Jump to content

Exyucarp Adventure Raduta Lake Sarulesti 04-11.05.2019


GORANBILLY

Recommended Posts

Sa oduševljenjem vas obaveštavamo da smo postigli dogovor sa menadžmentom jednog od najboljih jezera za saranski ribolov u Evropi,cuveni Raduta lake. Dobili smo odlican termin za pecanje po pristupacnoj ceni.

Pecace se u terminu 04-11.05.2019 (od Subote do Subote) pecace se po timovima,tim sacinjavaju min 2 clana max 3 clana tima.  Svaki clan tima peca na po max 3 stapa i cena po clanu tima je 130eur. Kako bi obezbedili mesto OBAVEZNA je uplata depozita do 01.12.2018 u visini od 100 eur po timu. Broj mesta je ograničen na 10 ekipa,ukoliko interesovanje bude vece potrudicemo se da povecamo i broj mesta. Potrudicemo se da 1.12 kada oformimo broj ekipa kaparisemo najbolje pozicije koje su slobodne u tom trenutku. Pozicije ce se birati.

Nacin biranja pozicija je sledeci,kada se okupimo na jezeru u Subotu 04.05.2019, po redosledu prijava, izvlacice se redosled BIRANJA mesta,znaci, tim koji se prvi prijavio ,prvi  izvlaci kuglicu sa brojem,kada svi izuku broj biranja pozicija onaj ko je izvukao kuglicu sa brojem 1, prvi prilazi karti i bira poziciju na kojoj ce pecati njegova ekipa,zatim tim koji je izvukao kuglicu sa brojem 2,prilazi karti i od preostalih slobodnih pozicija bira poziciju na kojoj želi da njegov tim peca,…

Prijava MORA sadrzati imena i prezimena svih clanova ekipe koji ce pecati i pozeljno je i ime tima.

Za sve dodatne informacije obratiti se

Kristijan 064/650 28 28

Goran 066/59 40 200

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Zato sto ce se tada znati koliko ekipa ce ici tacno i na osnovu toga broja ce se birati pozicije. Celo jezero je trenutno na raspolaganju i izabrace se najbolje pozicije za to doba godine. Naravno uz konsultaciju sa ljudima zaduzenim za saranski ribolov na jezeru.

P.s. do sada se nikad kad se islo nije znalo gde ce se pecati do samog dolaska na jezero. Ovo ce biti prvi put da ce tacno biti objavljeno koja su mesta na raspolaganju. I naravno, kao i svaki put do sada ostaje mogucnost selidbe ko bude hteo na bilo koji deo jezera koji ostane slobodan ukoliko neko, iz nekog razloga, ne bude zadovoljan svojom pozicijom koju izabere na pocetku.

Link to comment
Share on other sites

Bilo je drugih ekipa ranije na jezeru. Ovo su uslovi koji su dogovoreni i najbolji koji su mogli da se izvuku za taj termin jer je potraznja za jezerom u maju jako velika. Mnogo veca nego sto je bila 2010 godine i tih godina kada se islo. Cena je najniza do sada i cena je za 10 i vise ekipa. Ice se svakako jer 10 ekipa ima vec sada u opticaju, pitanje je samo sta ce biti ako bude mnogo vise zainteresovanih :)
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja sam zainteresovan ali moj jedan clan ekipe tada nece biti tu ima zakazan rad tog meseca preko tako da ako ima ko zainteresovan i siguran da ide a nema sa kim mozemo da se dogovorimo imamo jos ceo mesec .....
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

50e čamac, šator i dva kreveta za nedelju dana. Na raspolaganju su tri kompleta tako da će morati da bude po sistemu ko pre devojci sam u nju upada :)

nije valjda da samo tri camca ima?
Link to comment
Share on other sites

kreveti su oni vojni. to znate? Svi koji su spavali na njima tvrde da su veoma udobni. Ja nisam pa ne bih znao.

 

Koji vojni? Ja znam samo za one iz spavaone klasicne ko u bolnici. Jel na te mislis?
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je organizacija ponovnog okupljanja na jezeru Sarulesti jako lepo.Voda je neuporediva sa bilo kojom a treba je doziveti.Pronasao sam moj text kao i stranicu gde sam napisao text posle povratka sa jezera a u produyetku imate i slike kao i komentare.

Uzivajte

https://www.exyucarp.com/forum/index.php?showtopic=6930&hl=sarulesti&page=21

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...