Jump to content

Swingeri


Recommended Posts

Treba mi preporuka za svingere sa Aliexpres-a,ako je neko narucio nesto pametno,molim za link.

Gledam ova tri,deluju ok.

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Treba mi preporuka za svingere sa Aliexpres-a,ako je neko narucio nesto pametno,molim za link.

Gledam ova tri,deluju ok.

 

  Za prvi i drugi neznam... Ali treci nemoj da uzimas ni slicajno. Uzeo sam ja i toa e strasno djubre.

Link to comment
Share on other sites

Zasto su treci djubre? Swingeri na trecem linku izgledaju kao Fox mk2 i 10 puta bolje izgledaju od swingera na prva dva linka. Ja sam ih narucio, koristim ih i rade bez problema. E sad, nisu Fox. Swingeri sa drugog linka izgledaju uzasno, onako okrugli, katastrofa. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zasto su treci djubre? Swingeri na trecem linku izgledaju kao Fox mk2 i 10 puta bolje izgledaju od swingera na prva dva linka. Ja sam ih narucio, koristim ih i rade bez problema. E sad, nisu Fox. Swingeri sa drugog linka izgledaju uzasno, onako okrugli, katastrofa. 

 

 Da. Ali samo izgledaju. I ja ih imam i posle jedne kampanje od 4 dana, na jedan otezenje se ne fiksira fise,skroz je labavo,drugi nisam mogao da izvucem od plasticni drzac itd itd

Link to comment
Share on other sites

Pa jbt sta oces za 20 dolara . Odlicni su za te pare , vizuelno izgledaju top a verovatno i zavrsavaju posao . Glupo je traziti im manu 

 

Pa tako je za 20$.. ALi po meni ni ja samo da izgledaju vizuelno top,a da nije funkcionalno pa da ides na pecanje i bez veze da se nerviras. Meni je to nerviralo sto ni sam mogao da fiksiram teg :)   Bolje za te pare ja bi uzeo neke koi ne izgledaju sta znam ,a li vrse posao. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...