Jump to content

Krevet


vladaBG

Recommended Posts

Kolege jel ima neko neki dobar, kvalitetan, proveren predlog za krevet da ispunjava sledece uslove

 

Krevet treba da je sirine 60-70cm to je neki stari standard

Da ima 6,6+1,ili 8nogu

Da je ravan, da uzglavlje nije uzdignuto

Po mogucnosti da mu se odvaja lezeci deo da moze da se pere

I da se steluje naslon, mada nije obavezno ali bi bilo pozeljno

I da je cena do 20.000

Link to comment
Share on other sites

Sasvim dobro resenje, koje se uklapa u 40% gore navedenog budzeta je MG-ov (autosportov) krevet. Uvek ga hvalim. Pre svega privukao me je cenom. Lezaj se moze podesiti na 180° (potpuno ravan), koristio sam ga i kao stolicu (90°), ima 6 nogica, jedino sto se presvlaka ne skida. Sirok je 80 cm. Spavao vise puta u njemu po 7 sati. Sasvim komforno.Nije se nigde rasklimao, nista nije ispalo, prezubilo se ili pocepalo. Imam 105 kg, ako je i taj podatak od koristi ????

pre_1587061186__received_329004347758623

pre_1587061307__img_20200416_202120.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hvala na predlogu

Gledao sam ga na sajtu nisam ga video uzivo i deluje mi sasvim pristojno

Jedino ne znam da li moze big snooze vreca da se navuce na njega, ali mislim da treba da moze

 

Imam mg stolicu onu najmanju, iskreno bas prijatno sam iznenadjen ako je i krevet takav necu puno da mudrujem

Link to comment
Share on other sites

Moze big snooze. Probao sam drugarovu na svom krevetu, posto sam razmisljao da je kupim. Mene je privukla cena od 8000 rsd. Alternativa je bila carp pro, ali je odluka pala na mg. Kupio sam sam i mg stolicu u istom talasu nabavke, tako da je to reseno... Uspesno
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da Sale, po slikama deluje kao kopija fx stolice. Eh sad, ne bih mogao da ti dam poredjenje, posto tu foksovu stolicu nisam koristio. Sto se tice MG stolice, sve gore napisano za krevet, vazi i za nju. Sve moje potrebe zadovoljava, veoma je udobna, par puta sam i dremao u njoj.

pre_1587121243__img_20200417_125835.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovakva ista stolica u Madjarskoj košta 125e,čisto radi poredjenja da znate...ja imam MG najveći krevet,najveću stolicu i najveću veću,deri-peri,njakaj-akaj i ništa ne fali
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

big holidej ima sistem da ne skidas vrecu sa kreveta nego sve zajedno sklopis i mozes naslon samo na nogice da stelujes dok ovaj standardan ima tockice za stelovanje kao i svaki s tim sto kosta malo vise od dzabe.

Link to comment
Share on other sites

Ovaj sto ti imas je manji i moze pod uglovima da se podesava?Jel?

Gledao sam na sajtu njihovom ima kreveta 2 cini mise jedan manji po dimenzijama jedan veci...

Da Sale. Ovaj model kao ja sto imam se podesava. Model kao moj je ''fish ng 2 camo''
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...