Jump to content

shimano technium


Recommended Posts

Kako sam dosta vremena peco na njega reshio da opet probam i uzmem 0,25 za dalje izbacaje.Medjutim desilo se neshto shto mi pomutilo pamet.Naime drug je uzo i u hrvtaskoj i srbiji 0,25 na kom pishe 1375 metara i nosivost od 6,750 gr il 15 lb.

U engleskoj trenutno nepostoji takvo neshto ima 0,26 1700 metara i nosi 8 lb il 3,45 kg i 0,29 1371 met. 10 lb il 4,54 kg.

 

E sad shta je i koje je original il je ovo prvo veoma stara zaliha il neshto neshtima

Link to comment
Share on other sites

Što se tiče shimano technium najlona godinama ga koristim najlon je savršen, skup ,ali traje razlika je što imaš stariji model technium i novi technium tribal ..klasičan technium crne boje ,siva kutija i piše made in japan kvalitet je neupitan..

Isprobao i technium tribal razočarao se nije ni sluga starom techniumu , kupujem ga u Škorpionu-dnc u HR i uvijek je bio kvalitetan..

Link to comment
Share on other sites

Peco sam tribala josh kad je izasho i uopshte nije isti ni po kvalitetu ni po performansama kao obicni,sad pitanje je ko je novi model a koji je stari od ova dva koje sam naveo

 

stariji je "crni" technium.

po katalogu Shimano oba imaju iste specifikacije.

Link to comment
Share on other sites

Kako sam dosta vremena peco na njega reshio da opet probam i uzmem 0,25 za dalje izbacaje.Medjutim desilo se neshto shto mi pomutilo pamet.Naime drug je uzo i u hrvtaskoj i srbiji 0,25 na kom pishe 1375 metara i nosivost od 6,750 gr il 15 lb.

U engleskoj trenutno nepostoji takvo neshto ima 0,26 1700 metara i nosi 8 lb il 3,45 kg i 0,29 1371 met. 10 lb il 4,54 kg.

 

E sad shta je i koje je original il je ovo prvo veoma stara zaliha il neshto neshtima

 

 

Samo jedno pitanje, zasto technium za dalje zabacaje?

Link to comment
Share on other sites

Kako sam dosta vremena peco na njega reshio da opet probam i uzmem 0,25 za dalje izbacaje.Medjutim desilo se neshto shto mi pomutilo pamet.Naime drug je uzo i u hrvtaskoj i srbiji 0,25 na kom pishe 1375 metara i nosivost od 6,750 gr il 15 lb.

U engleskoj trenutno nepostoji takvo neshto ima 0,26 1700 metara i nosi 8 lb il 3,45 kg i 0,29 1371 met. 10 lb il 4,54 kg.

 

E sad shta je i koje je original il je ovo prvo veoma stara zaliha il neshto neshtima

 

 

Samo jedno pitanje, zasto technium za dalje zabacaje?

 

nisi lepo procitao,nije Technium za dalje zabacaje vec njegov promer 0.25.

Link to comment
Share on other sites

Tacno tako Caslave 0,25 zato shto je kruci od ostalih najlona na trzishtu a kod tanjih najlona vazi obrnuto pravilo od debljih gde vazi pravilo shto je mekshi najlon bolji je
Link to comment
Share on other sites

Jesam dobro procitao, pa zto i pitam.Technium i ja koristim i on ima svojih prednosti,ali daleko zabacivanje svakako nije jedna od njih (cak ni kod tanjih najlona).Za tako nesto Soft Steel je naprevazidjen.Ovo ne pricam na osnovu kataloskih specifikacija vec sam pre neku godinu bio u prilici da ih sve uporedo istestiram -Technium, Infinity Duo,Sensor Clear, i Soft Steel -debljine 0,27 i 0,28.Soft steel ide ubedljivo najdalje. :snooty:
Link to comment
Share on other sites

uzmi iste te 0,25 i probaj al treba da pazish i jacinu na 0,25 na sve te,kako sam i ja koristio sve te najlone cak i daiwu ht koja je meksha i od softa pa opet nije kao technium u 0,25 al je zato mama u 0,28
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...