Jump to content

SAVA


andrija

Recommended Posts

Mesto na kome pecam zovem 'drustveno' zato sto nas ima dosta i prilaz je relativno dobar,dubina se krece 3,5-4m na 20-tak metara od obale i nadalje je jednaka (gledajuci prema sredini) dno je tvrdo glinovito a tok ujednacen i ponegde se najde koji manji panj,plovni put je sa druge strane sve u svemu nista posebno. Ovda najcesce dolazim sa drustvom zato sto je jednostavan prilaz,blizu (citaj nema policije u blizini pa moze dobro da se potegne). Nije mi dobro poznat teren gde kolega dobija amura znam da tu ima jedan kanal koji se uliva u Savu i sa proleca kada je visoka voda na uscu pecamo babusku,preko godine taj kanal je uglavnom suv a tok reke nesto sporiji. Riba na reci se mnogo krece tako da bitno biti na vodi i provaliti kakav je riblji red voznje pa pokusati da je malo duze zadrzis hranom.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bez obzira na sve otezavajuce okolnosti pecanje na Savi ima svojih cari a svska riba je velika kao kuca. Mesto koje si opisao mi zvuci sjajno jos ako ima koji panj ubilo se. Samo da se stabilizuje vodostaj ali do juna ima vremena dotle idem na jezera a mozda skoknem i do Bosuta po koju babu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...