Jump to content

Okuma T-Rex Tr-7000


Recommended Posts

Ja sam nekada davno koristio Okuma DCI 60 koja je tada kostala oko 80e komad i mogu ti reci da su bile vise nego korektne. Vidim da je cijena ove masine na netu oko 110e sto i nije jeftino, ja bi radije dodao jos 20e i kupio neku od Shimano Ultegra modela ili novu Daiwa Emblem tu sigurno nema greske....to je moje misljenje i vjerujem da se svi ne slazu sa tim ali kasnije kad budes htio nekada da prodas taj pribor Okuma nece biti na cijeni dok ove druge skoro uvjek vrijede oko 100e komad :) Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Pazi ti sa Okumom neces pogrijesiti sigurno jer su njihove masine vise nego pristojne, nego sam ti ja onako napisao kako stoje stvari ako ikad kasnije pozelis da ih prodas....jer pazi ovo je zarazan sport i vjeruj mi djavo ti ne da mira nego samo kopas da promjenis pribor da uzmes bolji i bolji :) Al to je do nase lude glave a malo i prestiza nazalost (samo sam iskren :) ) jer znam da je tako bilo kod 90% sarandzija :) !!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

druge dve koje si naveo su skuplje 2000 dinara!!! mala je razlika između tx-7000 i tx-60 koju ja imam a za koju imam samo reči hvale. nemoj razmišljati, za 9200 dinara nešeš naći bolje a ako uzmeš shimano ili daiwa za iste novce onda znaj da su to njihovi početni modeli. nadam se da znaš na šta mislim, golf je golf i slične priče ... 

Link to comment
Share on other sites

Znam bato. Hvala. Samo sam hteo da mi neko potvrdi sta mi se mota po glavi. Slazem se sa tobom. Prodao sam castum black 80. Svidela mi se ova... pa reko ajde da pitam

 

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

T-Rex ima osnovno telo od metala (samo su bocne "oplate" od grafita-plastike) kao i rotor (satelit) koji je metani i sa njom sigurno neces pogresiti...

Stoji da za iste novce mozes kupiti polovne Shimano ili Daiwa masinice, ali iz nizeg ranga...Novo je novo a polovno je polovno...Sa gorepomenutom Okumom neces pogresiti...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Drugari, ja sam pre za okume... Imao sam shimano ultegre Xtd 14000,i prodao ih posle 2 god korišćenja, javio se ogroman luft, klokotanje mašine... Tako da shimano je dobar ali samo u vrh klasi, ultegra Ci14, ili shimano meganezium aero tehnium.. Bla.. Bla... Ako hoces da kupiš dobru mašinu srednje, i niže klase, kupiš okumu... I ništa ne možeš da izgubiš... Evo ja prodao ultegre uzeo Okuma T rex... Mašine su prelepe... A vreme će pokazati svoje.... Bolje to, nego da dam 200 eura po mašini kao za Xtd i da se kajem posle i razočaram...ko ne veruje neka pita Ganica, on je stariji ovde na forumu... Loše iskustvo sam imao sa xtd.. Radile bi one ali se javljao lupanje dok se mota, i malo lufta i to mi je smetalo jako... Pozdrav... ????
Link to comment
Share on other sites

Da me neko ne shvati pogrešno volim shimano, ali shimano srednja i niza klasa nije što je nekad bio... Realno... A ove okume i da se pokvare i stanu neće mi biti zao jeer je jedna mašina 9.200 din.... Smešna cena a pre ozbiljno deluje i mota za taj novac...
Link to comment
Share on other sites

Drugari, ja sam pre za okume... Imao sam shimano ultegre Xtd 14000,i prodao ih posle 2 god korišćenja, javio se ogroman luft, klokotanje mašine... Tako da shimano je dobar ali samo u vrh klasi, ultegra Ci14, ili shimano meganezium aero tehnium.. Bla.. Bla... Ako hoces da kupiš dobru mašinu srednje, i niže klase, kupiš okumu... I ništa ne možeš da izgubiš... Evo ja prodao ultegre uzeo Okuma T rex... Mašine su prelepe... A vreme će pokazati svoje.... Bolje to, nego da dam 200 eura po mašini kao za Xtd i da se kajem posle i razočaram...ko ne veruje neka pita Ganica, on je stariji ovde na forumu... Loše iskustvo sam imao sa xtd.. Radile bi one ali se javljao lupanje dok se mota, i malo lufta i to mi je smetalo jako... Pozdrav... ????
Link to comment
Share on other sites

Ma nema sta. Ja sam ih uzeo i prezadovoljan sam. Lepo radi na drilu nisam imao nikakvih problema sto se toga tice. Lepa masina mislim da nisam pogresio a ni ti. Videces i sam

 

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Naravno Bogdane... Vreme sve pokazuje...U ostalom nisu skupe... Nek se prepolovi ako treba... Al bar dobiješ super mašinicu za mali novac... Mota ko luda, dril Predobar... Sta ces vise.... Unutra je cela metalna... E sad spolja, jbg... I ultegre pa imaju plastiku... Al to ne vadi ribu, ribu vadi mehanizam iznutra... Jbg...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sto kazes ti vreme.ce.pokazati svoje. Ali mislim da je best buy u ovom cenovnom rangu. Za mene je i ovih 9200 mnogo ali mislim da je za moje potrebe vise nego dobra.

 

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...