije eto recimo na Zabaru, a bio je nekoliko puta. 

Pomislio bi covjek kad tako pisete o tim glupostima, kao da treba samo da se pojavi na vodi, zabacivanje nije potrebno.

 

Druze "Taj Boban" je doktor saranskog ribolova I za tebe I za mene I za 90% ovog foruma. Kad budes I ako budes imao priliku da pecas takmicenje pored njega onda mozes da pricas o njegovim uspesima.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...