Jump to content

Basiana Donji Petrovci


prdaaa

Recommended Posts

Brate nespominji sajlu muka mije od sajle izbegavam vodu gde ih ima jer imam osećaj kao da pecam u kavezu .   Tako je sve nekako veštačko i fuj    i nikada mi neće biti jasno sam čin postavljanja tih   nakradnosti u vodu,  a još manje ću razumeti  likove koji favorizuju to pecanje pod tim ruglom što se zove sajla Šta je tu onda prirodno ??? Pa to je pecanje u akvarijumu  još i na tu sajlu da montiraju pokretne mete  i da ih gadjamo olovicama  strašno .Ako nema na basijani  to ruglo molim vas nemojte ga ni staviti  jer onda revir gubi prirodan smisao   i dobija se utisak pecanja u kavezu  8)

Sve je i to malo ,jos samo da ronim i da kacim mislim da i to nece biti dovoljno.Ali sta se moze mora se ziveti od necega :sorry:  :good:

Link to comment
Share on other sites

A ti se dragane ubi od pecanja :)

I sve nocu radi uglavnom

Pa ne bih se bas moglo reci da se ubih,ali udari po koji i upravu si zapadnu stranu pecam tj na kecu i na jedno 40 metara (ne radi pod sajlom) :yahoo: .Juce je istocna strana lepo radila posle 12h 5-6 udaraca

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa ne bih se bas moglo reci da se ubih,ali udari po koji i upravu si zapadnu stranu pecam tj na kecu i na jedno 40 metara (ne radi pod sajlom) :yahoo: .Juce je istocna strana lepo radila posle 12h 5-6 udaraca

Bogu hvala da negde još pod sajlom neradi   jao naš nezahvalni svet   još malo  će  zahtevati sajle i po pisti okolo  jezera  da bi mogli dase drze zanju i hodaju po sajli jaooo  zemljo mati ko našem čoveku ugodi  ni hudini da je živ nebi našem  čoveku ugodio 

Nauči ti njih sve dobri druže moj da oni poštuju tvoju reč i tvoja pravila  ti ćeš uvek imati mušterije jer  ljudi će doći na lepu vodu da pecaju punu ribe a želje ispunjavaj sebi i svojoj porodici 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Danas je postavljeno granje na prvom mestu ,vise radi probe i mogu vam reci da lepo izgleda,nadam se da ce i drugima da se svidi.Sutra cemo da ga zavrsimo  na prvoj poziciji ,slikati pa i da drugi vide kako to izgleda kada je nizi nivo vode  :good:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...