Jump to content

Signalizatori Pomoc Pri Izboru


Recommended Posts

Ja koristim txr bazu i sljaka besprekorno. Mada za te signalizatore ne treba baza jer ubijaju, mrtve usi bi ih cule, jedino ako neces da budis celo jezero utisas ih na minimum i bazu u sator.

 

TXR je odlican komplet, i ja ga imam, ali tesko da moze da se nadje ispod 100-120€, a na signalizatore (FOX MX+) koji novi koštaju 180€ to je blizu 300€...

Link to comment
Share on other sites

Sa Fox-om sigurno neces pogresiti, samo kod njega i dalje vazi pravilo-vise para, vise muzike (u pravom smislu reci). Sto skuplji signalizator, to vise opcija i podesavanja. MXr bi bio neka " zlatna sredina", ali je mnogo para. Ako neko nadje Mr+ polovne po nekoj normalnoj ceni, imam bazu za njih koju bih isto tako dao (prodao) za neku prihvatljivu cenu i mogao bi da se napravi fin kompletic za manje para nego sto inace kosta.

Link to comment
Share on other sites

: PROLOGIC BAT+ BAIT ALARMS 3+1 društvo ima neko iskustva sa ovim signalizatorima kakvi su sa baterijama posto koriste AAA baterije hvala unapred

Ja ih imam i to bas 3+1. Na indikatorima ne znam koliko batorije mogu da izdrze jer od kako sam ih kupio oni su na necujnom modu a baza mi je upaljena non stop i izdrzala je negde oko 300h pecanja mozda malo vise pa ti petvori to u dane. Baterija od 9v nije bila nova, kada sam ih kupio ubacio sam nove durasel u njih a u bazu staru i nemam pojma koliko je bila koriscena pre toga. Na idnikatorima je po celu noc gorelo nocno svetlo i bili su prikaceni svingeri i jos nisu ni oslabile baterije ni na jednom.

Sto se samog indikatora tice korektan. Jedan ton,nekoliko nivoa senzitivnosti, baza tacna, izgled korektan za sada ni jednu jedinu zamerku nemam. Ko nije zadrt i kome ne treba bolje od ovoga (a mislim da generalno i onaj od 500din vrsi posao) nece se pokajati. Uglavnom indikator je za svaku preporuku

Link to comment
Share on other sites

Teško se polovni nalaze na oglasima. Nije mi žurba,razmišljam o raznim opcijama ali nekako su mi foksiċi uźi izbor.

 

Raspitaj se jos malo, mislim da fox mxr+ po opcijama ne moze da pridje jrc radar dsi....drugo jrc je jevtiniji, ja imam iste kao jrc radar samo sto su orginalni iz fabrike koja ih pravi, dok je jrc iz iste fabrike Flajzar samo sto ima svoju robnu marku i malo manje opcija, inace od najnizeg signalizatora do solara dsi kompletan program je kupio jrc pre par godina.....

 

https://www.exyucarp.com/forum/index.php?showtopic=3796

 

iz dosadasnjeg iskustva dao bih prednost jrc ispred fox-a....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...