Jump to content

Pelagicevo


JaneMk

Recommended Posts

Koliko vidim na ovoj listi je 28 riba preko 20kg, a od toga je 2 preko 30kg. Ali ima i onaj prenos sa prethodne liste, pa neznamo koliko je tu riba 20+.

Sta reci na sve to.

Kada god se pocne prica o Pelagicevu, ovo, ono, slabo je tamo i slicno....

Riba iz tog jezera resi da nam objavi saopstenje:

"Dodjite i pecajte me, nemojte da sedite za racunarima i palamudite".

 

Licno, prestao sam da objavljujem rezultate sa tog jezera, jer je nekim ljudima vrlo tesko prikazati cinjenice, zbog toga sto oni barataju cinjenicama koji su im drugi "servirali" a u ime negativne propagande.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Koliko vidim na ovoj listi je 28 riba preko 20kg, a od toga je 2 preko 30kg. Ali ima i onaj prenos sa prethodne liste, pa neznamo koliko je tu riba 20+.

Sta reci na sve to.

Kada god se pocne prica o Pelagicevu, ovo, ono, slabo je tamo i slicno....

Riba iz tog jezera resi da nam objavi saopstenje:

"Dodjite i pecajte me, nemojte da sedite za racunarima i palamudite".

 

Licno, prestao sam da objavljujem rezultate sa tog jezera, jer je nekim ljudima vrlo tesko prikazati cinjenice, zbog toga sto oni barataju cinjenicama koji su im drugi "servirali" a u ime negativne propagande.

Trenutno u evropi nema vode na kojoj imaš ovoliki broj kapitalaca,što znači u prevodu nema nitko toliku šansu uhvatiti ovakve ribe nigdje u europi ,bukvalno nigdje,biser voda ,nadam se da če takva i ostati 

Link to comment
Share on other sites

Koliko vidim na ovoj listi je 28 riba preko 20kg, a od toga je 2 preko 30kg. Ali ima i onaj prenos sa prethodne liste, pa neznamo koliko je tu riba 20+.

Sta reci na sve to.

Kada god se pocne prica o Pelagicevu, ovo, ono, slabo je tamo i slicno....

Riba iz tog jezera resi da nam objavi saopstenje:

"Dodjite i pecajte me, nemojte da sedite za racunarima i palamudite".

 

Licno, prestao sam da objavljujem rezultate sa tog jezera, jer je nekim ljudima vrlo tesko prikazati cinjenice, zbog toga sto oni barataju cinjenicama koji su im drugi "servirali" a u ime negativne propagande.

Jos 5 riba preko 20 kg ako se ne varam po prethodnoj listi, prije ovog prenosa treba dodati na tu cifru od 28. 8ca se usrala od ribe i svaka momcima cast! Skidam kapu kad su ribu tako mogli da zadrze na jednom mjestu.

 

Ovo je druga riba po redu koja je dostigla tezinu iznad 35kg i koja je u toj tezini izvagana.

 

Ne bi me iznenadilo da sada kada bi neko sjeo poslije ovih momaka na 8cu da za par dana vidimo sliku novog rekorda, tj one ribe koja je drzala rekord sa 36,200kg koji ima obicaj da dolazi nakon obilnog hranjenja i uobicajeno nakon nekoliko dana pecanja na jednom mjestu. Ta riba nije pecana od aprila kada je zadnji puta imala 34kg. Sad je ocekujem blizu 40kg.

Link to comment
Share on other sites

Od danas na 8ci peca Sandro,bas me zanima da li ce i dalje riba onako da se peca,ona dva momka su se iskrivili od pecanja.

On ne treba da se iskrivi od ribe. Njemu nek dodje onaj koji je veci od ovog danas i dosta!

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast. koliko je trajalo takmicenje? kad je zavrsetak sezone na ovom prelepom jezeru?

Kad sjedes na poziciju, minus u zraku, nekih -5, a imas osjecaj da ce stegnut u noci jos vise, u satoru grijalica, stapovi zabaceni, vjetar praveci valove odrzava povrsinu vode nezaledjenom. Cekas griz nekog ljepotana sa Pelagiceva. Pada noc i ides polako u vrecu. Ustajes u noci da provjeris mamce, kad ono jezero okovano ledom! 

E tad je kraj sezone!

 

;)

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ljudi tacno se vidi razlika izmedju Donjih Zabara (privatno) i Pelagiceva (drzavno), prvo na Pel. je dosta riba uginulo, smanjio se broj glava ostalo je krupne ribe ali mislim da se voda sacuva treba ubaciti svjezu krv tj. poribiti pa koliko bilo. Drugo treba nadlezni da se malo vise posvete jezeru a ne da ribocuvam upravlja svime, to u svijetu nema nigdje :(

Link to comment
Share on other sites

Na pozicijama 8 i 7 trenutno samo sto ne uzima i stakleni kliker.

Kako i zasto nikome nije jasno ali sva riba se nabila u tu sredinu jezera i to blizu obale-na nekih 60-tak metara od obale.

22,20,plaza(30) i 1 totalna mrtvaja.U petici je riba u zalivu ali izvaditi odande je nemoguca misija jer dva drveta leze u zalivu.

Moze se lepo pecati i na 25 ali mora mnogo da se mase udesno ka suprotnoj obali da bi se dohvatila ta riba koja je 8-ici pod nogama.

Sandro je u nedelju dosao na vodu i kada je video sta se desava na pozicijama 8 i 7, sacekao je da se momci spakuju i seo na njihovo mesto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na pozicijama 8 i 7 trenutno samo sto ne uzima i stakleni kliker.

Kako i zasto nikome nije jasno ali sva riba se nabila u tu sredinu jezera i to blizu obale-na nekih 60-tak metara od obale.

22,20,plaza(30) i 1 totalna mrtvaja.U petici je riba u zalivu ali izvaditi odande je nemoguca misija jer dva drveta leze u zalivu.

Moze se lepo pecati i na 25 ali mora mnogo da se mase udesno ka suprotnoj obali da bi se dohvatila ta riba koja je 8-ici pod nogama.

Sandro je u nedelju dosao na vodu i kada je video sta se desava na pozicijama 8 i 7, sacekao je da se momci spakuju i seo na njihovo mesto.

Ja imam informaciju da na 8 do prije dva dana nisu imali svega 2 ribe? Za 7 ne znam. Jesi u kontaktu mozda sa kolegom Sandrom pa mu to proradila riba ili kako vec imas te info?

Hvala

 

PS: Sad kad neko sjede na 26 nema sta sa 25ce da se mase udesno :)

Link to comment
Share on other sites

Hahahahaha,pa brate Bog je onaj put pogledao Grude,momci pecali na boile mirisa kokosa

Kako god bilo usrali su se od ribe i to je to. Kokos je bio od Banaja ako sam dokucio prave informacije. Banaj se zna ko je u saranskom takmicarskom ribolovu a odnedavno je krenuo u prodaju boile pa sad ....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...