Jump to content

Solar Mix


Recommended Posts

Da li mozda neko zna da postoje divlja pakovanja SOLAROVIH MIXEVA na nasem trzistu, to pitam jer sumnjam u neka PAKOVANJA koja sam zimus kupovao a i kod TOP BANANA MIXA sam takodje primetio da je BOJA kada se urade boile mnogo bledja neko sto sam do sada vidjao.
Link to comment
Share on other sites

Nije samo banana.I Club i Red hering su dosta bledji nego pre.Gotove boile su takodje malo izgubile pigmentaciju.

I ja sam došao do istog zaključka u vezi pigmentacije mixeva, ali lovnost boila od istih i dalje ostaje dobra! :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Pigmetancija moze biti od dugackog stajanja.Dosta puta sam primetio pogotovo wintera secret da je skoro bledo roze a ne njegova jarka boja,kao i banana.

red hering je vec 2 godine u malo drugoj boji al lovnost je ista.Ipak proverite il uzimajet samo ono shto je taze doshlo u prodavnici.

Link to comment
Share on other sites

A kako znati Jane sta je taze stiglo?! Jesenas sam kod buraza Vlade video napravljenu Bananu iz 2 kese koje je uzeo iz radnje i koje kaze da su stajale jedna pored druge. Boile napravljene iz jedne kese bile su jarko zute(onako kako bi i trebalo da bude) a druge neke blede, boze sacuvaj! Ni Club nije iste boje vise! Ali ko sisa boju, dok god lovi isto :D :D
Link to comment
Share on other sites

Zaista se nesto cudno desava sa Solarom.Sto se tice mixa banane, ne moze niko da me ubedi da je isti, ne samo sto se boje tice, vec i zbog sastava i strukture mixa. Tacno je i to da boila od pomenutog miksa lovi, ali to je samo zbog iste hemije koju koristimo.Probajte tom bananom da hranite 3-4dana! Nesto se desilo i sa gotovim Byt boilama koje su odlicno lovile i na komercijalnim i na divljim vodama. Ne samo da su svetlije, nego imaju i drugaciji smek, pokvare se i pobele posle nedelju dana a ribu ne love. Ne bih da me pogresno shvatite, ne zelim da klevetam ni proizvodjace ni uvoznike, samo iznosim licno idskustvo.
Link to comment
Share on other sites

Kad stigne nova roba tada se uzima,il da narucite i cim stigne da uzmesh

O tome se i radi, sto je roba bila sveza, upravo stigla kod uvoznika. Ali mislim da nije u tome stvar, imam jednu otvorenu kesu Byt boila koja stoji vise od godinu dana a boile se nisu promenile.

Link to comment
Share on other sites

neznam za ostale ja sam primjetio da na kesi od 10 kg onaj patent da zakopcash kesu nakon shto je pr vi put otvorish ima samo na jednoj strani za razliku od 3 kg i 1 kg pakovanja gde ima sa obe strane.Moguce da su uradili neku fabricku greshku nishta cudno i kod njih se deshava.Neznam za uvoznika al ja sam uzimo kod vlade i nisam imo nikakvih primedbi od kad je sve u kesama a to je vec 2 godine.Kante su izbacene vec 2 i vishe godina iz upotrebe.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Na ovom forumu se mnogo pise o Nutrinim mixevima i receptima za boile a o Solarovim vrlo malo skoro nikako.Voleo bih da neko nesto vise napise o solarovim mixevima,o sastavu,o dodacima za iste,o hemiji kaja se upotrebljava i druge zanimljive stvari vezane za boile od ovih mixeva.Mogao bih i neki lovni receptic ili bar neke smernice u pravljenju dobre lovne boile.Mene najvise zanimaju sledeci mixevi,Club mix,Winter secret o kojem neznam bas nista,Quench i tri nova mixa Chainize,Indian i trecem sam zaboravio ime.Nadam se da ima ljudi dobre volje koji imaju iskustva sa ovim proizvodima kojice nas edukovati u pravom smeru.Zaboravio sam da spomenem Red hering
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ja sam koristio gotove boile red herring i mogu ti reći da sam bacio pare. Probao sam ih i na komercijali i na divljoj vodi. Ali je zato miks totalna suprotnost, baš sam zadovoljan.

 tako ti je sa svim kupovnim boilama jer su tvrde i stare pa onda mnogo sporije otpustaju atractante nego kad je ti npravis i prosusis par sati jedino melegove rade (kupovne) to je bar moje iskusto kupovao sam solar nutrine richvortove nashove i jedino su melegove pecale i tosolidno do duse uvek bolje pecam na svoje ali kad nemam vremena da napravim melegove su moj izbor sad su to mkm

Link to comment
Share on other sites

Moja iskustva:

 

Club mix -br.1 od Solara. Ipak, od prevashodnog značaja je aroma koja se uz njega koristi, sa nekima se odlično slaže a sa drugima manje dobro, čak i kada su proverene.

Red herring -ili iznenadi kada drugo neće ili totalno razočara.

Quench-prvenstveno za proleće i hladnu vodu. Mnogo sam više očekivao nakon početnih uspeha.

Chineese mix-u fazi isprobavanja :)

Link to comment
Share on other sites

Moja iskustva:

 

Club mix -br.1 od Solara. Ipak, od prevashodnog značaja je aroma koja se uz njega koristi, sa nekima se odlično slaže a sa drugima manje dobro, čak i kada su proverene.

Red herring -ili iznenadi kada drugo neće ili totalno razočara.

Quench-prvenstveno za proleće i hladnu vodu. Mnogo sam više očekivao nakon početnih uspeha.

Chineese mix-u fazi isprobavanja  :)

Pa podeli sa nama koje su to arome koje mu LEŽE?
Link to comment
Share on other sites

banana idealna za svugde i divlje vode i zima i komercijala.Club mix isto.Samo treba da znash ko shta gde.Red herring stari-ovaj novi nije ni pola od starog.

Kinez po meni nista-hot demon 100 puta bolji nego on.Na divljoj vodi slobodno zaboravi.Winter nikad me nije izdao u zimi i daleko se meni poakzao bolji od triga ice

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

sve je to lepo ali staro s&o je bio mix za duze kampanje i divlje vode.znam ja da je club dobar ali club je brzi mix to ne spominjete.ja sam na s&o znao 7 dana da pecam i svaki dan da imam ribu na njega ,naravno divlja voda

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...