Jump to content

Koji Sator Koristite


ganic

Recommended Posts

Ja sam idem na pecanje tako da ima i previse mesta i mozes se komodati kako hoces,dobra stvar kod skina je da produzuje sator za 80/90 cm i onda jos na satoru savijes bocne strane a na skinu otvoris komarnike i dobijes ogroman prostor i puno ventilacije.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pošto mi je moj stari lepotan sa prve strane ove teme postao mali jer sam promenio malo način ribolova nedavno sam ga zamenio za Nash Titan Globetrotter 2man. Nema se šta puno reći o njemu pošto važi za jedan od najboljih i najkvalitetnijih šatora na tržištu a na prvi pogled i dodir je opravdao moja očekivanja i ocene. Čak šta više šator je =@ =@ =@

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Smrki,odlican sator je Mision,imamo 2 ta i 2 JRC,kad udjes u foru montaza i demontaza idu kao po loju :D,jedina mana Misionu je sto nije bas fensi a ima jednu veliku prednost u odnosu na vecinu satora novije generacije a to je sto je patos spojen sa satorom,kad se zakopcas unutra ni mrav nemoze da udje :D a dok u ove nove ulaze i zabe i zmije i tekunice i sta sve ne!

Pozdrav svima! Ja nikad nisam posedovao ni jedan sator koji spominjete, nameravam da ga kupim (fox ili ehmanns) ali me ovaj komentar zabezeknuo!

Da li je ovo tacno???

Ako jeste u zivotu necu kupiti "sator nove generacije" od 300+ evra.

 

Zar pod nije nekako spojen tako da ne ulazi nista u njega???!! Ne mislim spavati na krevetima vec na kamp dusecima, sto ove zmije i ostale gamadi ne dolaze u obyir.

Kako to da nigde nisam procitao komentar o tome?

 

Link to comment
Share on other sites

Prvo treba da znas da vecina satora ide sa odvojivim podom....drugo nikako ti ne bih savetovao da spavas na duseku...mi stariji smo spavali godinama i zato nas sada boli sve, treba nam 2 terapije da ujutru ustanemo (salim se malo)....ima satora koji imaju pod neodvojiv....mislim da i ehmans ima takve....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prvo treba da znas da vecina satora ide sa odvojivim podom....drugo nikako ti ne bih savetovao da spavas na duseku...mi stariji smo spavali godinama i zato nas sada boli sve, treba nam 2 terapije da ujutru ustanemo (salim se malo)....ima satora koji imaju pod neodvojiv....mislim da i ehmans ima takve....

Ne mora biti odvojiv vec da ima zip i kod prednje strane kao prologic comander ali on je malo ogroman i skup.

Nisam video da drugi imaju to.

Ehmanns imaju da upases dobro ivicu ispod poda pa je valjda to dovoljno...

 

Jel se neko od vas probudio u satoru oci u oci sa zmijom misem?

Jer tamo gde idem ima pacova i zmija kolko hoces....:)

Link to comment
Share on other sites

Ne mora biti odvojiv vec da ima zip i kod prednje strane kao prologic comander ali on je malo ogroman i skup.

Nisam video da drugi imaju to.

Ehmanns imaju da upases dobro ivicu ispod poda pa je valjda to dovoljno...

 

Jel se neko od vas probudio u satoru oci u oci sa zmijom misem?

Jer tamo gde idem ima pacova i zmija kolko hoces.... :)

Nemoj pogresno da me shvatis ali care skup ti je Prologic, a zelis Ehmans? Ehmans koliko ja znam je isto skupa firma ili skuplja od Prologica cak.

 

I ovo vezano za zmije i miseve?

 

Jel stvarno mislis da zmije smiju tek tako da ulaziti u satore? Pa tu si ti, nije tiho. Nisu to anakonde i pitoni koje vrebaju pliijen da bi ga pojele. Umislio si ti sebi malo previse vezano za te zmije.

I ko se jos miseva boji?

 

PS: rijesit problem sa zmijama, kad vec toliku fobiju imas od njih, mozes sa izgorenim uljem i polivanjem istog oko kampa gdje pecas.

Link to comment
Share on other sites

Nemoj pogresno da me shvatis ali care skup ti je Prologic, a zelis Ehmans? Ehmans koliko ja znam je isto skupa firma ili skuplja od Prologica cak.

 

I ovo vezano za zmije i miseve?

 

Jel stvarno mislis da zmije smiju tek tako da ulaziti u satore? Pa tu si ti, nije tiho. Nisu to anakonde i pitoni koje vrebaju pliijen da bi ga pojele. Umislio si ti sebi malo previse vezano za te zmije.

I ko se jos miseva boji?

 

PS: rijesit problem sa zmijama, kad vec toliku fobiju imas od njih, mozes sa izgorenim uljem i polivanjem istog oko kampa gdje pecas.

Ehmanns mi nije skup jer znam da je dobar od gomile ljudi koji su koristili odredjene modele i za to mi nije zao dati. 

ovaj novi prologic ne znam sta je, niti koga ko ga je koristio pa mi je skup, 

iako same cene, tj brojeve kad uporedis, da... vise novca das za ehmans.

 

Inace danas saznao da je prologic comander v2 transportna duzina vise od 160cm, sto nigde ne pise, ni u jednom reklamnom katalogu, nigde na netu nisam video

zvao karpologiju i pitao ih da izmere u prodavnici...preko 160 je katastrofa je preveliko...bar meni.

 

A za ulje hvala na savetu! :) hocu sator bez gmizavaca i ostalih carolija, puno ljudi ce koristiti sator i oni sa fobijama i oni bez....

Link to comment
Share on other sites

Ehmanns mi nije skup jer znam da je dobar od gomile ljudi koji su koristili odredjene modele i za to mi nije zao dati. 

ovaj novi prologic ne znam sta je, niti koga ko ga je koristio pa mi je skup, 

iako same cene, tj brojeve kad uporedis, da... vise novca das za ehmans.

 

Inace danas saznao da je prologic comander v2 transportna duzina vise od 160cm, sto nigde ne pise, ni u jednom reklamnom katalogu, nigde na netu nisam video

zvao karpologiju i pitao ih da izmere u prodavnici...preko 160 je katastrofa je preveliko...bar meni.

 

A za ulje hvala na savetu! :) hocu sator bez gmizavaca i ostalih carolija, puno ljudi ce koristiti sator i oni sa fobijama i oni bez....

Postavio sam Ti negdje na nekoj temi, bas na Tvoj odgovor video o V2 Commanderu. Izgleda da nisi pogledao.

 

 

Evo postavljam ga i ovdje. Ja ovdje ne vidim 160cm u transportnoj duzini da jaše rak raka.

Link to comment
Share on other sites

Postavio sam Ti negdje na nekoj temi, bas na Tvoj odgovor video o V2 Commanderu. Izgleda da nisi pogledao.

 

 

Evo postavljam ga i ovdje. Ja ovdje ne vidim 160cm u transportnoj duzini da jaše rak raka.

gledao sam taj video...ne znam koliko puta....danas pricao sa valjda gazdom karpologije, on ima taj sator, kaze covek 160, a prekrivka malo manja...

ja se zabezeknuo, pitam ga tri puta on meni tri puta kaze 160 i vise...

meni ne ogrovara nista preko 140 zbog kola. 

Link to comment
Share on other sites

Uzmes sator koji ti se svidja i spirale za rasterivanje komaraca....izgoris jednu i nema frke....zmije se sklanjaju od coveka tako da ne treba da se brines i oko toga..leti je u satoru prevruce i zmijama a u prolece i jesen jedino moze biti problem ako grejes sator pa se uvuku unutra da se zagreju...opet spirala i pa pa.....

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ako nadjes sator sa usivenim dnom ili na zip rajfeslus uzmi njega,kolikoo god da se dno lepi dobro na cicak i podvlaci opet udju mravi,bube,pauci, meni su usli i misevi jednom,zaba dva puta. Na srecu zmija nije ni jednom

Ne znam kako nekima nije ali meni prosto neverovatno. Zapravo komicno...napravis sator 20 puta skuplji od obicnog i imas takav problem...nije mi jasno. ko retardirani malo...

ok, bojo se il ne bojao zaba i ostalih gamadi, koji ce ti to uopste na umu da imas...

ali brate

Link to comment
Share on other sites

Meni udju psi u sator, a imam Trakker?!

Sto sam se tek ja onda zajebo u kupovini???

Salu na stranu, psi udju kroz otvorena vrata i kad ih zovnem ujutru dok se izlezavam.

Za ovog momka sto se boji svih zivih stvorenja u prirodi, a da ti brate jos jednom razmislis jel ovo sport za tebe?

Ne postoji voda na kojoj nema buba, miseva a pogotovo zaba i zmija.

Jednostavno ne treba o tome da razmisljas uopste jer ne postoji sator koji je 100% otporan na te stvari.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

"gledao sam taj video...ne znam koliko puta....danas pricao sa valjda gazdom karpologije, on ima taj sator, kaze covek 160, a prekrivka malo manja...
ja se zabezeknuo, pitam ga tri puta on meni tri puta kaze 160 i vise...
meni ne ogrovara nista preko 140 zbog kola....."

 

Kako nosis torbu sa stapovima koja duga min 180cm ????

Commander ti je vrh po meni bolji od fox xxl....i pod mu je na snir.....i predsoblje stanu dve stolice....ima visinu da se ispravis...pravi sator za duga pecanja.....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni udju psi u sator, a imam Trakker?!

Sto sam se tek ja onda zajebo u kupovini???

Salu na stranu, psi udju kroz otvorena vrata i kad ih zovnem ujutru dok se izlezavam.

Za ovog momka sto se boji svih zivih stvorenja u prirodi, a da ti brate jos jednom razmislis jel ovo sport za tebe?

Ne postoji voda na kojoj nema buba, miseva a pogotovo zaba i zmija.

Jednostavno ne treba o tome da razmisljas uopste jer ne postoji sator koji je 100% otporan na te stvari.

 

Za ovog momka koji prica a ne zna, ne pricaj ako ne znas problem. Sta tebe boli uvo ko ima i kakav kakav problem.

Si cuo za pecanje sa ljudima koji ne pecaju?

I nemoj porediti satore koji imaju jedva spojiv pod i one koji imaju intergisan pod sa satorom ili na zip kao nov prologic

"gledao sam taj video...ne znam koliko puta....danas pricao sa valjda gazdom karpologije, on ima taj sator, kaze covek 160, a prekrivka malo manja...

ja se zabezeknuo, pitam ga tri puta on meni tri puta kaze 160 i vise...

meni ne ogrovara nista preko 140 zbog kola....."

 

Kako nosis torbu sa stapovima koja duga min 180cm ????

Commander ti je vrh po meni bolji od fox xxl....i pod mu je na snir.....i predsoblje stanu dve stolice....ima visinu da se ispravis...pravi sator za duga pecanja.....

trodelni stapovi....za moje potrebe razlika izmedju dvodelnih i trodelnih je pozitivna nula.

 

Kakav problem?

Procitao sam komentar jos ranije kako i na koji naci oterati zmije da ti ne udju u sator i spominju neka ulja koja prospes oko satora.

Ne zelim da prosipam nikakva ulja oko satora od 400 evra ako za sator od 20 evra ne moras to raditi.

Link to comment
Share on other sites

Tesko je pronaci sator novog tipa koji ima spojen pod sa ostatkom jer u Italiji zanam da nije dozvoljeno postavljanje satora sa podom jer unistava travu sto realno i jeste i zato se 98 posto satora tako pravi a usput svi oni gledaju maksimalno da stede pa mu dodje jeftinije par cicaka neko dobar rajfeslus........

Link to comment
Share on other sites

Tesko je pronaci sator novog tipa koji ima spojen pod sa ostatkom jer u Italiji zanam da nije dozvoljeno postavljanje satora sa podom jer unistava travu sto realno i jeste i zato se 98 posto satora tako pravi a usput svi oni gledaju maksimalno da stede pa mu dodje jeftinije par cicaka neko dobar rajfeslus........

Ima smisla, hvala na pojasnjenju... Moje pitanje: koliko je to stvarno problem (sa gamadima)? ili ljudi preteruju. 

 

Ne pecam po ribnjacima, kontam tamo je malo sredjenije sve. iskljucivo na divljim terenima.

Nisam imao nikad ovakav tip satora, imao sam obican ok mi je sluzio. Sad imam para i hocu bolju stvar, kapiram, ovi samo mogu biti bolji.

kreno traziti, gledati, citati forume i slucajno naisao na pricu o raznoraznim zezancijama (bube, zabe, zmije) koje ja nikad nisam imao u obicnim satorima.

 

Moje visednevno precanje je zamisljeno sa vise ljudi koji dolaze samo da kampuju i reko da kupim veci sator,

nije toliko bitna cena ako je dobar, ali kad sam im rekao da mozda pod nije dobro spojen i da se znaju dogadjati zivotinjice

oni pukli od smeha uz komentar tipa "ja ne ulazim u taj sator, ponecu nas stari za 50 evra a ti spavaj u ovom za 550evra". 

 

Dakle, ako ulazi svasta u njega, kupujem sebi mali za 1 osobu. Ako samo malo ljudi preteruju onda je druga prica.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...