Jump to content

Strawberry


Recommended Posts

koja vam se jagoda najbolje pokazala,jer ide prolece a ona je uvek interesantna za ovo doba godine,i sa cime ste je najcesce sekli?

koliko sam ja video kod drugara koji je imao D.T. se meni cini vrhunska.ja sam koristio solarovu ester koja nije losa,ja sam je sekao sa kremom.

da cujem vasa iskustva!?!

Link to comment
Share on other sites

Evo jednog mog iskustva od pre dve godine . Oko 1 maja imao sam malo vremena za  odlazak     na vodu pa sam na brzinu srolao 2 kg boila . Mix je bio na bazi brasna i pticije hrane ,aroma jagoda vde . Ujedan kg mixa sam dodao 100gr gamarusa hrane za kornjace ,a drugi kg mixa je bio klasika .Boilu sa gamarusima je uzimao verujte da jos ni sfinger nisam zakacio ,dok je drugu ignorisao .Boila sa gamarusima je u pozadini smrdela na gamaruse ,pa eto jednog predloga koji treba probati :good:

Link to comment
Share on other sites

Sa jagodom jednostavno, ko moze, zavrsi pricu sa DT Strawberry nectar aromom.

Ostalo je uglavnom manje vise lutanje i prelazna resenja.

Kao sto se zna da se s&o uzima od solara(dt jedini parira), shelfish plum vision (ako se nadje jos) i sl....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

kao sto kazes dt strawberry aromu koristim vec 2 godine i neverujem da ima bolje, kao i s&o od solara, e sad plum shelfish od vision baitsa neznam  skojom bi mogli zameniti a da je dobra ko vision?

Link to comment
Share on other sites

od Vision plum shellfish je bolja kombinacija DT Sweet Damson i Nash Shellfish koncentrat. Ja imam kući još dve bočice Vision ali ih uopšte ne koristim od kako sam otkrio ovu kombinaciju.

Ako ih ne koristis znam kome trebaju... :give_rose:

Link to comment
Share on other sites

kao sto kazes dt strawberry aromu koristim vec 2 godine i neverujem da ima bolje, kao i s&o od solara, e sad plum shelfish od vision baitsa neznam  skojom bi mogli zameniti a da je dobra ko vision?

sbs ovaj sad novi ima jako lepu aromu plum shelfis

Link to comment
Share on other sites

Quote

kao sto kazes dt strawberry aromu koristim vec 2 godine i neverujem da ima bolje, kao i s&o od solara, e sad plum shelfish od vision baitsa neznam  skojom bi mogli zameniti a da je dobra ko vision?

 

a jel si probao squid dt? 

meni je squid favorit mamac i uvek ga nosim napecanje,i koristio sam solarov do prosle godine i probao dt i vise mi se svidja. 

dt mi mirise ko squid pre 6-7 godina,mozda je to opet neka teorija zavere i sl.ali mislim da je squid solarov sad slabijeg mirisa od onog pre 6-7godina,nema tu ostrinu mirisa i cini mi se da vetri mnogo brze....

jos sam od par ljudi cuo da imaju slicna zapazanja ko ja u vezi s&o solarovog

Link to comment
Share on other sites

od Vision plum shellfish je bolja kombinacija DT Sweet Damson i Nash Shellfish koncentrat. Ja imam kući još dve bočice Vision ali ih uopšte ne koristim od kako sam otkrio ovu kombinaciju.

Ako je neophodno bolje otvoriti novu temu,(molim admina nek prebaci u novu temu ipak  ovo pitanje nije vezano za strawberry) jedno pitanje Kristijane ako nije tajna u kojoj razmeri procentualno stavljas dt damson i koliko nash koncentrat shellfish? Nije problem ako nedas odgovor razumem te :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...