Jump to content

Solar Mix


Recommended Posts

atractamino nije glavni nosilac amina u mixui to svako zna da on ide kao podloga glavnom aminu.koliko citam kad ljudi krenu ovde da izjednacavaju atractamino sbs sa multiminom,nutraminom,minaminom,stimulin aminom a to nema blage veze.atractamino je zaseban proizvod pun minerala,vitamina,livera ali se ne koristi kao glavni amino.za to je sbs napravio atract natural,a atractamino i atractamino ppc kao dodatke da to bude savrsena stvar.ove 3 stvari se mogu koristiti zajedno u istim kolicinama ,a i ne moraju to je stvar ukusa.ne mogu da verujem da kroz tolike godine nisu nismo razvrstali neke osnovne proizvode.ja komercijalu ne pecam i ovaj mix sam iz glave napisao,a edge u svaki mix ide i u svakom mixu daje svoju notu,sigurno je bolji sa nego bez.

Link to comment
Share on other sites

atractamino nije glavni nosilac amina u mixui to svako zna da on ide kao podloga glavnom aminu.koliko citam kad ljudi krenu ovde da izjednacavaju atractamino sbs sa multiminom,nutraminom,minaminom,stimulin aminom a to nema blage veze.atractamino je zaseban proizvod pun minerala,vitamina,livera ali se ne koristi kao glavni amino.za to je sbs napravio atract natural,a atractamino i atractamino ppc kao dodatke da to bude savrsena stvar.ove 3 stvari se mogu koristiti zajedno u istim kolicinama ,a i ne moraju to je stvar ukusa.ne mogu da verujem da kroz tolike godine nisu nismo razvrstali neke osnovne proizvode.ja komercijalu ne pecam i ovaj mix sam iz glave napisao,a edge u svaki mix ide i u svakom mixu daje svoju notu,sigurno je bolji sa nego bez.

recpect

Link to comment
Share on other sites

solar mixevi su takozvani catcer mixevi odnosno imaju sve sto vam treba cak za neke vode i previshe.Pecam na njih neznam koliko dugo i doneli ne samo meni nego i par ljude koje znam odlicne rezultate.Netreba vam nista osim jaja za neke mixeve.Banana i byt samo jaja.Dosta sam pisao i kampanje sa solar mixevima.

 

Sto se tice komercijala samo je nebo granica i ima dosta ljudi koji imaju dobitne kombinacije ma koliko ovde na forumu ludo zvucilo

Link to comment
Share on other sites

Nebih se bas slozio sa tim da na komercialama nema granice :nea: Ja otiso po drugi put na komercijalu sa Janetom a poneo kupljene boijle od firme concep for you lepo nahranio na favoritnom mestu i vidim dase riba kupa nad hranilistem al nedobijam udarce.Nakon par sati Jane analizira sortu bojle i ustanovljuje daje mix  nepoznat za ribe i prejak.Nakon Toga sam nahranio na istom hranilistu sa halibut peletima i vidi cuda udarac za udarcem,znaci ima ipak neka mera i za komercialu po mom mislenju :db:  

Link to comment
Share on other sites

A sta ako izmesamo Club Mixa sa S&O i malo neutral miksa...recimo 50% club, 30%S&O i 20% Neutral...

 

Dodajmo na to:

 

S&O Koi 2-4ml

Belachan 2ml
Salmon oil 2ml
Salt, Pepper Enhancer

Betain 5mg

Ester Cream 2mg
Sweatener  2mg

Stmuli Amino 10-12ml

 

Ja bih ovo probao, mislim da bi bilo odlicno i za dive i komercijalne vode.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Planiram da pravim boile od s&o mixa(uspeo sam jos nabaviti ) i vidim da pise na njemu "Seed mix" malo sam zbunjen mislio sam da je to fish mix a na njemu pise da je kao bird mix, kako je sad to? obican bird mix dodato malo s&o atraktora? pa ondah moze i club mix+official secret s&o!

Red hering mislim da je fish mix, a club mix isto bird mix?

Solarove proidvode nepoznajem, a ni na officijalnom sajtu nisam nasao puno informacija o mixevima, molim nekoga da mi razjasni Solarove mixeve, koji kakvog je sastava -tipa.

Unapred hvala!

Bistro

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

S&O je uvek bio miks od pticje hrane uz dodatke.

Sam po sebi ne moze da zadrzi ribu u duzoj kampanji na spotu ali uz dodatak club mixa, trigge, fusiona.. je odlican npr. Nije mi jasno zasto nabavljate neke stvari koje btw nije lako nabaviti da biste ustanovili da ne znate sta ste nabavljali.

Sad za prolece ti je ok, porozan je ali mozes da mu dodas neki fish miks ukoliko se odlucis. Bistro

Link to comment
Share on other sites

Pocetnik sam, pored nicka pise "Šarandžija u pokušaju:pardon:

Zalio se poznaniku koji stalno putuje da planiram najesen da uzmem-nadjem  s&o mix koji se vise ne proizvodi i tesko ga je nabaviti, a on je usput naisao na mix i kupio, i eto tako.

Idem 3-4 dana na Tresetiste od 1.septrembra, mozda onda kako kazete da club mix duze zadrzava ribu, da napravim od club mixa+s&o off secret + (cranberry ili plum), do tada imam vremena da prelistavam forume.

A pravicu i Trigga ice+glm+ananas+blk pepper osnova je bio vas recepat, puno Vam hvala.

 

https://www.exyucarp.com/forum/index.php?showtopic=1087

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...
  • 2 years later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...