Jump to content

Pomoć!


Recommended Posts

Kolege, potrebna mi je pomoć oko foxa rx+.

Da li neko ko ima ove signalizatore moze da mi kaze da li mu kada se izabere narandžasta boja na signalizatoru i u night modu tinja narandzasto ili crveno?

Pitam ovo jer meni na sva cetiri tinja crveno, i nisam jedini slučaj, pa rekoh da proverim i kod ostalih.

Samo da napomenem da je ovo slucaj samo kod narandžaste boje.

Hvala unapred

 

Link to comment
Share on other sites

Probaj da stavis novu bateriju u jedan signalizator. Meni se to desavalo iako sam prvo kupio nove duracel baterije . Uzeo vartu i radi normalno . Nije imao problem u radu vec samo u nekim bojama.
Link to comment
Share on other sites

Probaj da stavis novu bateriju u jedan signalizator. Meni se to desavalo iako sam prvo kupio nove duracel baterije . Uzeo vartu i radi normalno . Nije imao problem u radu vec samo u nekim bojama.

Kupio sam nove Duracell.Malo me je zbunilo to sto se desava na sva cetiri signalizatora.

U svakom slucaju, probacu i to

Link to comment
Share on other sites

Meni isto tako svetle i bio sam prilicno iznenadjen kad su mi stigli i kad sam ih isprobavao. Pisao sam Fox-u misleci da je neka greska. Dobio sam odgovor da tehnicki nije izvodljivo dobiti razliku u izmedju crvene i narandzaste boje u led tehnologiji na malim voltazama. Prijatelj sarandzija koji je po struci elektroinzenjer mi je takodje potvrdio postojanje takvih tehnickih ogranicenja.
Link to comment
Share on other sites

Meni se isto desavalo na ntxr -ima i u drugim bojama ne samo narandzastoj i iskreno razocarao sam se toliko para a problemi i vratio se na stare sklopocije koje ne staju ....
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...