Jump to content

Daiwa Emblem 45 Scw Qd


Recommended Posts

I ja sam se interesovao za tu masinicu ali izgleda da je niko jos nije koristio :) Ja sam vec odlucio kupujem je sto posto pa cemo da vidimo...iskreno mnogo perverzno mi izgleda !!!! :D

spulna je 45 kao kod basie , cena kao ove jeftine ultegre a ako prati ime svojih predhodnika i ako i otprati takav kvalitet onda je extra u kompletu sa izgledom. I ja se zanimam dal je neko probao jer bi i ja uzeo za jedan komplet
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ima covek donosi na kp na neke 150 e a u kapitalcu su 130e i imas povrat izadju dosta jeftinije ali da ne bude kao kod ultegre ove nove serije su promasaj spram starih pa da ne bude tako i kod daiwe
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ja juce dobio informaciju od prodavca a on od daiwe da nece vise biti scw45 qd da su je povukli iz proizvodnje a najavljuju scw 50 qd. E sad je sve pitanje sta je razlog povlacenja a mene asocira na ono slicno ultegrama.....ostaje da cekamo i vidimo
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 year later...

Koristim Emblem SCW 45 na manjim stapovima kojima sam pecao cele prosle sezone . Ni jednu manu nisam nasao . Sve radi kao sat . Ne znam na sta ste vi naleteli , ali meni sve tri rade perfektno . Lagane , lepo slazu , drill super, osovina masivna u jaka. Za te pare i vise nego odlicne .

A i ova prica da je povucena ne pije vodu , ima je svuda . Cak i kod nas u Srbiji kod legalnih distributera stize najnormalnije . Kad nestane , stigne u sledecoj turi .

Link to comment
Share on other sites

Gnjurac kako pukla, gde je pukla.... Planirao am ds uzmem takvu ali skuplju onu sa zlatnom spulnom

Puka je ja sam svedok jer su masinice bile moje.......Ima na Fabebook ko prati grupu "Daiwa Fans" detaljno objasnjenje servisera kakve su posle samo tri dana pecanja (covek je detaljno satvio o bjasnio).........

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...