Jump to content

Koji Sator Koristite


ganic

Recommended Posts

Sta mislite o ovom satoru dali ga neko ima Daiwa Infinity Ground Hug Bivvy 2 man ? Ovako na slici mi izgleda ok ali aj da cujem vase misljenje

http://i50.tinypic.com/15f0ftz.jpg

Šator za 2 osobe, dimenzije 307x266x147 cm, aluminijumski okvir, materijal 210D fabric with 2000mm PU coating, mrežica protiv komaraca na vratima, odvojiv pod, prednjica može da se pokupi pa da služi kao shelter, ojačani i zaštićeni šavovi, prednja nadstrešnica za zaštitu od kiše.

Link to comment
Share on other sites

Ja koristim Trakker Armo MKII Black Bivvy a kolega bas taj koji si ti narucio. Trakker Armo MK2 2man je po mom mislenju fenomenalan sator i vredi svaki evro koji si platio za njega.Aquatexx Material,stabilan,dovoljno prostora za dve lezaljke,pozadi prozori za ventilaciju,disuci material sto znaci nema kondenziranja i nije ko u nekim satorima kad ujutro ustanes mislis dasi u nekoj pecini koliko kondenziraju itd...Ali da nebi pravio preveliku reklamu uvideces i sam koji kvalitet si kupi :good:

Došao mi Trakker Armo mk2 2man,i prezadovoljan sa njime,ali nema zadnje prozore. Onda sam malo čačko po internetu i vidio da taj ARMO mk2 ima i bez prednjih prozora,pa bez zadnjih,ima kombinacija dosta....valjda sve zavisi za kakvo je tržište,ali za kakve pare sam ga dobio moram šutit 8)

Link to comment
Share on other sites

Taj koji si ti kupio je druga generacija Trakkera i razlika izmedju 2 i 3-ce generacije satora su dodatni prozori pozadi satora i winter skina za bolju cirkulaciju vazduha.Neki momci tvrde da ima razlike u platnima :unknw: ali pusti njih neka to tvrde boli te patka ti si sebi obezbedio jedan od najboljih satora i gledaj da uzivas u njemu.Neka ti je sa srecom i nekate dugo sluzi :good: 
 
Taj Trakkerov armo koji si video kompletno bez prozora je prve generacije :pivopija1:

 

http://www7.pic-upload.de/01.03.13/htihjaun373.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moje mišljenje je sledeće...

 

Fox - kvalitet odličan, funkcionalnost na visokom nivou, ali meni smeta njegova visina, jer imam 194cm!

JRC - nefunkcionalan, treba da budeš građevinski inženjer da bi ga SAZIDAO i ne postoji mogućnost da ga rasklopi jedan čovek (za sklapanje je potrebnan ceo tim)!

Trakker - Funkcionalnost odlična, kvalitet odličan izdvojio bih...TEMPEST BIVVY!

Kevin Nash - NEMA BOLjE, kvalitet vrhunski, svaki model može jedan čovek da rasklopi i sklopi za 2 minuta, visina je takva da ne moram da idem ko kvazimodo po box-u. Imam samo reči hvale!

 

KEVIN NASH BROJ JEDAN!!! :a034:

Link to comment
Share on other sites

kako si zakljucio da je JRC tako nefunkcionalan?

 

 

JRC sam ga sklopio i rasklopio, bez inzenjera i tima.

 

gallery_34_81_24465.jpg

 

 

isto se rasklapa kao i traker 

i kao i chub 

i kao ostali satori ove vrste

preciziraj funkcionalne i nefunkcionalne modele, jer svi oni imaju i jednih i drugih.

 

Link to comment
Share on other sites

Moje mišljenje je sledeće...

 

Fox - kvalitet odličan, funkcionalnost na visokom nivou, ali meni smeta njegova visina, jer imam 194cm!

JRC - nefunkcionalan, treba da budeš građevinski inženjer da bi ga SAZIDAO i ne postoji mogućnost da ga rasklopi jedan čovek (za sklapanje je potrebnan ceo tim)!

Trakker - Funkcionalnost odlična, kvalitet odličan izdvojio bih...TEMPEST BIVVY!

Kevin Nash - NEMA BOLjE, kvalitet vrhunski, svaki model može jedan čovek da rasklopi i sklopi za 2 minuta, visina je takva da ne moram da idem ko kvazimodo po box-u. Imam samo reči hvale!

 

KEVIN NASH BROJ JEDAN!!! :a034:

stvarno i ja nerazumem koje ti funkcije spominjes kad su svi isti osim razlike u gabaritima i platnu. Jer od cetiri satora koja si napomenuo imao sam tri i razlika je upravo to sto sam reko. I mislim da nebi trebali davati pogresne sugestije i komentarisati nesto sto niste imali , koristili ili probali , jer time samo zbunjujete ljude koji zele nesto da saznaju ili nauce.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko sam dosad satora video jedina razlika je u caurama na spojevima sipki,neki imaju a neki ne,posedujem JRC STI i mogu reci da neznam dal se brze sklopi ili rasklopi :D
Link to comment
Share on other sites

Quote

Quote

 

 

JRC - nefunkcionalan, treba da budeš građevinski inženjer da bi ga SAZIDAO i ne postoji mogućnost da ga rasklopi jedan čovek (za sklapanje je potrebnan ceo tim)!

 

 

 

 

Druze mislim da grijesis kod ovog sklapanja i rasklapanja JRC satora. 

 

Ja svoju Anacondu Fortres sklopim sam za 5 minuta, plus za skin mi treba jos 5 minuta. Isto tako brzo ide i rasklapanje a puno je veci sator od bilo kog satora koji JRC ima, tako da Ti ovo sto si gore naveo ne stoji nikako. 

Mislim da nema saranskog satora kojeg ne moze da sklopi jedan covjek. 

Link to comment
Share on other sites

Koristio sam šatore svih ovih firmi, samo iznosim svoje mišljenje i iskustva, ne pričam napamet! Ukusi su različiti, ali kao što sam napisao citiram "MOJE MIŠLjENJE JE SLEDEĆE..." to ne znači da sam u pravu.

 

Ali i dalje tvrdim i pominjem DA PO MOM MIŠLjENJU KEVIN NASH JE NE PRIKOSNOVERN, jedina mana mu je jako visoka cena!

Link to comment
Share on other sites

Koristio sam šatore svih ovih firmi, samo iznosim svoje mišljenje i iskustva, ne pričam napamet! Ukusi su različiti, ali kao što sam napisao citiram "MOJE MIŠLjENJE JE SLEDEĆE..." to ne znači da sam u pravu.

 

Ali i dalje tvrdim i pominjem DA PO MOM MIŠLjENJU KEVIN NASH JE NE PRIKOSNOVERN, jedina mana mu je jako visoka cena!

 

Pa ajde objasni onda kada si koristio taj sator zasto je po Tebi JRC sator nefunkcionalan?

 

Zbog cega? Jel to ne moze u njega da stane krevet, prokisnjava li mozda? Koju to funkciju ne izvrsava u dovoljnoj mjeri a kojoj je namjenjen da bi dobio epitet : nefunkcionalan!? 

 

Nije dovoljno samo reci moje misljenje je da je nefunkcionalan i tako ostaviti drugima da citaju i sutra neko ko procita to, moze pomisliti da sator na koji je naletio povoljno, nije ustvari investicija u koju treba da ulozi svoj novac a mozda samo zbog Tvog povrsnog misljenja nepotkrijepljenog dokazima i objasnjenjem je propustio sasvim ok sator.

 

 

I nije Kevin Nash skup sator uopste. Za onaj kvalitet vrijedi malo i odvojiti vise. Platis pa se klatis. Ne mo's se 'ebat a da ne udje snajka!  

Link to comment
Share on other sites

E pa yoyo ovako, kupio sam NA MOJU VELIKU ŽALOST JRC šator najveći za 2 osobe, prvo pecanje je bilo takmičenje na zrenjaninskoj peskari. Pecao sam sam i dok sam bio lepo odmoran nije me nerviralo što mi se više puta sklopio ko harmonika. Kada pobodem zadnje klinove, dok stignem do prednjih, zadnji mi se izvuku. Sve je to išlo na živce, ali ne tako strašno. Posle otpecanih 50 sati, krenuo sam da ga sklapam i pakovao sam ga isto onako kao što je bio zapakovan. Šipke se uvlače, ja ih raštekam s jedne strane, one se uštekaju sa druge, složim šipke s jedne strane, dok slažem drugu stranu, ove se razdvoje...CELO TO MALTRETIRANJE JE TRAJALO DOBRIH 25 MINUTA, NA KRAJU SAM GA TAKO RASKUPUSANOG UBACIO U KOLA i poklonio nekim klincima čim sam stigao kući.

 

Eto to je NEFUNKCIONALNA karakteristika ovog šatora!!! Sada je moje mišljenje detaljno obrazloženo, više nije površno i nepotkrepljeno dokazima!

 

To mi se nikada nije desilo sa Kevin Nash-om, trakker-om ili Fox-om.

Link to comment
Share on other sites

:rofl:  

A hebem ti al' se ismija.... 

Veze ovo nema sto si napisao sa nefunkcionalnoscu. 

Vjeruj mi, ovo sto si Ti napisao samo i samo je do Tebe a ne do satora. 

Evo Ti video gdje covjek sklapa JRC sator za manje od 7 minuta, sam naravno.  I pri tome nema nikakvih problema. 

 





i evo Ti kako se bilo koji sator sklapa jer Ti ocito radis naopacke nesto pa sam sebi otezavas sklapanje i rasklapanje satora. Na videu je rasklapanje Nashovog satora ali moze se primjeniti na sve satore, sasvim svejedno.


Link to comment
Share on other sites

imam JRC Quad two man a drug JRC Quad two man continetal (najveci tadasnji JRC sator mozda sada ima neki veci ) i oba rasklopim sam bez problema za cca 10-15ak min lagano...mozda samo jednostavno nisi bas bio raspolozen pa ti nista ne ide od ruke ...

 

">http://http://i50.tinypic.com/6o07zl.jpg

Link to comment
Share on other sites

Smrki,sta te zanima o Misionu,imamo 2 komada :D

lepa kolicina komada, onako kaki je, pucaju li trake u sipkama pa, kolko ti se smuci dok ga namestis, i spakujes, uopsteno , sta znam neko je prezadovoljan, neko to ne bi u zivotu kupio.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...